Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. einz zwei, einz zwei alv, nie ma co pokazywać, całe szare paździerstwo a wiem, że ty lubisz jak błyszczy i łańcuch na klacie :> Tomeks, czy mi się wydaje czy Twoje muskuły na awatorze jeszcze są wieksze ?
  2. no jak to, to nie wiesz jakie mam ? te z pakietu Titanium[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________a tak, DTM też je miał chyba
  3. git malina, tera webasto muszę jeno zrobić ale nie wiem czy mi się opyla no i Q brak
  4. no nawet mi się wydawało, że mi mignąłeś alvik !!
  5. kva, stałem pół godziny wczoraj na B1 i nikt nie przyjechał, a mówili mi że sporo fajnych ludzi na spoty przyjażdża... a idźta...
  6. jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak... Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych
  7. mydlo jaki wesoły, fiu fiu
  8. chyba się zdecyduje :gwizdanie: Ty się decydujesz od roku na sline przód, na lampy led, na zawieche niską, na felgi nowe... u fryzjera byłem
  9. Tomek, kupuj, fajny telefon - filmy można obejrzeć, muzyki posłuchać, BT działa z audi, wymienna karta (ale niestety ta Sony, w morde jeża) No ale, żeby takie prezenty dawać Książkę byś kupił, a nie...
  10. no to fakt, dlatego jelenie je usuwają bo się wolą schować jak do mysiej dziury
  11. próbowali takie jedne, ale im się nie udało.. potem musieli zmieniać nicki, żeby się ukryć..
  12. to będę w następną
  13. spot w środę ?
  14. Łepski, zderzak zmieniłeś ? w czwartek postaram się być (ale nie na mur beton), bo dzisiaj to mnie nie będzie urlop się skończył i robota znowu...
  15. Karol, ale zostaw niejakiego Tomaszka w domu
  16. wrócą to napiszą albo powiedzą na spocie...
  17. ja pojechałem i już wróciłem Jak niektórzy wiedzą, PO MO RZE miało trochę przygód - ale jest ok chyba
  18. pre_pl odpowiedział(a) na Bieniek temat w Inne marki
    środek audi jednak ma lepszy
  19. ja bym ją jeszcze chętnie zwiedził, skoro taka ładna
  20. a Ty się w Zukowie nie umawiasz ?
  21. Adaś, podobno o 8:30, ale cholera ich wie bo jacyś tajemniczy są Ja chyba też tak w miarę wcześnie wyjadę bo w sobotę po śniadaniu wracam ;(
  22. alv na czwartkowe obiady już podąża
  23. a co ? Alona coś kończy o 12 ? To w takim razie bardziej rozsądne jest start o 13 [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 11:57_________________________________________________jaką trasę wybraliście ? 252km czy 223km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.