-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Temu Panu w tym aucie to tylko miejsce gdzieś w okolicach automatu biletowego ?
-
Auto nie rusza S-tronic 2.0 TFSi
nie sfajczysz tak szybko pompy zeby komunikacji nie dawała
-
Auto nie rusza S-tronic 2.0 TFSi
to na bank masz gdzies przerwę w instalacji.
-
Auto nie rusza S-tronic 2.0 TFSi
Podaj vin samochodu o podrzuce schematy. najpierw wejdz w moduł ABS i sprawdz czy kodowania nie są wyzerowane. Nie zapniesz biegu jak ABS nie działa, nawet dziwie sie ze w ogóle zapaliło. Szukałbym problemów tez w komunikacji na poziomie CANa, moze przewód jakis urwany ? Czy w innych modułach są błedy w konunikacji? Podeslij najlepiej kompletny skan auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O skur$#&yn!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji
-
Gdzie ChipTUNING zachodniopomorskie?
zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w zachodniopomorskim
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie , zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w Koszalinie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w zachodniopomorskim
-
Przestała działać regulacja foteli audi a4 b8
masz pamięc foteli? Bo jezeli masz to sterowanie fotelami pochodzi z modułu, jezeli nie masz to sterowanie jest prymitywne z samego pradu dochodzącego do modułu . Z tego co piszesz to myśle ze masz.
-
Przestała działać regulacja foteli audi a4 b8
zdejmij panel fotela kierowcy i sprawdź czy wtyczka któras nie wypadła. Później sprawdź bezpiecznik foteli w lewym słupku A.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze się czyta, przynajmniej można się pośmiać bo tyle zostało. Każda partia jest w taki czy inny sposób oderwania od rzeczywistości, dlatego każdy kto zajadle nawołuje do głosowania na takich czy innych w moim odczuciu ma coś nie tak pod deklem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakbym auta nie sprzedawał to bym się zjawił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też się pojawię