-
D1s
Witam koledzy co i gdzie polecicie żarniki d1s macie jakieś źródła i myślę 4300 do 4500 powinno być ok
-
-
Spryskiwacze xenonów
Dzieki kolego zamykam temat tak jak piszesz pompka nie wydala podłączyłem na krótko nowa i wszystko śmiga pozdro
-
Spryskiwacze xenonów
Witam koledzy dzis wymieniłem dysze spryskiwaczy xenonów lewą strone stara sie rozszczelniła hmm natomiast nowa wysuwa się ale nic nie pryska ,ściagłem wężyk i cisnienie super co może być ?
-
Spryskiwacze ksenonów
Witam koledzy coś mi sie stało ze spryskiwaczami ksenonów otwierają sie ale nie spryskują , jak je sprawdzic , jak je zostawic otwarte ? pozdro
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Witam koledzy kupie silnik 2.7 biturbo oznaczenie bes dzięki pozdro
-
Jakie amortyzatory avant
Dzik powiec mi jak sprzedajecie, jaka cena za komplet sachsa z odbojami u was pozdro
-
Jakie amortyzatory avant
witam ponownie mam 1BA takie mam zawieszenie
-
Jakie amortyzatory avant
Hm to zadałes mi pytanie jak to sprawdzic
-
Jakie amortyzatory avant
Witam koledzy zamierzam wymienic w mojej a4 2003 rok kombi amortyzatory z tyłu poleci ktoś jakies sprawdzone dzieki pozdrawiam
-
Działanie wentylatora
Oki dzięki kolego temat zamknięty pozdrawiam
-
Działanie wentylatora
Hm naogół jezdze spokojnie a turbo przed zgaszeniem zawsze schłodze , czyli niema niepokoju że mi się nie włancza , bo też mnie zadziwiło ża tak od kata i turbo po otwarciu maski tak długo trzyma się ciepło .
-
Działanie wentylatora
Wtam. Koledzy mam pytanie posiadam audi a4 b6 1.8t 163km silnik bfb pytanie moje to czy po powrocie z trasy i wyłączeniu silnika wentylator powinnien się włączyc schładzając silnik czy nie , bo nie zauważyłem tego .Temperature trzyma mi cały czas 90stop. Dziekuje pozdrawiam
-
1.8 t 163km
Oki zadzwonie a warto w tej audi montowac istalacje gazowa ? i jaką pozdro
-
1.8 t 163km
Orientuje się ktoś ile kosztuje wgranie mapy zeby troszke jej koni dodan jestem z okolić wrocka pozdro
-
1.8 t 163km
Kolego masz kogoś kto takie coś mozna zrobic lub zaciagnąc info co do tej sprawy jestem hmm z okolic wrocławia pozdro A to Ty Łukasz pisał mi jeden kolega że Ty powiesz dokładnie co i jak podaj najwyzej nr tel w sobote bym się odezwał i pogadamy pozdro jeszcze raz