-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Aruzzz skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E55A066317 Z góry dzięki;)
-
Wzmacniacz radia 8E5035225D do A4 B6
Hej, Mam Concerta.
-
Aruzzz obserwuje zawartość Wzmacniacz radia 8E5035225D do A4 B6
-
Wzmacniacz radia 8E5035225D do A4 B6
Hej, padł Wzmacniacz Radia w Audi A4 B6 - 8E5 035 225 D, czy uda się znaleźć taki sam? W intenrecie znajduje z tym samym nr ale końcówka jest np A, S czy będą pasować czy to faktycznie jakaś duża zmiana ?
-
Prośba o analizę logów A4 B6 AVF
Witam, A4 B6 131 konia AVF, 6 biegów J EGR się dość mocno pocił i rzygał na wszystko wokoło więc postanowiłem zaślepić EGR i dodatkowo go wymienić – tak jak pokazują to na youtube. Wszystko fajnie samochodzik się fajnie zbierał na wyższych obrotach jeszcze fajnie ciągnął, lecz od pewnego czasu dość często zaczął wpadać w tryb awaryjny. Zaczęło być to uciążliwe wiec udało mi się zrobi następujące logi i kieruję tutaj prośbę do Was o pomoc. Prośba o analizę logów, na chwile obecna tylko Statyczne i Basic Setting za 2 dni dynamiczne. Statyczne: LOG-01-000-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-000_7K1YwSU.html LOG-01-001-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-001_i96Ok2.html LOG-01-003-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_1O8752.html LOG-01-004-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-004_Z1DEh6.html LOG-01-007-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-007_0FLce99.html LOG-01-008-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-008_10up50.html LOG-01-010-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-010_T5340Un.html LOG-01-011-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-011_lyH7db0.html LOG-01-013-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-013_R2rYl.html LOG-01-018-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-018_2gnIG.html LOG-01-023-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-023_Y6uJ9t.html Basic Setting: LOG-01-000-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-000_K8QS2.html LOG-01-003-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_2d378.html LOG-01-004-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-004_Xjcou14.html LOG-01-011-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-011_eIJMJ1r.html Z góry dzięki za reakcje. P.S. Przed zrobieniem logów usunąłem następujące błedy. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 019 LJ Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 5934 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 Additional Info: WAUZZZ8E55A066317 AUZ6Z0D0290697 2 Znalezione: 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded P3130 - 35-10 - - - Intermittent 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Dorzucam logi dynamiczne: LOG-01-001-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-001_6v3i73q.html LOG-01-003-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_Ho6x96L.html LOG-01-004-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-004_G5v2q.html LOG-01-008-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-008_zu4a7H5.html LOG-01-010-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-010_G0DmK.html LOG-01-011-xxx-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-011_QEPpW.html Dynamiczne zbiorcze: LOG-01-003-008-011.csv - http://vaglogi.pl/log-003_008_011_X2G2b22.html LOG-01-003-011-2--xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_011_2T1VE8.html LOG-01-003-011-3-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_011_uS12TM.html LOG-01-003-011-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-003_011_sJgVmlo.html LOG-01-010-011-xxx.csv - http://vaglogi.pl/log-010_011_mfp98d.html
-
Problem z uzyskaniem temperatury.
88 stopni Celsjusza Jakieś pomysły ?
-
Problem z uzyskaniem temperatury.
A wiec na szafie pokazuje 50 stopni czyli wskazówka nawet nie drgnie :/ robiłem rownież test wskazówek wszystkie działaja :/
-
Problem z uzyskaniem temperatury.
` Szafie ? Na bloku silnika temp około 88 stopni. brak jakichkolwiek błędów dotyczących czujnika
-
Problem z uzyskaniem temperatury.
Witam, problem wygląda następująco, kiedyś padł mi czujnik temperatury cieczy chłodzącej, wymieniłem go, oraz przy okazji wymieniłem termostat. Przez okres około jednego tygodnia na blacie pokazywała się temperatura 90 stopni:) Po jakimś czasie wskazówka przestała się ruszać, podpinałem VAG'` i temperatura silnika jest w tolerancji bo wynosi 88 stopni C, robiłem test wskazówek wszystkie działają, teraz pytanie moje co powoduje że na blacie wskazówka nie pokazuje mi 90 stopni mimo że silnik a te 90 stopni +/-. Pozdrawiam.
-
Wymiana termostatu WAHLER
Witam, nie chce pisać nowego tematu dlatego dopisuje się tutaj , gdzieś ktoś kiedyś mi powiedział że te silniki 1.9 są bardzo wrażliwe na płyn chłodniczy i że jeżeli zaleje sie zwykły np "borygo" to może nie pokazywać odpowiedni temperatury, że podobno istnieje bardzo charakterystyczny płyn do chłodnicy zalecany tylko do 1.9. Czy to prawda ? Pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
O fajnie że dostałem tak szybko odzew faktycznie kierunki które obrałem są złe, jutro postaram się sprawdzić tę wolnobieżkę w prawidłowym kierunku Witam, to znów ja dla ciekawskich rozwiązałem problem z hałasem Wniosek: rozwalana zarówno rolka napinacza jak i sprzegiełko alternatora Dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dodam jeszcze że przy skręcie zaczynam mocniej slysze dzwięk i jak klime odpale ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- Panowie u mnie jest podobnie 99,9 że mieliscie racje nawet nie ma co sie bawic w sprawdzanie jutro ogarne nowe sprzegielko i montuje Dzieki bardzo Witam, to znów ja udało mi się dotrzeć do obu rolek i sprawdzić je w taki sposób jak pokazuje na filmiku chyba jednak to nie bedzie to sprzegiełko w alternatorze :/ mogę jeszcze dodać że podczas włączenia klimatyzacji dzwięk mocno narasta. Z góry dzieki za dalsze opinie. Pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Witam, wiem że może temat nie tutaj ale wrzuciłem głębiej na forum ale nie dostałem odzewu a potrzebna mi opinia eksperta a wiec mam mały problemik coś mnie męczy ale może pokaże to na filmikach 1) 2) Czy dobrze wnioskuje że element uszkodzony to napinacz paska wielorowkowego ?? Dzięki z góry za odpowiedz
-
Stukanie dochodzące z okolic rozrządu.
Witam, od kilku dni meczy mnie dźwięk, który dochodzi z pod maski, z tego co widać na filmiku wnioskuje, że nastąpił jakiś luz na jednej z rolek. Załączam 2 x filmy, proszę o wypowiedzenie sie na ten temat i czy jest możliwa dalsza jazda z tą usterką. Dziękuje z góry i pozdrawiam Filmy: 1) 2) ---------- Post dopisany 31-07-2014 at 05:45 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:24 ---------- Witam, trochę ostatnio poczytałem posprawdzałem i wnioskuję że uszkodzona część to napinacz paska wielorowkowego. Czy ktoś mógłby potwierdzić moją hipotezę ? http://www.auditimes.pl/topic/1252-wymiana-paska-wielorowkowego/ Pozdrawiam.
-
27.07.14 Św. Krzysztof Kluczewo
Biorę swojego brudasa i jadę
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ajcc to nie dobrze :/ współczuje
Aruzzz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta