Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem grila na allegro i znalazlem cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item359094885_atrapa_grill_kratka_audi_a4_99_01_pasuje_do_95_98.html

znaczek pewnie mozna przelozyc ze starego, kolo orginalnego to on na pewno nie lezal ale na zdjeciu wyglada ok, warto cos takiego kupic? czy szukac ori za 200zl? chodzi mi o atrape po lifcie z 4 listwami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to grill bez ringów-ty też możesz taki sobie zrobić ze swojego. poza tym to nic fajnego w nim nie ma. już lepiej od RS4 założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ,że widzisz coś szczególnego w tym grillu czego ja nie widzę hyhyhy...zapytaj kolegi Basena, on handluje grillami może coś ma akurat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje , to Kamei ??? bo znaczek widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj od S4, bo plaster miodu z RS4 srednio pasuje, np do kratek w zderzaku.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznica widoczna jedynie dla wtajemniczonych. Zwykły smiertelnik nie odróżni grilla przedliftowego od poliftowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznica widoczna jedynie dla wtajemniczonych. Zwykły smiertelnik nie odróżni grilla przedliftowego od poliftowego.

Dokładnie :) Też się nad tym zastanawialem, ale ja planuję u siebie pomalować tą chromowaną ramkę na czarno i mieć coś na kształt stylu "Black" jak w B7 :decayed: Wydaje mi się że efekt będzie spoko :th: U kolegi Iverson'a na grillu eSowym wygląda to super :th: Chyba szkoda kasy na poliftowy, jeśli już to S-ka ale to zbyt dużo kasy... :decayed: Chociaż może kiedyś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznica widoczna jedynie dla wtajemniczonych. Zwykły smiertelnik nie odróżni grilla przedliftowego od poliftowego.

Dokładnie :) Też się nad tym zastanawialem, ale ja planuję u siebie pomalować tą chromowaną ramkę na czarno i mieć coś na kształt stylu "Black" jak w B7 :decayed: Wydaje mi się że efekt będzie spoko :th: U kolegi Iverson'a na grillu eSowym wygląda to super :th: Chyba szkoda kasy na poliftowy, jeśli już to S-ka ale to zbyt dużo kasy... :decayed: Chociaż może kiedyś :tongue4:

ja mam pomalowana obwódke i kólka na czarny mat i raz z ciekawości zmieniłem kółka czarne na srebrne i tez wyglądało ok. tylko ze to na ciemnym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jeden na allegro w chromie za 450zl, 350 tez duzo, moze ktos ma dojscie do takiego od s4 uzywke z 250 bym za taki mogl dac :>

a najgorsze jest to ze ja widze roznice w przed i poliftowym :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomalowana obwódke i kólka na czarny mat i raz z ciekawości zmieniłem kółka czarne na srebrne i tez wyglądało ok. tylko ze to na ciemnym aucie

Na srebrnym autku też powinno to super wyglądać :th: I chyba któregoś pięknego dnia maznę na czarno. Ale znaczek :audi: pozostanie w chromie :th: Jakoś tak nie chcę go zamalowywać. Jak ktoś widzi w lusterku ten znaczek to inaczej reaguje :naughty::wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 02:56 _________________________________________________

a najgorsze jest to ze ja widze roznice w przed i poliftowym :polew:

Ja też widzę, ale bez przesady... :decayed: szkoda kasy na poliftowy, jak nie będzie aż tak wielkiej różnicy, a na eSowy szkoda mi kasy bo za nią można kupić coś innego bardziej widocznego :wink4: Na początek lampy :tongue4: Potem będę myślał dalej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx jak chcesz to moge ci pogonic po kosztach przesyłki obwódke od mojego starego grilla bo i tak leży w garażu. Ma tylko jeden mankament , jest przecieta na pół w dolnej czesci , nie wiem kto to zrobił i po co , ale praktycznie tego nie widac , a jak pomalujesz na czarno to tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx jak chcesz to moge ci pogonic po kosztach przesyłki obwódke od mojego starego grilla bo i tak leży w garażu. Ma tylko jeden mankament , jest przecieta na pół w dolnej czesci , nie wiem kto to zrobił i po co , ale praktycznie tego nie widac , a jak pomalujesz na czarno to tym bardziej.

Wiesz co... Możliwe że się skuszę :wink4: Jeszcze się odezwę na PW. A co do czarnej ramki na grillu w srebrnym autku: klik (żeby powiększyć)

t1741394_C45787641.jpg

t1741407_C45787642.jpg

Dla mnie to wygląda super :kox: Tylko ja bym jednak znaczek Audi zostawił w chromie... :wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 12:56 _________________________________________________Tak się przyglądam i przyglądam, nie wiem czy ten grill nie jest przypadkiem cały pomalowany na czarno, razem z tymi listwami co nie są chromowane... Bo jest bardzo czarny i w identycznym odcieniu :mysli: Może to też jest jakieś rozwiązanie? :mysli: Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...