Treść opublikowana przez MariuszN
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Tak, świecą bardzo mocno, mi już niestety jedna się spaliła i wróciłem do poprzednich żarówek ;/
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Hey kolego czy bardzo skomplikowana jest przemiana radia z Conncert II na RNS-e Hej, jeżeli masz kompletną wiązkę to jest dużo mniej zabawy, trochę poprzekładania pinów i lutowania, najgorsze jest pociągnięcie wiązki przez auto, jest dużo rozbierania. Żadnego dodatkowego sprzętu nie dokupywałem mocna suszarka do włosów 2500W ostry cienki nóż i trochę cierpliwości
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
U mnie też słychać delikatne szumienie, jest to wentylator przy rns-e. Po zamknięciu auta po ok 2 minutach się wyłączy. Możesz sprawdzić siedząc w samochodzie i z pilota zamknąć drzwi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Macie jakieś sprawdzone miejsce do nabijania czynnika do klimatyzacji bo już zaczyna słabo chłodzić? Poznań oczywiście
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Rozpiska kostki niebieskiej 23 PIN http://www.audiforums.com/forum/members/oktoberfest-58826-albums-audi-23-pin-non-bose-symphony-rear-amp-pinout-3570-picture-audi-non-bose-b6-rear-amp-pinout-8771.jpg
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Dopiero co założyłem 18-stki, przejechałem na nich dopiero 200 km i jazda była ok nie są za twarde
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
czas na letnie felgi i oponki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko, też się zjawię 12.04
-
Lampy Przod
Nie potrzebujesz sprysków ani samopoziomowania do tego typu lamp. Są to zwykłe lampy gdzie wchodzi żarówka H9
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki, miło było poznać kolegów, do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
6. MariuszN
-
Określenie przewodu, niebieska końcówka za radiem
To musi być coś innego. światło przeciwmgielne działa
-
Określenie przewodu, niebieska końcówka za radiem
Witam, od czego może być ten kabel z niebieską końcówką? Przewód znajduje się za radiem i idzie od górnej części, fabrycznie było zainstalowane Concert II, końcówka dziwnie owinięta taśmą, jakby zabezpieczona A4 B7 2005 r
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, sam zmieniałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej, gdzie lub do kogo mógłbym podjechać w Poznaniu żeby przekodować nawigację rns-e którą dołożyłem zamiast Concert II. Autko A4 B7 pozdro
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
W nocy świecą bardzo dobrze, w deszczu nie miałem jeszcze okazji ich przetestować. Do świateł drogowych i mijania dostaniesz się bez problemu po otwarciu dekielków za lampami. Do zmiany żarówek w halogenach na pewno będzie zabawa z rozkręcaniem
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
udało mi się zrobić takie fotki
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
a tak świecą OSRAMy które zamontowałem i które są bez homologacji :/
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
ja szukałem żarówek z barwą minimum 5000 K, żeby podchodziły delikatnie pod niebieski i znalazłem tylko te OSRAMy
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Rzeczywiście nie mają homologacji... Na allegro jak ostatnio zamawiałem to poszło chyba ze 140 szt na jednej aukcji.
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
myślałem że chodzi Ci o podświetlenie tablicy Dzisiaj wieczorem zrobię zdjęcia świateł mijania z żarówkami Osram i wrzucę na stronkę
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
masz fotki wyżej, żarówki są z homologacją
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Nie pokazuje żadnego błędu
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Dokładnie, jest co robić Jutro biorę się za montaż RNS-e a co dalej będzie to się okaże, prawdopodobnie będzie to pakiet oświetlenia w drzwiach. Wcześniej miałem Philips H7 White vision, tylko tak jak piszesz świeciły na żółto :/ Osramy świecą na biało, bardzo fajny efekt, nie to co xenon ale dają rade. Oświetlenie tablic kupiłem na allegro za ok. 70 zł http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4920407200.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam szybkie pytanko, mam okazje kupić od znajomego RNS-e z jego samochodu, jeżeli założę do swojego to zapewne będzie wołać o PIN, czy jest możliwość, jeżeli tak to jaka, ściągnięcia kodu do radia. pozdro