-
regulacja instalcji gazowej z afr
witam;czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym afr podczas regulaji inst? i przy okazji dać namiar na gazownika z prawdziwgo zdarzenia który robi reg inst z afr. tylko gość ze śląska żeby był mam staga 300-6
-
prawidłowa regulacja instalacji gazowej
co to jest afr?
-
prawidłowa regulacja instalacji gazowej
mój monter ist gazowej przeprowadza zawsze regulacje mapy gazowej zawsze na wolnych obrotach sam. gdy auto stoji w miejscu pare razy musze sie przejechać a on robi korekty.jak dla mnie powinien wziaśc laptopa i przejechać sie autem robic tą reg mapy przy obciąrzeniu silnika czy mam racje?
-
dobre wryski bo valdki umieraja
ciekawi mnie jedno, a mianowicie mój gazownik rguluje mi gaz tzn.mape gazową zawsze na postoju,gdy auto chodzi na wolnych obr. czy nie powinno sie tego regulować podczas jazdy przy obciążeniu silnika
-
dobre wryski bo valdki umieraja
stag 300-6
-
dobre wryski bo valdki umieraja
na ile ta kalibracja wystarczy? ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- 400zl na 6 cyl to chyba potaniały
-
dobre wryski bo valdki umieraja
ile zabule do v6 ?
-
dobre wryski bo valdki umieraja
witam jakie polecacie wtryski w miare tanie ale nie jakies syfiate, kumpel poleca mi jakies lovato miał ktoś w swoim aucie może?
-
Wymiana szklanki?
a wyczajisz która szklanka to robi? bo masz nikłe szanse
-
Wymiana szklanki?
cały rozrząd i wałki rozrządu
-
problem z obrotami w AAH
bardziej mi to pasuje na silniczek krokowy,jak by to była przwpustnica to by wariował też na ciepłym silniku,ale wyczyscić nie zaszkodzi bo jeszcze nie była nigdy pucowana.
-
problem z obrotami w AAH
auto dostaje 3tyś obr.to chyba jest nie normalne ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- przy temp.60stp. to tak jak by zaciął ci sie gaz
-
problem z obrotami w AAH
witam; co może powodowac nagły wzrost obrotów silnika w 2.8 aah,gdy temperatura spada od-8 -20 celcjusza na dworze, a silnik ma gdzieś wtedy około 60-70c.gdy nagrzeje sie już do 90 stopni to wtedy jest ok. miał ktos może podobny problem? ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- na kts 340 czysto zero byków.
-
Filtr oleju Knecht
siemka; man jest drogi i miałem wczorej przypadek zepsutego zaworu w ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------
-
B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM
chyba z przepasci:grin:
grzechog83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta