Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 automat 2.6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. koszt +- juz wiem czy ktos moze polecic jakiegos gazownika na Slasku? bardzie zaglebie dabrowskie by mnie interesowalo. Prosze forumowiczow o pomoc w znalezieniu odpowiedniego gazownika, i jesli ktos cos wiecej moze powiedziec na temat gazu do 2,6 V6 to bardzo bede wdzieczny. Dziekuje
  2. aaaa widzisz, ktos mi kiedys powiedzial, ze to multitronic. Czyli bylem w bledzie tak nie mam +- czyli ta starsz skrzynia mam audi od 1,5roku i do tej pory skrzynia rewelacja dlatego chce o nia troche zadbac i zaczne od wymiany oleju pisze tutaj poniewaz duzo slyszalem od ludzi, ze jesli nic sie nie dzieje to lepiej nie ruszac niczego, ale wychodze z zalozenia, ze olej jednak po kilku latach traci swoje wlasciwosci i dlatego pisze na forum. Dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu ps. myslalem ze koszt wymiany bedzie duzo wiekszy 600zl to nie az tak wiele. Chce ja rowniez zagazowac ale to pisalem w innym temacie
  3. dzieki za info. tylko ze ja mam skrzynie multitronik a tam pisza o tiptronic, chyba ze cos przeoczylem
  4. Witam, zastanawiam sie nad wymiana oleju w automacie V6 z 97roku, jak na ten moment automat sprawuje sie o dziwo dobrze, czasem na zimnym z rana sobie delikatnie szarpnie z2/3 ale pozniej nie czuc kiedy zmienia biegi. Wracaja chce wymienic olej i nie ma zielonego pojecia czym wczesniej go zalali. nIe znam sie wogole na tym a nie chce jechac zielony do mechanika bo wcisnie mi byle co, wiec czy moglibyscie poradzic jakim olejem zalac skrzynie? i jaki jest +- koszt oleju i wymiany. Z gory dziekuje za pomoc
  5. Witam forumowiczow. Zwracam sie z ogromna prosba o pomoc. Zastanawiam sie czy oplaca sie zakladac gaz do mojej V6. samachod mam od1,5roku. Benzyny w miescie pali 13litrow, Czy mozecie mi cos poradzic, jakie to sa koszty i czy przede wszytkim samochod bedzie sie dobrze sprawywal na gazie przy takim silniku. Jakie jest spalanie gazu +- i jaka jest zywotnosc motoru zagazowanego. Prosze o porade zastanawiam sie nad sprzedarza badz wlasnie zalozeniem gazu]. Z gory dziekuje za pomoc
  6. Witam wszystkich , mam dylemat mam do wymiany wachacz dolny prawy , postanowilem jednak wymienic caly przod moje pytanie co byscie polecili. Ja mysle nad wachaczami firmy Master sport na allegro widzialem za 600zl , moze ktos cos wiecej powiedziec na temat tej firmy ? warto to kupic ? jak dlugo wytrzymaja na naszych drogach ? Dzieki wszytkim za pomoc...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.