Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze sie przyjmie

A wiec tak:

chodzi o to ze wklejacie fotke jakiegos autka a inni zgaduja co to za marka i model.

UWAGA ! ! ! Zdjecie moze wkleic tylko osoba ktora pierwsza odgadnie marke i model auta ktore jest w danej chwili poszukiwane - O ODGADNIECIU MARKI I MODELU SAMOCHODU INFORMUJE OSOBA KTORA WKLEJALA FOTKE WYRAZENIEM TYPU " zgadles - wklejasz" czy cos takiego ;) ;) To tak dla pozadku...

Ogólnie: samochody nie starsze niż z 1950roku, nie koncepty, samochody które można spotkać na drodze, mogą być baaaaardzo rzadkie. Można pokazać całe autko lub kawałek (tutaj bez przesady, żeby nikt nie wrzucał klamkę od drzwi itp)

A wiec ja pierwszy:

515c2e373e2d3d51.jpg

  • Odpowiedzi 3,5 tys.
  • Wyświetleń 127,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poproszę koło ratunkowe , albo telefon do YKK :polew::decayed:

Za trudne jak na sam poczatek dałes :tongue4:

Opublikowano

to już lepiej wklejac jakiś fragmenty samochodów bardziej znanych

to auto wyglada mi na jakiegos triumpha

Opublikowano
  • Autor

auto jest francuskie a z tego co wiem bylo produkowane w ameryce. model auta pochodzi od miejscowosci w ktorej go produkowano. Nie wiem czy to sa dokladne informacje ale cos w tym stylu czytalem ;)

Opublikowano

Poproszę koło ratunkowe , albo telefon do YKK :polew::decayed:

Za trudne jak na sam poczatek dałes :tongue4:

O so chosi..? :rolleyes:

Opublikowano

z przodu jak zaporożec z tyłu jak cadillac a co to jest :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie cadilac i nie zaporozec :D przeczytaj jescze raz podpowiedz sparki. cos ciezko to idzie[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 23:48 _________________________________________________stop ! podpowiedz byla bledna zle przeczytalem jednak dam cos innego bo sam juz glupialem i nie wiem co to...

cos latwego ...

aa81ed37e48ea8be.jpg

sory za tamto

Opublikowano

chlopaki co wy nie znacie sie na autach? Francuzi zbyt duzo marek swoich nie mieli i nie maja

a to akurat jest Renault Caravelle produkowany w latach 1959-1968

jak ktos chce sie douczyc o tym autku to tu jest caly artykul

http://www.renaultcaravelle.com/cheapwheels.html

:hi::notworthy: :notworthy: :notworthy:

oczywiscie chodzi o ten pierwszy model -bialy cabrio!!!!!!!!

Opublikowano

A ten drugi to moze chewrolet???

Opublikowano
  • Autor

nie blizej europie

Opublikowano

nie blizej europie

Wygląda jak skundlona Opel Manta z Fordem Capri :tongue4:

Opublikowano

Jaw wiem. To jest auto z gry Driv3r :naughty: Wygrałem? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ok wieksza podpowiedz... wiedz auto jest z brytani, obecnie należy do brytyjsko-kuwejckiego konsorcjum, którego szefem jest David Richards

Opublikowano

Z opisu wynika, że to Aston Martin, najbardziej pasuje DBS, chociaż przód powinien byc inny w każdym Astonie :mysli: Mi to wygląda jak jakiś Plymouth :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

YELO

zgadles jest to ASTON MARTIN DBS wklejszasz nastepne

Opublikowano

wow :naughty:

No to coś ode mnie, trzymam się zasady, żeby nie wrzucac zbyt starych aut :decayed:

3424us5.jpg

Opublikowano

Mam dziwne wrażenie, że to porsche:)

Opublikowano

Wrażenie jest mylne :wink4:

Opublikowano

Mnie to pod Jaguara podchodzi?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.