Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moskal

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzień Dobry, Pucek dlaczego nie widzę Was na liście?
  2. Zlot jak zawsze pyszny dzięki naszym przewspaniałym organizatorom !! Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona.
  3. Pany , poszukuję zdjęcia pszczelarek leżących na aucie Szybkiego Szymka. Będzie ktoś tak uprzejmy ?
  4. Powiedzcie mi wszyscy na hooooy Wy te baby ze sobą zabieracie ?
  5. Kogo obtrąbiłem wczoraj koło 19:00na Zakopiance za Myślenicami? Czarny kondon B5 w gnoju z czarnymi lampami itp , nr rej KMY.....
  6. Coroczny problem : "jechać na zimie czy na lecie"........ Już byście dali spokój....
  7. Dziś nie chciałem mu już d*py zawracać , w poniedziałek zacznie robić bo widać, że nie jest ciekawie....
  8. Byłem przed chwilą. Przekaźnik od świec ok , kontrolka zapala sie i gaśnie. Paliliśmy na samostart i plaka ale nie załapała , cały czas kręciła..... Nie można połączyć się z ECU....
  9. Siema, Podczas jazdy auto szarpnęło i zgasło. Prąd jest , rozrusznik kręci , rozrząd cały , paliwo na wtryski idzie bo luzowałem rurki i jest mokro. Wydaje mi się że coś z elektryką , nie można połączyć się VAGiem z ECU żeby sprawdzić błędy. czy jest jakiś przekaźnik sterowania ECU ? Przewaliłem całe internety i kiepsko z informacjami na ten temat...
  10. No to gitara , lece z Wami. Miron , z całym szacunkiem ale Ty jesteś starszy ode mnie.... Przynajmniej wyglądasz
  11. Będziemy pili od samego przyjazdu na miejsce ?
  12. Własnoręcznie go demoluje
  13. Siemano, Pany o której lecicie na BT ? Zabierze mnie ktoś z Tenczyna, odwdzięczę się buchem ?
  14. Stary , zapomnij o tym że jak wyjedziesz o 9:00 to dojedziesz na 14:00. Po pierwsze jazda w kolumnie to : makdonaldy , sraldy , kupa , siku , hot dogi itp. Po drugie , od czwartkowego południa w strone Zakopca leci sznur aut na weekend , korkuje sie to wszystko przed Rabką i w zasadzie ostatnie 50 kilometrów można lecieć ze 2-3h Po trzecie Zakopianka jest w przebudowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.