Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artur116

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kilka dni temu zauważyłem że nie działa tylna wycieraczka. Dzisiaj ściągnąłem tapicerkę z klapy, silniczek rozebrałem, nie był zalany płynem ani elektronika. Sprawa jest o tyle dziwna, że jak wysunąłem trochę tą białą dużą zębatkę, i ją obróciłem ręcznie (obojętnie do jakiej pozycji), to po jej wciśnięciu i podłączeniu wtyczki (manetka ustawiona na działanie wycieraczki), silniczek się włączał i obracał zębatkę do pozycji wyjściowej, i koniec. I tak za każdym razem. NA INNYCH forach wyczytałem że to może byc spalony terystor 708a wymieniłem go na idetyczny i nic to nie dało nadal jest jak było Teraz nie wiem czy to wina silniczka (elektroniki), czy może czegoś innego? sprawdziłem miernikiem kable i jest ok na 15 jest prąd na 31 masa a na int po włączeniu manetki jest też prąd Miał ktoś podobną sytuację? Pozdrawiam
  2. po podłączeniu silnika na krutko obojetnie z jakiego źrudła silnik pracuje cały czas bez problemu, jak podłącze go do auta i chce go uruchomic z manetki to sie nic nie dzieje, ale jak obruce durzą zebatką w silniku to zrobi pełen obrut i dojedzie do punktu 0 a zmanetki nie chce
  3. podłaszałem silnik do zasilacza to nie ma rurznicy po miedzy akumulatorem silnik chodzi (+ 15 masa 31) działa ale tak jak napisałem podłącze do auta i nic mimo że w kosce jest prąd i jak obruce tą duża zembatką to silnik rusza do punktu ( 0 ) a z manetki nie chce
  4. ale własie nie wiem czy to silnik czy może manetka albo coś innego niby silnik działa na krótko a w auci nie, wiec chce sie dowiedziec czy ktoś miał taki sam problem i jak go rozwiązał bo szkoda na marne wydawać 200 zł
  5. kilka dni temu zauważyłem że nie działa tylna wycieraczka. Dzisiaj ściągnąłem tapicerkę z klapy, silniczek rozebrałem, nie był zalany płynem, spryskiwacz działał normalnie. Sprawa jest o tyle dziwna, że jak wysunąłem trochę tą białą dużą zębatkę, i ją obróciłem ręcznie (obojętnie do jakiej pozycji), to po jej wciśnięciu i podłączeniu wtyczki (manetka ustawiona na działanie wycieraczki), silniczek się włączał i obracał zębatkę do pozycji wyjściowej, i koniec. I tak za każdym razem. NA INNYCH forach wyczytałem że to może byc spalony terystor 708a wymieniłem go na idetyczny i nic to nie dało nadal jest jak było Teraz nie wiem czy to wina silniczka (elektroniki), czy może czegoś innego? sprawdziłem miernikiem kable i jest ok na 15 jest prąd na 31 masa a na int po włączeniu manetki jest też prąd Miał ktoś podobną sytuację? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.