-
Błąd P2563, brak mocy i twardy pedał hamulca w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
A czy pompa vacum może być padnięta?
-
Błąd P2563, brak mocy i twardy pedał hamulca w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
Sorry już uzupełnione 2.0tdi 143km caga multitronic
-
pajak30 obserwuje zawartość Brak podświetlenia , Błąd P2563, brak mocy i twardy pedał hamulca w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA , Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek i 1 inny
-
Błąd P2563, brak mocy i twardy pedał hamulca w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
Witam po odpaleniu auta mruga dioda świec wywala błąd p2563 pedał hamulca/sprzęgła automat jest bardzo twardy jak podtrzymam około 2 tys pedał hamulca mięknie i po wciśnięcia znów twardy miał ktoś takie objawy? Pozdrawiam
-
Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
Tylne zamki podmieniałem i to samo
-
Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
Modułu komfortu?
-
Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
OK w komforcie są 2 błędy 01561 i 01562 nie zamyka mi tylnych drzwi
-
Vag nie chce połączyć się z 35 centralny zamek
Witam problem polega na tym że nie chce się łączyć 35 centralny zamek z vagiem z innymi modułami się łączy pomocy
-
Brak podświetlenia
Kolego rozwiązałem problem wiązał się on z lampka w podsufitce coś w niej pykało wymieniłem dodam że zalozlem od b7 wróciłem do oryginał z b6 nie wiem czy to ma coś wspólnego ale pisze. Pozdrawiam podświetlenie całe wrocilo
-
Podświetlenie przycisków
Udało się komuś rozwiązać ten problem?
-
Brak podświetlenia
W liczniku kostki są ok
- Brak podświetlenia
-
Problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi
Witam mój problem polega na tym: Komputer nie chce się połączyć z modulem 35-centralny zamek Z pilota zamykają się tylko drzwi przednie, tylne oraz klapka wlewu nie Z kluczyka zamykają się tylko drzwi przednie, tylne oraz klapka wlewu nie Z pilota otwiera się się wszystko tak samo z kluczyka. Błędy w module komfortu 46 nastepujace: 01562-prawe tylne drzwi nie zamyka sie 01561-lewe tylne drzwi nie odblokuję sie Wiązka drzwi kierowcy wymieniona były połamane kable.
-
Brak podświetlenia
Tak climatronic podświetla zegary też przyciski szyb też podświetla bezpieczniki sprawdziłem a i brak podświetlenia zapalniczki ale sama zapalniczka grzeje
-
Brak podświetlenia
Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że nie podświetlają się regulacja kratki nawiewu (zamknięcie otwarcie) do tego nie podświetla się przełącznik świateł oraz regulacja wysokości świateł co mogła się stać? Proszę o jakieś porady pozdrawiam
pajak30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta