radziuxd
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
radziuxd odpowiedź w Gniazdo zapalniczki w A4 B5 z podpięciem pod sterowanie szybami został oznaczony jako odpowiedźDobra, już ogarnąłem lepszy plan. Podłącze zapalniczkę pod przekaźnik, a przekaźnik będzie brał sygnał z kabla remote, który uruchamia wzmacniacz, który mam w bagażniku. Tym sposobem ekran będzie się uruchamiał po wpięciu panelu radia i wyłączał razem z nim.