Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sprawdż katalizator .morze być zapchany i dla tego wchodzi w tryb awaryjny
  2. sławek85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Co sądzicie o oleju marki POM4w40 i czym się różni od oleju POM5W40 EXTREME? Czy ktoś z was go używa ?
  3. sławek85 odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    witam , mam pytanie do was czy jest ktoś ustawi rozrząd na blokadach w mazowieckim lub lubelskim . dzwoniłem do sulejówka tam gdzie kiedyś to robiłem to powiedzieli mi ze już nie bawią się w takie rzeczy .
  4. Silnik regulacyjny pokrywy ciśnienia spiętrzania V71 Silnik regulacyjny pokrywy ciśnienia spiętrzania (V71). Zablokowany lub bez napięcia. Usterka mechaniczna. Dolna wartość skrajna przekroczona. Wadliwy. co to jest i gdzie się znajduje
  5. sławek85 odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    części 1000zł robocizna od 450 do 700 jesteś z warszawy do w Sulejówku zrobią ci konkretnie do pozycji 0 w grupie 93 nie daj się naciągnąć
  6. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Urwany kawałek katalizatora który stukał. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  7. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Jeszcze nie podłączyłem ale miałem softa zrobione bo dwa katalizatory wycięte i tylko dwa zostało. To mnie dziwi że wogóle tłumnikiem właśnie od strony kierowcy para nie leci i jest zimy tylko jednym. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Sprawa ogarnięte Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  8. Panowie wysypał mi się prekat i zapchał jedną stronę tłumnika . Co wstawić zamiast tego .? sondy wyłączone. Tłumnik przelotowy czy coś innego
  9. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Lub coś z katalizator się wypaliło i urwało Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Jeźdzę nim. Tylko biała para auto chodzi na wszystkie cylindry. W poniedziałek odkręce wydech i zobacz co tam się dzieje Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Co do oleju jest stan a asn ma tendęcjię że trochę tam łyka Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Panowie taka sytuacja. katalizator padł lu coś bo wogóle para z jedno tłumika nie leci i jest zimy Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Czy to możliwe? Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  10. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Ale dał czego pękł.? auto chodzi normalnie Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  11. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie czy ktoś może pomóc . Mianowicie dziś wyszedłem z pracy odpaliłem auto i było ok. Pochodziło na wolnych obrotach przejechałem około 18km spokojnie około 100km/h gdy zajechałem do domu i otwierałem bramę usłyszałem dziwne stukanie . zajechałem do garażu przy dodaniu gazu auto kulało i a stukanie było tylko na wolnych obrotach .dzwię ten dochodził od strony kierowcy na wysokości nadkola lub kolektora wydechowego . wyglądało to tak jak by się urwał zawór czy coś wpadło do cylindra . auto zapaliłem i zgasiłem parę razy . zaczeło dymić na niebiesko jak by olejem .włączyłem jeszcze raz auto i gdy pracowało podniosłem stronę od kierowcy by zobaczyć co się tam dzeje . auto postało na lewarku około 2 min dałem ze dwa razy gazu i przestało stukać . gdy opuściłem je to stuki przeniosły się w okolicę katalizatora .auto przestało dymić na niebiesko . i gdy dawałem gazu to tylko stukało i na wolnych obrotach trochę . po gazowałem do 3tyś i stuki ustały i jest cisza nic nie stuka auto nie dymi chodzi równo i zbiera się normalnie . dawa miesiące temu zmieniałem uszczelki pod kolektorem wydechowym . oleju jest stan i płyn ok jest. co się działo. OPINIE I DOMYSŁY MILE WIDZIANE
  12. Panowie czy ktoś z was stosował poliuretan w swoim zawieszeniu A4 B6 quattro . Jak się to spisuje i czy możecie polecić jakąś firmę http://poliuretany.olkusz.pl/pl/i/Qdure-flex/13 znalazłem coś takiego
  13. Miałem hane ale padły i to mi wciśnieli dzisiaj. Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Pojadę w poniedziałek i nie wymienną bo szarpie trochę Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Mam pytanie czy podlegaj on wymianie Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka Panowie a czy Hana wtryskiwacze da się wyczyścić i czym Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  14. Co powiecie mi o tych wtryskiwaczach. Czy pasują do mojego silnika? Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
  15. panowie mam do was pytanie . czy wymienia się olej w manualnej skrzyni biegów i w dyferencjale . co ile Km jaki olej . ile oleju do skrzyni 6biegowej manualnej i ile do dyferencjału ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.