-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień Dobry, Pucek dlaczego nie widzę Was na liście?
-
Bukowina 2018 podziękowania.
Zlot jak zawsze pyszny dzięki naszym przewspaniałym organizatorom !! Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Pany , poszukuję zdjęcia pszczelarek leżących na aucie Szybkiego Szymka. Będzie ktoś tak uprzejmy ?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Powiedzcie mi wszyscy na hooooy Wy te baby ze sobą zabieracie ?
-
Spotkania na drodze
Kogo obtrąbiłem wczoraj koło 19:00na Zakopiance za Myślenicami? Czarny kondon B5 w gnoju z czarnymi lampami itp , nr rej KMY.....
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Coroczny problem : "jechać na zimie czy na lecie"........ Już byście dali spokój....- 80 B4 1z - zgasła podczas jazdy i nie odpala
Dziś nie chciałem mu już d*py zawracać , w poniedziałek zacznie robić bo widać, że nie jest ciekawie....- 80 B4 1z - zgasła podczas jazdy i nie odpala
Byłem przed chwilą. Przekaźnik od świec ok , kontrolka zapala sie i gaśnie. Paliliśmy na samostart i plaka ale nie załapała , cały czas kręciła..... Nie można połączyć się z ECU....- 80 B4 1z - zgasła podczas jazdy i nie odpala
Siema, Podczas jazdy auto szarpnęło i zgasło. Prąd jest , rozrusznik kręci , rozrząd cały , paliwo na wtryski idzie bo luzowałem rurki i jest mokro. Wydaje mi się że coś z elektryką , nie można połączyć się VAGiem z ECU żeby sprawdzić błędy. czy jest jakiś przekaźnik sterowania ECU ? Przewaliłem całe internety i kiepsko z informacjami na ten temat...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to gitara , lece z Wami. Miron , z całym szacunkiem ale Ty jesteś starszy ode mnie.... Przynajmniej wyglądasz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będziemy pili od samego przyjazdu na miejsce ?- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Własnoręcznie go demoluje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano, Pany o której lecicie na BT ? Zabierze mnie ktoś z Tenczyna, odwdzięczę się buchem ?- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Stary , zapomnij o tym że jak wyjedziesz o 9:00 to dojedziesz na 14:00. Po pierwsze jazda w kolumnie to : makdonaldy , sraldy , kupa , siku , hot dogi itp. Po drugie , od czwartkowego południa w strone Zakopca leci sznur aut na weekend , korkuje sie to wszystko przed Rabką i w zasadzie ostatnie 50 kilometrów można lecieć ze 2-3h Po trzecie Zakopianka jest w przebudowie - Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)