-
gaz do a4 b5 2,6 V
koszt +- juz wiem czy ktos moze polecic jakiegos gazownika na Slasku? bardzie zaglebie dabrowskie by mnie interesowalo. Prosze forumowiczow o pomoc w znalezieniu odpowiedniego gazownika, i jesli ktos cos wiecej moze powiedziec na temat gazu do 2,6 V6 to bardzo bede wdzieczny. Dziekuje
-
wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna
aaaa widzisz, ktos mi kiedys powiedzial, ze to multitronic. Czyli bylem w bledzie tak nie mam +- czyli ta starsz skrzynia mam audi od 1,5roku i do tej pory skrzynia rewelacja dlatego chce o nia troche zadbac i zaczne od wymiany oleju pisze tutaj poniewaz duzo slyszalem od ludzi, ze jesli nic sie nie dzieje to lepiej nie ruszac niczego, ale wychodze z zalozenia, ze olej jednak po kilku latach traci swoje wlasciwosci i dlatego pisze na forum. Dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu ps. myslalem ze koszt wymiany bedzie duzo wiekszy 600zl to nie az tak wiele. Chce ja rowniez zagazowac ale to pisalem w innym temacie
-
wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna
dzieki za info. tylko ze ja mam skrzynie multitronik a tam pisza o tiptronic, chyba ze cos przeoczylem
-
wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna
Witam, zastanawiam sie nad wymiana oleju w automacie V6 z 97roku, jak na ten moment automat sprawuje sie o dziwo dobrze, czasem na zimnym z rana sobie delikatnie szarpnie z2/3 ale pozniej nie czuc kiedy zmienia biegi. Wracaja chce wymienic olej i nie ma zielonego pojecia czym wczesniej go zalali. nIe znam sie wogole na tym a nie chce jechac zielony do mechanika bo wcisnie mi byle co, wiec czy moglibyscie poradzic jakim olejem zalac skrzynie? i jaki jest +- koszt oleju i wymiany. Z gory dziekuje za pomoc
-
gaz do a4 b5 2,6 V
Witam forumowiczow. Zwracam sie z ogromna prosba o pomoc. Zastanawiam sie czy oplaca sie zakladac gaz do mojej V6. samachod mam od1,5roku. Benzyny w miescie pali 13litrow, Czy mozecie mi cos poradzic, jakie to sa koszty i czy przede wszytkim samochod bedzie sie dobrze sprawywal na gazie przy takim silniku. Jakie jest spalanie gazu +- i jaka jest zywotnosc motoru zagazowanego. Prosze o porade zastanawiam sie nad sprzedarza badz wlasnie zalozeniem gazu]. Z gory dziekuje za pomoc
-
wymiana zawieszenie
Witam wszystkich , mam dylemat mam do wymiany wachacz dolny prawy , postanowilem jednak wymienic caly przod moje pytanie co byscie polecili. Ja mysle nad wachaczami firmy Master sport na allegro widzialem za 600zl , moze ktos cos wiecej powiedziec na temat tej firmy ? warto to kupic ? jak dlugo wytrzymaja na naszych drogach ? Dzieki wszytkim za pomoc...
A4 automat 2.6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta