Treść opublikowana przez schiller
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
i sprawdzil cisnienie w kolach bo taki Vmax to juz musi byc bardzo powazna ustarka ktrora na pewno dala by sie w znaki byl skumulowanie kilku mniejszych
-
[ALL] Czy tak można zrobić ? - za dużo oleju w silniku
nie kazdy bierze (moj np nie ) a na maxa sie nie powinno lac bo sie może takie ciśnienie zrobić ze ci korek wysadzi.
-
[ALL] Czy tak można zrobić ? - za dużo oleju w silniku
kolego olej na zupelnie zimnym silniku powinien byc na poziomie 3/4 skali bagnetu. sprawdź to tak.
-
[B5 AFN] Zakup kluczyka z allegro
oo wlasnie, czyli kwestia "drobnego" rezania i pasi?
-
[B5 AFN] Zakup kluczyka z allegro
jocker dzieki ale chodzilo mi o to jakiefo miales wczesniej pilota. bo ja tez mam cobre.
-
[B5 AFN] Zakup kluczyka z allegro
a możesz to jakoś pokazać na fotkach jak to wygląda?
-
[B5 ADR] Pomoc w tłumaczeniu.
1 i 2 to sa czynnosci jak odpytanie kompa... 3 - klipy 12 - cewka 13- wahacz 2 zdjecie 6 - wymiana wahacza 9 - sprawdzenie silnika i wymiana cewki
-
[B5 AFN] Zakup kluczyka z allegro
Jocker01 a udało ci sie ostatecznie to zrobić?
-
[B7 BWT] Proszę o info nt: wad oraz zalet kosztów silnika 2.0T FSI (200KM)
ja ci na podstawie doswiadczen z pracy (pracuje w aso) mogę powiedzieć ze jednostki 2,0 TFSI jak i FSI w porównaniu do 2,0 TDI sa bardzo udane jesli chodzi o awaryjność.
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
karnego to bylo o jednego za malo bo juz wcześniej mial byc a i bramka dla PL tez nie powinna sie liczyc... perfidny spalony :gwizdanie: ale gratki dla najlepszego polaka który zagrał bardzo ladny mecz.... ROGER
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
mylisz sie 40-ka to klasa kompaktowa czyli tak jak A3
-
[B5 ADP] Gdzie jest filtr paliwa ?
przy zbiorniku po prawej stronie
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
i ze takimi żarówkami niszczysz sobie lampy (odbłyski)
-
[B5 AFN]7,5 " OTWÓR?!
jasny .... kto takie cos do A4 założył? a jaka felga? 16?
-
[B5 AHU] Zamek od klapy bagażnika
miałem podobny problem i omawiałem go tu. poszukaj.
-
[ALL B5] Grill
w ASO w komplecie ze znaczkiem kosztuje 350 zl
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
spoko... przyjedzie do polski, troche szpachli i polerka i bedzie do opylenia jako "igla" a tak na prawde.. ;(
-
[ALL B5] Montaż parktronica
a jak to zrobisz w avancie? ogolnie to jest koncepcja mercedesa takie umieszczanie wyswietlacza. zarowno z tylko jak i na podszybiu jesli chodzi o przednie czujniki.
-
[ALL B5] Jakie opony wybrać??
chyba żartujesz?
-
[ALL B5] Gdzie kupić oryginalne części do audi??
spytaj sie kolegi juras gdzie można kupić
-
[ALL B5] Jakie opony wybrać??
tylko 01 sport maxx-y i fi sa dobre na proste i do lansu
-
[ALL B5] Montaż parktronica
no niestety na to wygląda. ostrzegałem przed chińskimi wyrobami
-
[ALL B5] Montaż parktronica
kolego przykro mi ci to mówić ale wytłumaczenie dlaczego twoj zestaw świruje masz na 4 zdjęciu w tej aukcji. valeo nie robiło takich zestawów. tak samo jak bosch nie robił HID-ow (to inna bajka ale daje to jako przykład) pokaz jeszcze zdjęcie jak je zamontowałeś.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie w klubie i zapraszamy na spocik w piątek o 20 pod toropolem
-
[B5 1Z] Parujące szyby ?
temat juz tyle razy omawiany ze skoda gadać...