Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana termostatu WAHLER


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam bylem w serwisie boscha pytalem o termostat i szef warsztatu powiedzial ze maja wahlera 84 stopnie

ja mialem 87 pytalem czy bedzie to jakas duza roznica powiedzial ze smialo mozna ten 84 zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed ubiegłą zimą kupiłem BEHR-a u kolegi z forum i jak na razie jest ok, ale generalnie takie rzeczy powinno się kupować w ASO, więc podjedź do nich, różnice w cenie są naprawdę niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat tylko w ASO. Bo i tak wcześniej lub później wrócisz po niego do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w ASO około 100zl i temperatura silnika po zagrzaniu silnika cały czas 90 . Polecam ASO . Przerabiałem wahlera i było rożnie czasami ok ale w większości przypadków lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w aso i go szlag trafil teraz mam whlera i jest oki zobaczymy jak dlugo....moja wypowiedz jest moim zdaniem wiec nikogo do niczego nie namawiam pozdro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wahlera napewno juz od ponad 3 lat i dziala perfekcyjnie (wg temp z VAGA), EGR tez mam Wahlera bo oryginal juz obciekal olejem i tez nie ma z nim problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam Wahlera i jest wszystko w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedzi kolegów, proponuję również oryginalny termostat z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu wymieniałem termostat, wskazówka na rozgrzanym silniku wahała się między 80 a 90 stopni. Kupiłem w ASO (około 100 zeta) i traz trzyma 90 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatniej zmianie rozrządu tyż zakupiłem termostat w ASO,tzw. "ori".Pochodził może z pół roku i szlag go trafił.Kupiłem Wahlera i chodzi do dzisiaj .

Tak więc nie wszystko złoto co się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w AWX Wahler wytrzymał 1,5 roku. Teraz dla odmiany na wiosnę wrzucę termostat z ASO.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez Wahler od DZIKa i czasem wskazowka zleci ale po paru sek. wraca i trzyma sie dalej :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy w przypadku, gdy samochód bardzo wolno się nagrzewa (90st. łapie dopiero po ok. 12 km w cyklu miejskim przy obecnych temp) to też termostat? Dodam, że gdy uzyska 90st. to już tak trzyma. Zastanawiam się nad wymianą ale nie mam pojęcia czy to na bank termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy w przypadku, gdy samochód bardzo wolno się nagrzewa (90st. łapie dopiero po ok. 12 km w cyklu miejskim przy obecnych temp) to też termostat? Dodam, że gdy uzyska 90st. to już tak trzyma. Zastanawiam się nad wymianą ale nie mam pojęcia czy to na bank termostat

temat dla Ciebie: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/grzanie-259604/

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Co do wahlerów to zakładałem dwa w 1.9tdi i oba działają do dzisiaj ... minęło już chyba ze 3 lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...