edraven

1,957 profile views
  1. edraven

Błąd P040100

Wchodzisz w adaptacje w silniku i będziesz miał procedurę do wyboru, a pozniej krok po kroku. Tylko CCWA, CAPA tego nie ma. Warto to zrobic przed wymianą oleju żeby nie meczyc swiezego oleju bo z 30 minut auto silnik będzie się grzał dosyc mocno.
  2. edraven

Błąd P040100

Jak masz silnik CCWA to warto zrobić procedurę czyszczenia EGR. Temat dosyć upierdliwy , u mnie pomoglo plus dobre grzanie autem od czasu do czasu.
  3. edraven

Błąd P040100

Bo problemem nie jest sam EGR a jego chłodnica. Czy EGR został wymieniony razem z nią?
  4. Dzwonić chłopaki Dzwonic chłopaki 793642574
  5. edraven

B8 TrOOOOp

Działają światła? Jeżeli wywala na desce błąd świateł do tego to sprawdź bezpiecznik na prawym słupku A
  6. za mała różnica w ET żeby taka zmianę zrobiło.
  7. To ja myślałem o wyjeździe o 17.00 , wcześniej nie dam rady
  8. Bede jechał jednak wcześniej niż planowałem, więc jak ktoś chce to moze jechać ze mną. Jedziemy do BT grupą?
  9. Ori, podobno zamiennik ciezko dobrze trafić i nie sprawdza się. nie wiem jak u ciebie z buczeniem, ale miałem podobny problem. Im zimniej tym bardziej buczał ale w trakcie jazdy. Jak się nagrzał buczenie ustawało prawie całkowicie. Troche z mechanikiem walczylismy z tym istanęło na wymianie dwóch wieszaków wydechu.