Witam klubowiczów. Ostatnio nabylem takie listwy od znajomego, lecz niestety moje wymagania sa wysokie i chcialbym je przywrocic do normalnego stanu. Czy ktos z Was wie, czy jest w ogole na to szansa? Czy moze ktos sie tym zajmuje? Myślalem moze o jakiejs polerce, nie przychodzi mi nic innego do glowy. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi.
Witam Panowie, mam oświetlenie ambiente ale musicie przyznać, że to oświetlenie w klamkach jest bardzo słabe, praktycznie niewidoczne. Czy istnieje jakiś sposób lub modyfikacja, żeby to światło było mocniejsze i rozchodziło się po wklęsłej częsci pod klamką? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi