Treść opublikowana przez domek92
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
nadkola zostały, z tego względu że kupiłem uszkodzony zderzak RS i od zwyklaka, z kumplem który spawa plastiki pobawiliśmy się troche i to co nam wyszło widać na zdjęciu, oczywiście już polakierowany mam teraz problem z pokrywą pod chłodnicami bo ni huhu nie pasuje. Musze coś pokombinować ja tak grubo nie będę szedł jak gregor z tego względu że mam inne wydatki, ale coś tam bym chciał pomodzić jeśli chodzi o moc. Lecz najpierw skupie się na wyglądzie zewnętrznym i wnętrza. Owszem wzór felg ten sam lecz w pierwszej A5 były to 19" z RSQ3 jeśli się nie mylę, a te co mam teraz siedziały w białej i odrazu po przyjeździe S5, biała dostała ROTORy a tutaj siadły te. I szczęśliwy nabywca białej cieszy się ROTORAmi które miały być w fazie końcowej na S5. Wiem wiem, troche namotałem ale jeszcze nie jedne felgi będą na S5 bo hobbystycznie lubię je często zmieniać Jeśli chodzi o samo S5 jestem mega zadowolony, lecz jak ją dopadłem to nie mogłem zejść poniżej 22L/100KM, teraz już jest lepiej i wychodzi mi ok 16-17L. Nie wiem czy zdecydowałbym się na S5 gdybym na codzień nie jeżdził multivanem w dieslu, bo by mnie trochę skrobała po portfelu jazda S5
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
gratuluje S5-tki ogarne swoją z wyglądu i umawiamy się na wskrzeszenie mojej, ale nie tak grubo jak u Ciebie, chociaż kto wie
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Ja miałem, ale w białej i nie rzucało się tak bardzo w oczy. Lecz i tak ją pomalowałem z tego względu że miało moje oko cieszyć. A przy sprzedaży powiedziałem co i jak i nikt mi nic nie zarzucił że coś było kombinowane. Teraz w czarnej też malowałem bo była zbita a jak ktoś przyjdzie i mi powie że była składana z trzech to jego sprawa i ładnie mu pokaże brame wyjazdową Dużo wyszedł Cie ACC?
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
dzięki ale jednak wyglądem wygrywała biała
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
poniekąd każda sytuacja jest osobista, a zacząłem budować dom, a chwile miałem dwie na raz więc białą wolałem pogonić ( poza tym wyśmiałeś mnie jak kupiłem 3.0TDI bez q)
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Witam Sprzedałem swoje poprzednie A5 i postanowiłem kupić coś mocniejszego ale nie koniecznie nowszego. Wcześniej słyszałem różne opinie na temat swojego auta, że np jest 3.0TDI ale ośka i manual, wiem wiem audi bez q to nie audi. Dlatego postanowiłem zmienić na coś w quattro i tym razem z benzynowym silnikiem. Rozważałem 2.0TFSI, pojeździłem i w manualu i automacie ale to jeszcze nie to. Wybór padł na AUDI S5, wg mnie i wielu innych użytkowników jak np gregor10 jest to bardzo dobry silnik, a przede wszystkim podatny na modyfikacje na czym mi zależało i fajnie brzmi jak na V6. Troszkę o samym aucie: AUDI S5 z 2010r. przebieg 102 tysiące (wygląda na to że oryginalny), wersja SPORTBACK. Audi sprowadzone ze Szwajcarii. 3.0TFSI 333KM skrzynia S-TRONIC Wyposażenie: - Audi Drive Select - B & O - Skóra czerwono-czarna - KEYLESS GO - MMI 3G - BIXy i LEDy - Czujnik zmierzchu i zmroku - Podgrzewane stołki - Klima dwustrefowa - Fotochrom - Czujniki parkowania Modyfikacje: - Plan na zwiększenie mocy - Dekor wokół zegarów BLACK PIANO - Wymiana olejów filtrów świec (normalne po zakupie) - Zderzak przód RS5 - Pozbycie się emblematów zewnętrznych - Detailing wnętrza i karoserii Niżej kilka zdjęć, zaraz po przyjeździe. Za jakiś czas porządna sesja.
-
Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
Tak Szczerze mówiąc średnio, każdy dzwoni i chce się zamieniać za jakieś działki, lub chcą fakturę VAT. Cena nie jest specjalnie wygurowana, a auto jest naprawdę fajne i ludzie się za nim oglądają, tym bardziej że dźwięk jest fajny za sprawą aktywnego wydechu.
-
Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
chyba do B8 też jest żarówka H8, rezystory są w zestawie żeby błędów nie wywalało Zawartość dodana 3 minutes later sam sprowadzałem, mój kumpel jest kierownikiem w niemieckiej firmie i jeżdził nią jako firmowe auto. Dał mi cynka że flota wymieniają i czy nie chciałbym odkupić, więc się zdecydowałem. Najważniejsze że pełen serwis i znam auto od początku ciemne szyby, rzecz gustu. Każdy robi ze swoim autem co mu się podoba- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
właśnie jak będę dawał do oklejenia to popytam czy też by chromy okleili też mi się wydawało że do tego ten radar jest- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
spoko, ja z autem nie zaprzyjażniam się za długo bo lubie sobię urozmaicać. Kobiet nie zmieniam, więc na autach sobie poużywam właśnie nakładki na progi specjalnie są czarne, dlatego obklejam lusterka i dach też na czarno. Widziałem kiedyś taką w krakowie i mi się spodobała żarówki które są założone to te http://allegro.pl/zarowki-swiatla-mijania-h8-60w-led-canbus-nssc-i6634904254.html Powiem Wam że jeszcze tak mocnych nie miałem, a w nocy przy otwieraniu robią robotę ale kijek po lifcie tak to mniej więcej wygląda- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
Witam Jak już mówiłem w poprzednim temacie o mojej A5 przed liftowej, że przyjdzie czas na pierwsze zdjęcia i krótki opis najnowszego nabytku. Możecie mnie ganić że gorsze parametry jezdne ma niż tamta ale mnie się podoba i moje oko cieszy A więc, Audi A5 2012/13 3.0TDI 204KM manual. Wyposażenie: - czujniki przód tył - pół skóra z alkantarą - zew SLINE - navi 3G+ - grzane stołki i kanapa z tyłu - szyberdach - bixy - wszystkie 3 lusterka fotochromowe - radar przy lusterku wstecznym, póki co nawet nie bardzo wiem po co on jest Mody: - sprężyny EIBACH - aktywny wydech - oklejenie dachu- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Czas na pierwsze zdjęcia nowego nabytku, wkrótce zrobię osobny temat- Oklejanie samochdu, zmiana koloru
Witam Może orientujecie się kto dobrze i za dobre pieniądze okleja elementy karoseryjne samochodu? pozdrawiam- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
niestety przy kupnie używanego wozu nie mamy 100% pewności że ktoś pamiętał o regularnej wymianie oleju- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
podpowiem kumplowi- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
oj chyba nic ciekawego, wszystko co zmieniałem to wiesz po to bo było zwykłe... lusterko wsteczne fotochrom sline z ciekawych rzeczy co mi zostało reszta, to jakieś ciulostwa- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Poszła poszła, a co potrzebujesz? Tak, głównym powodem dla którego ją kupiłem, był stan, pełen serwis. Cieszy oko, a że nie ma quattro, no wiadome że będzie mi tego brakowało ale i tak będzie przyciągała wzrok do zabawy mam inne auto, z tylnym napędem, to ma być reprezentacyjne. Poza tym jak tylko znajdę konkretne A7 to odrazu A5 idzie do żyda- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
między świętami jadę do Niemiec, odebrać nabytek- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Tak jak już pisałem że auto mam od początku roku, a dopiero teraz znalazłem trochę czasu na zaprezentowanie, lepiej późno niż wcale polifta już znalazłem i mam zarezerwowanego, w dieslu. Marzeniem dalej pozostaje A7 i wtedy rozważał bym 3.0 ale w benzynie. Może się uda następne już kupić A7- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Sprzedał sprzedał, przycisnął mnie kumpel że chce mieć auto na święta, więc podjąłem decyzję że kupuje polifta o którym pisałem. Będziecie mnie pewnie za to besztać no ale cóż- Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
musze najpierw kupić polifta żeby tego sprzedać, kupca Gibons zwlekam od kiedy z Tobą gadałem, także o to jestem spokojny, a Ty dalej bez A5? A co do quattro, zawsze można dołożyć na spoty zawsze jestem chętny. A sorry już poprawiam na 3G. Dlatego mówie że to ruletka - Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI