-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Jest ktoś z podkarpacia kto montowal taki panel do zegarów i smiga mu dodatkowe menu i służy pomoca przy montażu
-
adi55 obserwuje zawartość Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Jest ktoś z podkarpacia kto montowal taki panel do zegarów i smiga mu dodatkowe menu i służy pomoca przy montażu
-
[B6 AWX] Buczenie/wibracja
Jak ci burczy to raczej wytarty wałek,a jak metaliczny dźwięk przy dodawaniu gazu to sprawdź łożysko lub roleke na alternatorze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy który polecacie olej do 1,9 TDI 130km Motyl Specific czy valoline?
-
Listwy Dekory LED
koledzy możecie podać linka do sprawdzonych el wire,te które świeca jak czerwone
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam,a skad kolego jestes?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam,jest ktos z podkarpacia w stanie pomóc w montażu elektrycznych szyb z tylu a4 b6 sedan?
-
Opcja przewietrzenie wnętrza a4 b6
Bledy jakie?
-
Opcja przewietrzenie wnętrza a4 b6
Koledzy zeby miec ta opcjie u siebie potrzebuje kolorowy licznik,przelacznik menu w tunel i wjazke?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Koledzy mam 2 autka koloru srebnego i czarnego,stoja pod chmurka,szukam dobrego wosku zeby zabezpieczyc kakier co mozecie mi polecic?
-
A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Gisciu co mi przerabial z forum kazal dekielki otworzyc,przez tydzien czasu byly otwarte i dalej paruja
-
A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
mam ten sam problem tez po przerobieniu na bix umnie parowanie widac ze zaczyna z samego przodu u dolu,nawet jak auto stoi cala noc to rano sa lampy za parowane
-
D1s
tez kopiłem na forum 4300k i jest spoko
-
Słabe światła xenon
koledzy a xenon nie świeci dobrze w deszczu lepsze światło daje w deszcze zwykła zarowka moim zdaniem,miałem xenon i przerobiłem na bix to jest moje zdanie
-
Brak przycisku MENU
Koledzy mam pytanko mam kolorowy licznik dolozylem panel nawi w konsoli podpiolem do zegarow i niesmiga nic,czy jest taka mozliwosc ze zegary niemaja tej opcji,bo zalezy mi tzw.przewietrzaniu wnętrza
adi55
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta