Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. z koparki to można OLO dać, bo "na koparce" są gałki, to se OLO podłączy do zmiany Tipa, to byłby mod
  2. stoi pod blokiem rozwalony mondziak, umówię się z gosciem, wezmę dla Ciebie tylni zderzak to se walniesz z przodu, pasi ? nooo, ufff - w koncu Ci znalazłem.. 500zł się należy
  3. searching in progress...
  4. ależ Ty wybrzydzasz.. szukaj lepiej kierownicy R8 albo cuś
  5. http://allegro.pl/show_item.php?item=636143004 http://allegro.pl/show_item.php?item=636142687 brakuje sprysków i kierownic powietrza
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27701.0.html;highlight=16514 dalej mi się szukać odechciało
  7. na tych weitecach będzie lepiej auto wyglądało według mnie
  8. w tej cenie to jakaś fajna 80tka chyba się znajdzie
  9. w opcjach navi sobie ustaw... to można z poziomu navi zrobić
  10. miewa, ale dość rzadko ogólnie - opony oczywiście są legalne (w sensie pochodzenia), żeby nie było
  11. Tomek, co ta Twoja żona sprzedaje ..... [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 19:17_________________________________________________ Łepski, nie mogę wysłać pw do Ciebie... te opony poszły, brat kolegi je wziął jednak ale kumpel ma czasem w niezłej cenie oponki czasem to bede czuwał i dam znać jakby co
  12. no no, bo szpile Alony widziałeś.... W końcu wracała od Ciebie na spota
  13. nooo, szpile były gites Alona
  14. no fajne cacko, w realu jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach
  15. Alona odstrzelona bo mówiła, że jedzie do mydlanego potem cabrio przepyszne
  16. a cholera wi To on podobno jest widywany w Mesiu i kapeluszu
  17. Aaaal-vaaaaa-roooooo ! wszyscy razem, może usłyszy
  18. no a alvaro ?
  19. Bieniek, a Ty skąd wiesz o tym ?
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6-b70.0/ poszukaj wersji amerykańskich, choćby ta : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_amb_a4_cabrio_taka_jaka_miala_byc-t39727.0.html
  21. dzisiaj nie zabieram vaga, będę sam
  22. mówcie mi wujek standard
  23. Flyjerku, te fele dobrze wyglądają, jeno cal większe pewno - a i gleba by się przydała Taki oldskul czasem fajno wygląda -ale muszą być spełnione pewne warunki Nawet na B7 nieźle leżą
  24. hyhyhyhy http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html;msg888166#msg888166
  25. 00786 Temperature Sensor - in Headliner -G86 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60347.0.html;highlight=00786 sprawdź czujnik G86 00800 Ambient Temperature Sensor Fresh Air Blower -G109 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t77792.0.html;highlight=00800 00801 A/C Refrigerant High Pressure Switch -F11b albo czujnik albo brak ciśnienia w układzie 00635 Oxygen Sensor Heating Circuit - Ahead of Catalytic Convertor http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74523.0.html;highlight=00635 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11866.0.html;highlight=00635 16518 P0134 O2 Sensor Circuit - No Activity Detected (Bank 1 Sensor 1) A powiązane z tym u góry (do wymiany sonda) 16989 P0605 Internal Control Module Read Only Memory (EPROM) Error A http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43740.0.html;highlight=16989 16705/P0321/000801 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6859.0.html;highlight=16705 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4465.0.html;highlight=16705 01259 Fuel Pump Relay Circuit -J17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.