-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Witam poczytałem różne posty ale zaden nie odpowiedział na moje pytanie. Mój problem polega na tym ze mam 2 kluczyki scyzoryk i jeden używam na codzien ale ostatnio chciałem użyć kluczyka awaryjnego(drugiego) i co sie okazało że nie miogę otowrzyć samochodu dodam ze jak kupiłem auto to wszystko działąło oba kluczyki, wiec okzało sie ze kluczyk nie otwiera samochodu to kupiłem nowe baterie wymieniłem i dalej nie otwiera. Jak otworze auto z pilota kluczykiem który działa to kluczykiem niedziałającym auto odpalę. co może być przyczyną ze jedez z kluczyków mi nie otwiera z pilota auta. A dodam ze nie mam zamków tylko w klapie mam jakiś zamek ale nie działa lub atrapa to jest.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja zapytam z innej beczki ma ktoś w swoim silnik ANB??
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to co panowie zaczynamy nowy rozdział na forum mamy nowy silnik i nowe tematy?? moze jakis spocik w weekend??
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No i mamy nowe forum
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no wlasnie mialem sie pytac co robi twoja audi w Mojsiuka hehe
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
stanfex ja bralem tam i mozna sie potargowac :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
blizniacy zmienili miejsce teraz i wchodzi sie w podziemia(piwnica w bloku) kolo podkowy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie za wczoraj zachlałem na pepkowym i dzisiaj tylko umieram i ratuje sie zimnym z pianka wiec ja odpadam milego spota zycze.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kolega ma racje a jak dobrze poszukasz na forum to i opis znajdziesz pozadny. :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
koleś w zordzie ogarnia takie tematy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kolego ja tez czyscilem kata ale to sie tak odbywalo ze wyciagnołem go na stół i rozciolem wysypalem wszystko i zaspawałem całą orginalna pusze pusta i wsadziłem spowrotem bo masz 2 sondy podpiete pod niego wiec nie wczodzi w gre jakas tam rura tylko cos konkret albo to co ja zrobilem.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
wkoncu konkretny SPOCIK BYŁ !!! aby było takich więcej
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to co jutro 16 AMFI ????? :thumbup: :dance: to do zobaczenia
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja jestem za 16 w niedziele PASUJE Komu jeszcze?? :wink4:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja ale w piatek nie dam rady wpasc o 16 niestety bede w pracy jeszcze Ale na przykład sobota lub Niedziela bardzo chetnie :naughty: :tongue4:
e2rdd23
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta