Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kosol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem w tym że nie mam jak zobaczyć a mechanik powiedział zebym przyjechał z czescia juz dlatego pytam
  2. Witam ! mam pytanie strzeliła mi sprężyna w tylnim zawieszeniu czy mogę założyć od 2.0 tdi bo posiadam 2.7tdi czy będzie to jakaś różnica proszę o szybką odpowiedź chodzi o avanta
  3. Witam! Czy jeśli chce zamienić standardowe nagłośnienie w a4 avant 2006r. muszę wymieniać kable, i czy jest jakiś inny wzmacniacz, który należy wymienić oprócz tego w schowku? Czy wystarczy przełożyć głośniki plus wzmacniacz z subwooferkiem w bagażniku ? I powinno grać normalnie? Oraz czy opłaca się je kupić w tej cenie http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-komplet-bose-2001-2008-i4576018527.html ?
  4. Kosol odpowiedział(a) na Kosol temat w Audi A4 B7
    Brak jakiegokolwiek błędu oryginalne bixenony wszystko chyba wskazuje na żarniki.
  5. Kosol opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam jestem nowy na forum, ale niestety od razu z problemem. Mianowicie w moim A4 avancie, xenony na długich światłach wyłączają się samoczynnie, mimo przełączonej manetki muszę je włączyć i wyłączyć aby znów zadziałały. Natomiast światła mijanie migają lub gasną na chwile, czasem prawe czasem lewe, co może być problemem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.