Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

schiller

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez schiller

  1. schiller odpowiedział(a) na brzdek84 temat w 1.8
    i sprawdzil cisnienie w kolach bo taki Vmax to juz musi byc bardzo powazna ustarka ktrora na pewno dala by sie w znaki byl skumulowanie kilku mniejszych
  2. nie kazdy bierze (moj np nie ) a na maxa sie nie powinno lac bo sie może takie ciśnienie zrobić ze ci korek wysadzi.
  3. kolego olej na zupelnie zimnym silniku powinien byc na poziomie 3/4 skali bagnetu. sprawdź to tak.
  4. oo wlasnie, czyli kwestia "drobnego" rezania i pasi?
  5. jocker dzieki ale chodzilo mi o to jakiefo miales wczesniej pilota. bo ja tez mam cobre.
  6. a możesz to jakoś pokazać na fotkach jak to wygląda?
  7. 1 i 2 to sa czynnosci jak odpytanie kompa... 3 - klipy 12 - cewka 13- wahacz 2 zdjecie 6 - wymiana wahacza 9 - sprawdzenie silnika i wymiana cewki
  8. Jocker01 a udało ci sie ostatecznie to zrobić?
  9. ja ci na podstawie doswiadczen z pracy (pracuje w aso) mogę powiedzieć ze jednostki 2,0 TFSI jak i FSI w porównaniu do 2,0 TDI sa bardzo udane jesli chodzi o awaryjność.
  10. karnego to bylo o jednego za malo bo juz wcześniej mial byc a i bramka dla PL tez nie powinna sie liczyc... perfidny spalony :gwizdanie: ale gratki dla najlepszego polaka który zagrał bardzo ladny mecz.... ROGER
  11. mylisz sie 40-ka to klasa kompaktowa czyli tak jak A3
  12. przy zbiorniku po prawej stronie
  13. i ze takimi żarówkami niszczysz sobie lampy (odbłyski)
  14. jasny .... kto takie cos do A4 założył? a jaka felga? 16?
  15. miałem podobny problem i omawiałem go tu. poszukaj.
  16. w ASO w komplecie ze znaczkiem kosztuje 350 zl
  17. spoko... przyjedzie do polski, troche szpachli i polerka i bedzie do opylenia jako "igla" a tak na prawde.. ;(
  18. a jak to zrobisz w avancie? ogolnie to jest koncepcja mercedesa takie umieszczanie wyswietlacza. zarowno z tylko jak i na podszybiu jesli chodzi o przednie czujniki.
  19. spytaj sie kolegi juras gdzie można kupić
  20. tylko 01 sport maxx-y i fi sa dobre na proste i do lansu
  21. no niestety na to wygląda. ostrzegałem przed chińskimi wyrobami
  22. kolego przykro mi ci to mówić ale wytłumaczenie dlaczego twoj zestaw świruje masz na 4 zdjęciu w tej aukcji. valeo nie robiło takich zestawów. tak samo jak bosch nie robił HID-ow (to inna bajka ale daje to jako przykład) pokaz jeszcze zdjęcie jak je zamontowałeś.
  23. witamy serdecznie w klubie i zapraszamy na spocik w piątek o 20 pod toropolem
  24. schiller odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    temat juz tyle razy omawiany ze skoda gadać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.