Treść opublikowana przez Norpix
-
Problem z montażem radia
Dobra, zrobione. Chwila konsternacji i okazało się, że muszę połączyć obydwa kable przedstawione w początku wątku i w rezultacie wszystko działa Wcześniej niechętnie współpracowało ze względu mojej ignorancji dotyczącej niebieskiego przewodu zasilającego Wpiąłem do kostki pod zasilanie i teraz gra aż miło Dzięki wielkie za pomoc, schematy również się przydały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Problem z montażem radia
U, no to problem pewnie jest poważniejszy Bo u mnie tak samo, po wpięciu jednej kostki zasilającej (ISO Sony) do radia (i żadnej innej) mogę uruchomić radio, ale z głośników zero dźwięku. Żaden głośnik. Ani przód, ani tył :/ Tak właściwie to nie miałem czasu, żeby z tym kombinować, przepinać i lutować kostki. Póki co to śledzę temat na bieżąco i mentalnie się przygotowuję do walki z tematem
-
Problem z montażem radia
Jeszcze jedna kwestia. Gdzie dokładnie wpiąć niebieski kabel od zasilania anteny?
-
Problem z montażem radia
A więc radyjko od tyłu wygląda tak: Niestety nie pamiętam konkretnie modelu. Pudełko mogę ewentualnie odszukać, ale to pewnie zajmie trochę ;x
-
Problem z montażem radia
Kostka ISO do radia, która mi pasuje to jest ta na ostatnim zdjęciu pierwsza od góry. Niestety ma się ona nijak do tej kostki w pierwszym kablu... Czyli centralnie taka kosteczka, którą wstawiłeś w soim poście do radia SONY
-
Problem z montażem radia
Otóż zrobiłem zdjęcia jednego kabla jak i drugiego. Prezentują się one tak: Kabel numer jeden Kabel numer dwa
-
Problem z montażem radia
Witam. Nie byłem w stanie odnaleźć odpowiedniego tematu, więc postanowiłem założyć nowy. Mam następujący problem: Chciałem zamontować nieoryginalne radio zamiast "Audi Delta" w moim B5 z 95r. Zakupiłem tę oto kostkę, gdyż okazało się, że tam się dzieją różne mistyfikacje na przewodach: http://allegro.pl/audi-podlacz-nowe-radio-iso-a3-a4-a6-a8-bose-i4798320722.html (Wiem, przykry fakt, że się wyfrajerzyłem i kupiłem tę kostkę za tak duży hajs, ale byłem pewien, że zadziała i miałem dość oryginalnego radia) Pożyczyłem też od kolegi inne przewody z kostkami i problem jest następujący. W moim kablu pasuje tylko wtyk na głośniki do kabli w samochodzie, ale zasilający nie podchodzi. W kablu znajomego pasuje kostka iso do mojego radia Sony i kostka zasilająca do przewodów w aucie, natomiast do głośników kostka nie bangla... Więc rezultat taki, że mam dwa przewody, z czego żaden nie pasuje w 100% Ktoś się spotkał z czymś takim i wie co tu trzeba przekombinować, żeby to ustrojstwo doprowadzić do ładu? Z góry dziękuję za wszelką pomoc