Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dfb9ae4486bae29dmed.jpg 000fa67c0a18555fmed.jpg bba60fa013977b47med.jpg 328b477caa903433med.jpg 1fac41861c57d740med.jpg

Fele dałem do polerki - koszt 500zł. Jesli chodzi o opis to niewiele się zmieniło. Była za wysoko na jakimś nienaturalnym zawieszeniu więc kupiłem weiteci -30mm i lekko ją posadziłem. Za tydzień lub dwa będzie program bo mocy za mało a moment za niski. W planach mam też przyciemnienie szyb ale to jeszcze nie zdecydowałem.

:notworthy:

Opublikowano

fajna :th: daj jakiś opis

Opublikowano

spoko ile polerka felg cie wyszła

Opublikowano
:shocked: Autko super czarny avant felga chrom jedyneczka :audi:
Opublikowano

Polerka robi robote :naughty:

Opublikowano

ciekawie wyglada

nie ma sie do czego przyczepic jak dla mnie

cala gustowna i delikatna :th:

Opublikowano

Bardzo ładne auto - może wkleisz foty wnętrza - fele takie kupiłeś czy dałeś do polerki? :th:

Opublikowano
  • Autor

Fotki wnętrza będą - dodałem mały opis - jak w domu przysiądę to się rozpiszę bardziej.

Najchętniej to zrobiłbym - FMIC + 0,216 + Turbo AWX/ARL - ale to już było w innym aucie i teraz ma być rodzinnie. :>

Opublikowano

Fele rewelka, daj jeszcze foto wnętrza i dokładny opis, jest na co popatrzeć :th:

Opublikowano

No No super jest :th: i te fele i zawias :kox: :kox: :kox:

Gratuluję :a4fan:

Opublikowano

Felgi rewelacja :kox:

Opublikowano

no... beauty niunka... :th:.. alumki rewelacja.... zadbane autko ... :th:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie mam czasu na zrobienie fotek wnętrza ale się pojawią. Ale za to:

Program zrobiony. Z braku czasu musiałem zmienić tunera i tym razem w moim aucie modził Mirass - dzięki mu za dobrą robotę i wynik o jaki prosiłem. Nie zależało mi na mocy jakoś bardzo ale chciałem mieć moment w jak największym zakresie obrotów i to się udało. Auto jest bardzo elestyczne teraz i ciągnie bez częstego machania drążkiem.

Oto co pokazał w serii:

4ec6f4f6ae687e61med.jpg

Całkiem przyjemny wynik. Zero błędów po podpięciu Vaga - przebieg orginał i turbo igła.

Więc kilka korekt i to nam wyszło:

63d2d418ac872bfemed.jpg

Opublikowano

heh wykres prawie idenyczny z moim .... ladnie przebiega momencik i moc

:) widac ze zdrowa sztuka

graty :th:

jakies nastepne mody planujesz ?

Opublikowano

jak dla mnie to najladniejsza seria:)

Opublikowano

Ten moment obrotowy to wystarczy podkręcic za pomocą VAG-a, czy jakaś przeróbka?

Podoba mi się efekt :th: Pozdro dla wszystkich.

Opublikowano

Ten moment obrotowy to wystarczy podkręcic za pomocą VAG-a, czy jakaś przeróbka?

to tzw. cziptjuning .... :naughty:

Opublikowano

Tak myślałem, więc zakręcę się gdzie trzeba, bo wykres u mekto podziwiam z szacunkiem :th:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Sporo czasu upłynęło i doszedłem do czasu gdzie mocy i momentu było zdecydowanie za mało.

Poszukałem na forum - zakupiłem nadkole z S-ki i udałem się do Mirassa, który powalczył z turbiną i wtryskami. Tutaj ogromne podziękowania dla Niego za super profesjonalną robotę (a mam już doświadczenie) - mogę polecić bo wykonanie profesjonalne i schludne co jest dla mnie ważne. Ale wracając do wyników:

Hybryda AWX/ARL + 0.216 + korekta softu = 173 KM i 350 Nm

Audi nareszcie zaczęło jeżdzić.

Tylko sprzęgło się niedługo pogniewa na mnie chyba.

Wykres wieczorkiem;.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.