Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zratis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zratis opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Audi a4 1.9 TDI 110 km 2000 r kombi. Jestem kompletnie zielony i potrzebuje pomocy. Pali mi się kontrolka ABS oraz miga caly czas czerwona P. Pan od ktorego kupilem auto twierdzi ze dolewal plynu do spryskiwaczy i zalal sterownik abs i po prostu wystarczy do wymienic. Natomiast mechanik powiedzial mi ze nie moze polaczyc sie z pompą bo sterownik jest walnięty i należy wymienic cała pompe i na nowo zaprogramowac. Pytanie brzmi czy wystarczy wymienic sterownika i abs bedzie dzialal ?
  2. Audi a4 1.9 TDI 110 km 2000 r kombi. Jestem kompletnie zielony i potrzebuje pomocy. Pali mi się kontrolka ABS oraz miga caly czas czerwona P. Pan od ktorego kupilem auto twierdzi ze dolewal plynu do spryskiwaczy i zalal sterownik abs i po prostu wystarczy do wymienic. Natomiast mechanik powiedzial mi ze nie moze polaczyc sie z pompą bo sterownik jest walnięty i należy wymienic cała pompe i na nowo zaprogramowac. Pytanie brzmi czy wystarczy wymienic sterownika i abs bedzie dzialal ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.