Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol 488

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karol 488

  1. D1s

    karol 488 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam koledzy co i gdzie polecicie żarniki d1s macie jakieś źródła i myślę 4300 do 4500 powinno być ok
  2. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w Audi A4 B6
    Dzieki kolego zamykam temat tak jak piszesz pompka nie wydala podłączyłem na krótko nowa i wszystko śmiga pozdro
  3. karol 488 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam koledzy dzis wymieniłem dysze spryskiwaczy xenonów lewą strone stara sie rozszczelniła hmm natomiast nowa wysuwa się ale nic nie pryska ,ściagłem wężyk i cisnienie super co może być ?
  4. Witam koledzy coś mi sie stało ze spryskiwaczami ksenonów otwierają sie ale nie spryskują , jak je sprawdzic , jak je zostawic otwarte ? pozdro
  5. Witam koledzy kupie silnik 2.7 biturbo oznaczenie bes dzięki pozdro
  6. Dzik powiec mi jak sprzedajecie, jaka cena za komplet sachsa z odbojami u was pozdro
  7. witam ponownie mam 1BA takie mam zawieszenie
  8. Hm to zadałes mi pytanie jak to sprawdzic
  9. Witam koledzy zamierzam wymienic w mojej a4 2003 rok kombi amortyzatory z tyłu poleci ktoś jakies sprawdzone dzieki pozdrawiam
  10. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Oki dzięki kolego temat zamknięty pozdrawiam
  11. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Hm naogół jezdze spokojnie a turbo przed zgaszeniem zawsze schłodze , czyli niema niepokoju że mi się nie włancza , bo też mnie zadziwiło ża tak od kata i turbo po otwarciu maski tak długo trzyma się ciepło .
  12. karol 488 opublikował(a) temat w 1.8T
    Wtam. Koledzy mam pytanie posiadam audi a4 b6 1.8t 163km silnik bfb pytanie moje to czy po powrocie z trasy i wyłączeniu silnika wentylator powinnien się włączyc schładzając silnik czy nie , bo nie zauważyłem tego .Temperature trzyma mi cały czas 90stop. Dziekuje pozdrawiam
  13. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Oki zadzwonie a warto w tej audi montowac istalacje gazowa ? i jaką pozdro
  14. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Orientuje się ktoś ile kosztuje wgranie mapy zeby troszke jej koni dodan jestem z okolić wrocka pozdro
  15. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Kolego masz kogoś kto takie coś mozna zrobic lub zaciagnąc info co do tej sprawy jestem hmm z okolic wrocławia pozdro A to Ty Łukasz pisał mi jeden kolega że Ty powiesz dokładnie co i jak podaj najwyzej nr tel w sobote bym się odezwał i pogadamy pozdro jeszcze raz
  16. karol 488 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam koledzy posiadam 1.8t 163km czy można , czy warto jej troszke podciagnać moc i o ile ? Nie chciał bym za dużo kombinowac prosze o jakies sugestie pozdrawiam
  17. karol 488 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam koledzy posiadam a4 1.8t 163km bfb powie ktos czy można jeszcze z n iej coś więcej wyciagnac na samej mapie i czy warto bo niemam pojęcia pozdrawiam.
  18. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    hmm oki tak zrobie pozdrawiam
  19. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    ok dziękuje kolego wróce do domu to zaro wymienie , jakiejś konkretnej firmy założyć czy patrzeć w serwisie co polecisz pozdrawiam
  20. karol 488 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    kolego z pod pokrywy zaworów tak ?
  21. karol 488 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam koledzy posiadam od niedawna 1.8t 163km po przejechaniu jakiegoś odcinka na postoju hmm nie zawsze czuc ( tak mi sie wydaje ) zapach spalonego oleju w kabinie , co to moze być gdzie szukać pozdrawiam
  22. Koledzy to jai najlepiej gaz załozyć . Ja 14 lat jeżdziłem w passacie b3 2.0 brc nie narzekam śmigał aż miło , niewiem stag , prins czekam na opinie
  23. Witam koledzy od niedawna posiadam a4 1.8 t 163 km niewiem czy wogóle zakładac gaz , hmm zawsze toroszke taniej ta jazda wygląda . Myślałem jak juz to o brc powiedzcie cos na założenie gazu . Pozdrawiam
  24. Witam zakupiłem własnie a4 z 1.8t 197tys jezdzone było na castrolu 5W30 lać ten sam czy co proponujecie dzieki pozdro
  25. To jaki olej najlepiej lać dopiero co kupiłem 1.8t i jest lany 5W30 castrol polecacie co mam zalać przy wymianie?? Pozdrawiam Witam dopiero co kupiłem 1.8t jest lany castrol 5W30 doradzicei co mam zalac jaki olej . Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.