Treść opublikowana przez grzechog83
-
regulacja instalcji gazowej z afr
witam;czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym afr podczas regulaji inst? i przy okazji dać namiar na gazownika z prawdziwgo zdarzenia który robi reg inst z afr. tylko gość ze śląska żeby był mam staga 300-6
-
prawidłowa regulacja instalacji gazowej
co to jest afr?
-
prawidłowa regulacja instalacji gazowej
mój monter ist gazowej przeprowadza zawsze regulacje mapy gazowej zawsze na wolnych obrotach sam. gdy auto stoji w miejscu pare razy musze sie przejechać a on robi korekty.jak dla mnie powinien wziaśc laptopa i przejechać sie autem robic tą reg mapy przy obciąrzeniu silnika czy mam racje?
-
dobre wryski bo valdki umieraja
ciekawi mnie jedno, a mianowicie mój gazownik rguluje mi gaz tzn.mape gazową zawsze na postoju,gdy auto chodzi na wolnych obr. czy nie powinno sie tego regulować podczas jazdy przy obciążeniu silnika
-
dobre wryski bo valdki umieraja
stag 300-6
-
dobre wryski bo valdki umieraja
na ile ta kalibracja wystarczy? ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- 400zl na 6 cyl to chyba potaniały
-
dobre wryski bo valdki umieraja
ile zabule do v6 ?
-
dobre wryski bo valdki umieraja
witam jakie polecacie wtryski w miare tanie ale nie jakies syfiate, kumpel poleca mi jakies lovato miał ktoś w swoim aucie może?
-
Wymiana szklanki?
a wyczajisz która szklanka to robi? bo masz nikłe szanse
-
Wymiana szklanki?
cały rozrząd i wałki rozrządu
-
problem z obrotami w AAH
bardziej mi to pasuje na silniczek krokowy,jak by to była przwpustnica to by wariował też na ciepłym silniku,ale wyczyscić nie zaszkodzi bo jeszcze nie była nigdy pucowana.
-
problem z obrotami w AAH
auto dostaje 3tyś obr.to chyba jest nie normalne ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- przy temp.60stp. to tak jak by zaciął ci sie gaz
-
problem z obrotami w AAH
witam; co może powodowac nagły wzrost obrotów silnika w 2.8 aah,gdy temperatura spada od-8 -20 celcjusza na dworze, a silnik ma gdzieś wtedy około 60-70c.gdy nagrzeje sie już do 90 stopni to wtedy jest ok. miał ktos może podobny problem? ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- na kts 340 czysto zero byków.
-
Filtr oleju Knecht
siemka; man jest drogi i miałem wczorej przypadek zepsutego zaworu w ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------
-
B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM
chyba z przepasci:grin:
-
Lovato do v6 pytanie
zakładj staga 300-6 wtryski hana bedzie ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- smigać aż miło ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- mam staga już 2lata i zero problemów
-
B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM
Na gazie 9,5sek no ale to Quattro,wiec jest troche gożej niż oska ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- z tdi 130 km i 6 skrzynia jest cieżko z pod światel ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- ale sam sie zastanawiam nad 3.0 v6 w b6,najlepszy wybór z pośrud 1,8t 2.016v to jes moje zdanie.
-
B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM
chcesz pojeżdzic ostro to 2,7 biturbo,bedzie sie lepiej zbierał jak 3,0 v6 w b6
-
B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM
jaki masz motor 12v aah?
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Witam-jestem ciekaw jak sie sprawuje ten silniczek i jak z osiągami? FAJNY filmik z demontazu silnika : ===> http://www.carthrottle.com/post/watch-a-4-month-audi-v6-engine-rebuild-condensed-into-a-few-minutes/
-
B6 3.0 V6, (benzyna)
A ile jest oznaczeń kodów literowych 3,0 v6 ? (bez silników FSI) Bede musiał zagazować perełke.
-
B6 3.0 V6, (benzyna)
Dzieki-POWAGUSPISZ,za odp.tak jak piszesz quattro i w manualu tak samo myslę.
-
B6 3.0 V6, (benzyna)
Potrzebuje zasięgnąć opini na temat tego silnika,czy ktoś miał może stycznosć z takim motorem? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Wszelkie porady mile widziane:naughty: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Rozwarzam kupno takiej rakiety:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Traktorem można?:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a4 2.8 quattro-to moja bestia!