jarko

XT
    PB+LPG

4,932 profile views
  1. Jak otworzysz ramkę to masz tam takie wygięte plastiki. Delikatnie je nagnij i wsadź ramkę, te plastiki mają dociskać tablicę i ją usztywnić.
  2. Wszystko powoli przenosimy do sklepu, trochę to niestety jeszcze potrwa. Póki co polary nie będą dostępne. Kilka gadżetów masz już w sklepie dostępnych: https://fajnekubki.pl/pl/c/Audi-A4-Klub-Polska/234 Średnio co dwa dni powinien pojawiać się jakiś produkt.
  3. Serdecznie zapraszam! W pierwszym poście znajdziecie link do sklepu gdzie łatwo, szybko, sprawnie i przyjemnie można kupować koszulki klubowa.
  4. Rameczki widzę już jadą do Ciebie Ale chyba to już wiesz, potwierdzenia na maila otrzymujesz
  5. Serdecznie zapraszam! W pierwszym poście znajdziecie link do sklepu. Od teraz sposób zamawiania ramek w dużo prostszy sposób i przede wszystkim ze znacznie szybszym czasem realizacji. W niedługim czasie oferta w sklepie zostanie wzbogacona o kolejne produkty, a już teraz jest ich tam kilka
  6. Serdecznie zapraszam! W pierwszym poście znajdziecie link do sklepu. Od teraz sposób zamawiania ramek w dużo prostszy sposób i przede wszystkim ze znacznie szybszym czasem realizacji. W niedługim czasie oferta w sklepie zostanie wzbogacona o kolejne produkty, a już teraz jest ich tam kilka
  7. Uwaga, nowa odsłona podkładek pod myszkę jak również sposobu ich zamawiania. Teraz dostawa w 48h! Szczegóły dostępne pod linkiem w pierwszym poście.
  8. Wystarczy na priv napisać, wszystko da się załatwić znacznie szybciej
  9. Uwaga, nowa odsłona kubeczków jak również sposobu ich zamawiania. Teraz dostawa w 48h! Szczegóły dostępne pod linkiem w pierwszym poście.
  10. Panowie, a pytacie na priv? Ja na każde pytanie odpowiadam, prędzej czy później Rameczki są cały czas dostępne, wysyłki co jakiś czas realizowane. Nie ukrywam że nie za często, nie mam zbyt wiele czasu na to. Ale nigdy nikogo nie oszukałem tutaj, każdy zamówione fanty na pewno otrzyma
  11. Kolega jarko wrócił z urlopu, temat ogarnia Dzisiaj poszła partia paczuszek. Ramki są cały czas dostępne, ceny i wszelakie inne dane do zakupu dostępne w pierwszym poście.