-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Australia?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Nie powiem ci dokładnie ale musi być wygięta - ja dobierałem kolanko z innego tłumika - zmierz z zewnątrz- w środku kata będzie pasować taka sama jak wyrzucisz bebechy
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Kolego ja rozciąłem puszkę kata, wyjąłem bebechy i w środek wspawałem rurkę po czym całą puszkę zaspawałem - wygląda jak ori a fura wzięła się do życia - nie ma żadnego efektu poloneza, kopcenia itp. jedyne co się zmieniło to to że słychać super gwizd turbawki - polecam
-
[B5 AHH] zaślepka podłokietnika
nie palę
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
De Tomaso?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale nie ma podgrupy Sanok tylko Rzeszów - Sanok dwa bratanki
-
[B5 AEB] Ile kilometrow na tarczach
Koledzy założyłem drugi komplet klocków na tarcze - to nie jest już to - drugi raz tego błędu nie popełnię - nowe klocki plus nowe tarcze i nie ma stracha
-
[B5 AHH] zaślepka podłokietnika
Chyba przy zapalniczce?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dużo to ile - nic się nie chwaliłeś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ponury a w którym miesiącu ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
sokolnh ile dałeś za zderzak i gdzie go kupiłeś - jak coś to napisz na priv - ja na razie jeżdże na lekkim modzie by Rogal tj. 155 km i 325 Nm ale nie daje mi to spokoju i chyba jeszcze raz odwiedze Witka tylko Turbulum do zmiany i Fmic + zderzak S4 Napisz mi ile planujesz wydłubać z tej motorowni
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedyś mnie wyprzedzało - daje radę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Sanoku takie Lambo jeździ od dwóch lat i to w najmocniejszej wersji LP640 - kosztowało prawie półtora klocka pln
-
Sposob na zlodzieja made in Poland (Yamaha R1)
Ciekawe czy się znalazła ta R1?
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
Spalanie przy normalnej jeździe spadło o około 0.5l
voxan69
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta