-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Przednie lampy beda z polifta wyrzezbiłem te narazie wiec nie krytykowac za przednie bo wpadna orli z polifta
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Szczerze z wlepa było tak ze namówił mnie moj kolega który smiga Honda z fotek i ostatnio sam juz ogarnałem ze nie tedy droga wiec wlepa zerwana poszła do kosza !
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
A to chyba temat a4 i do niej sie tak odniosłem a nie a3
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Jak sobie bede chciał to i nakleje aaa ty znawco (mebleusz) mała informacja w cupe nie wychodziło D13 ^^ Pozdro
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Foty juz dodane
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Witam Długo zwlekałem z załozeniem tematu na forum mimo tego ze juz długo jestem na nim zarejstrowany ale wkoncu sie zdecydowałem. Chciałbym przedstawic swoja Ade opisac co juz zmieniłem i jaka mam wizje na auto. Na pewno temat bedzie ciekawy bo wszystkie zmiany robie sam, lubie sie w to bawic i razem z koleszkom sobie grzebiemy przy naszych autkach. Jestem fanem Audi wczesniej miałem a3 1.8 po sprzedazy decyzja wpadła na zadbana A4 b5 koniecznie w tym kolorze budy no i znalazłem i juz od 16 Listopada jestem podiadaczem Audi. Zanim opisze auto i napisze co zrealizowałem z moich planów a co mam zamiar zmienic napisze ze auto kupiłem jako serie. Od samego poczatku mam wizje na auto i wiem jak ma wygladac. I co dla mnie najwazniejsze auto robione nie kupione! Audi a4 B5 Silnik: 1.6 Elektryczne szyby Szyberdach Itp itp Co juz zrobiłem: -Zderzak przedni zrobiony na gładko -pomaranczowe kierunki -pomaranczowe kierunki w błotkikach -czarne wkłady lamp -grill czarny mat -gleba poszło 6cm w dół Plany: - Felga perfidnie szeroka ( dokładnie nie wiem jaka mam rózne wizje i sam juz nie wiem) moze szeroka stal ? Dare Lm? A moze borbety? wiem jedno na pewno tył 9,5 przód 8 i perfidny naciag opon -Blenda na tylna szybe -Owiewki na szyby boczne -Czarny dach -Przelot z koncowym -Prawe lusterko z wersji USA -Halogeny w zderzak -kiero z s-line -boczki welurowe itp itp Wiekszy silnik lub zabawa z obecnym.. (Pamietajcie im wolniesz jedziesz tym dłuzej na ciebie patrza ) Temat nie bedzie nudy bedzie masa zdyjec z przed z przebiegu i po modyfikacjach Moje pierwsze Audi: A teraz kila fotek po zakupie auta: (słaba jakosc bo tel) Tu juz cos sie zaczyna dziać: Obecnie: ! Pozdrawiam Dawid
zielek18
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta