-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
einz zwei, einz zwei alv, nie ma co pokazywać, całe szare paździerstwo a wiem, że ty lubisz jak błyszczy i łańcuch na klacie :> Tomeks, czy mi się wydaje czy Twoje muskuły na awatorze jeszcze są wieksze ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no jak to, to nie wiesz jakie mam ? te z pakietu Titanium[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________a tak, DTM też je miał chyba
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
git malina, tera webasto muszę jeno zrobić ale nie wiem czy mi się opyla no i Q brak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nawet mi się wydawało, że mi mignąłeś alvik !!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kva, stałem pół godziny wczoraj na B1 i nikt nie przyjechał, a mówili mi że sporo fajnych ludzi na spoty przyjażdża... a idźta...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak... Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo jaki wesoły, fiu fiu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba się zdecyduje :gwizdanie: Ty się decydujesz od roku na sline przód, na lampy led, na zawieche niską, na felgi nowe... u fryzjera byłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, kupuj, fajny telefon - filmy można obejrzeć, muzyki posłuchać, BT działa z audi, wymienna karta (ale niestety ta Sony, w morde jeża) No ale, żeby takie prezenty dawać Książkę byś kupił, a nie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to fakt, dlatego jelenie je usuwają bo się wolą schować jak do mysiej dziury
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
próbowali takie jedne, ale im się nie udało.. potem musieli zmieniać nicki, żeby się ukryć..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to będę w następną
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot w środę ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski, zderzak zmieniłeś ? w czwartek postaram się być (ale nie na mur beton), bo dzisiaj to mnie nie będzie urlop się skończył i robota znowu... - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pre_pl
VIP
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta