Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Martin_Speed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Martin_Speed

  1. Hejka .Szukam a4 b9 (po lift) Wymagania : 2.0 TFSI minumum 204ps kolor Czarny lub Daytona Grey +pakiet shadow 2x lub 3x S-line Rok od 2021 Avant Quattro
  2. witam...tak jak w tytule. czy ktos oglądał tą aukcje ? otomoto.plUżywany Audi A4 Avant 2022 - 139 500 PLN, 45 706 km - Oto...Interesuje Cię Audi A4 Avant? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
  3. Może kolega też wyda opinie ?Głównie zależy mi na bezawaryjności .
  4. A coś na temat żywotności awaryjnosci? Wykastrowany diesel z ekologi vs. Benzyna ?
  5. Witam wszystkich .Potrzebuje pomocy w wyborze silnika . Chce kupić A4 b9 polift . Posiadam A4 B6 w dieselku i głównie miasto i raz w tygodniu gdzieś po za miasto wyjadę . Jeśli miałbym kupić diesla 2.0 to i tak bym usunął AdBlue i DPF i teraz pytanie czy nie lepiej Benzyne ?? Który silnik dłużej mi potrzyma bez jakiejś kosztownej awarii ? Zaznaczam że rocznie robię 10 000km . I jeszcze jedno pytanie to czy da sie tym nowym s-tronic jezdzic po mieście bo wiem ze skrzynia trzyma bardzo niskie obroty .
  6. a jest jakaś różnica w żywotności karoserii ??
  7. Ok dzięki
  8. Witam,czy znacie jakiegos dostawce zamiennika na zderzak przedni ktory bedzie idealnie pasowal jak oryginał ???
  9. Fido ------- Swiatła mijania lepej Ci ? iwadrian ------- a jaki numer bezpiecznika to bedzie ??
  10. Martin_Speed opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam... Problem polega na tym ze nie dzialaja mi swiatla a dokladnie tył prawy niedziala stop a w lewy kloszu nie dzialaja mi światla drogowe a zarówki sa okej ....
  11. u mnie tak samo -=]
  12. dpf wymontowac a z klapkami ponoc cos przerabiaja zeby sie nie psuly . prawda to ? Sam powoli sie przekonuje do 3.0 ale ten piepszony rozrzad mnie troche przeraza , wtryski to do regeneracji za 400zl i da sie to przełknac ( za sztuke )
  13. Dawno ten temat zakladalem ale jak narazie zjawisko ustalo , ale tak czy inaczej podejrzewam dmumas no i sprzeglo juz przy samej gorze bierze wiec i moze sie slizgac
  14. daj sobie spokoj z tym silnikiem.Tego gowna to juz nawet nie produkuja Wstyd i chańba dla firmy
  15. A wiec u mnie obylo sie bez regeneracji Pompki zostala zamienione miejscami oraz wymienione uszczelniacze pompek i objawy ustaly ale mam problem z odpalaniem ,tak jak by sie paliwo cofalo albo zapowietrzal Zrobilem test ,postawilem auto z górki i odpalil dobrze
  16. Dokladnie z tydzien bede wszytko wiadomo i napisze tutaj. Umowiony z mechaniorem juz jestem . Dzieki za odzew ale wrazie czego moglby ktos polecic dobry zaklad zeby juz nie szukal
  17. Dokładnie za tydzień będę wiedział ale objawy na to wskazują i chce już wiedzieć gdzie co i jak. akurat pacjent to passat dziewczyny. , obroty faluja i szarpie dosyć mocno
  18. Dobry zaklad ktory regeneruje pompki ?? Albo pytanie czy warto regenerowac czy nowe kupic ? Jaki jest koszt regeneracji oraz jaki koszt nowego wstrysku???
  19. Sopot daleko a auto potrzebne. uzywki to dopiero loteria Nowa niewiem za bardzo gdzie szukac takiej i ile kosztuje
  20. Witam wszystkich. Postanowilem zregenerowac pompe, i polećcie mi naprawde dobry zaklad w okolicach Poznania lub Szczecina ktory to naprawde dobrze wykonuje :)No i jakiej kwoty mam sie spodziewac tej pompy
  21. Martin_Speed odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    ok dzieki
  22. Martin_Speed opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Pytanie mam takie czy sprzeglo kupuje sie z dwumasem czy oddzielnie tez mozna dostac no i jakiej firmy kupic sprzeglo
  23. Martin_Speed odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Rowniez potwierdzam..Auto z 6g jest silniejsze i szybsze na autostradzie Ja z 4 osobami i lekkim bagazem lecialem 230
  24. tak samo ZAslepilem bo szarpal i gasl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.