Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki gaz do 1.8 T 163km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy od niedawna posiadam a4 1.8 t 163 km niewiem czy wogóle zakładac gaz , hmm zawsze toroszke taniej ta jazda wygląda . Myślałem jak juz to o brc powiedzcie cos na założenie gazu . Pozdrawiam

Opublikowano

BRC SQ24 to przyzwoita opcja.

Opublikowano

Brc to gówno w regulacji i ograniczenia co do wtryskow.

Proponuje

Elektronika

tech224

Reduktor

Ac01 lub 02

Lub kme tur

Wtryskiwacze

Dragony lub barracudy

Butla około 52l

Wlew w klapke

Faro do gazu

Opublikowano

Mam taki sam motor i mam : Stag4plus,reduktor ac,wtryski ac w01,butla55l. pali 12l .

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Zrobilem BRC SQ 24 ponad 180 000 km bez zadnych problemow.

silnik AEB podkręcony na 210kM/307Nm

Opublikowano

Możesz podać pełną specyfikacje?

Opublikowano

Normalna instalka BRC

Reduktor byl tylko większy

byl MapSensor i pomaranczowe wtryski

wsio wyrabiało bez problem

mało tego auto bylo bardzo oszczedne

Opublikowano

Problem jak chcesz cos pod regulować musisz jechać do przeszkolonego nie wiadomo kogo. A do techa kupujesz kabel i stroisz jak chcesz. Dodatkowo masz szereg korekt. W wyższych modelach tez korekty obd.

Opublikowano

A co tam chcesz regulować. Raz wystroi gazownik i spokój. Co najwyżej raz na rok kontrola ( też u gazownika)

Opublikowano

Raz na rok tez kosztuje.

Uzupełnij PROFIL!

Edytowane przez cwiara

Opublikowano
  • Autor

Koledzy to jai najlepiej gaz załozyć . Ja 14 lat jeżdziłem w passacie b3 2.0 brc nie narzekam śmigał aż miło , niewiem stag , prins czekam na opinie

Opublikowano

Robię przegląd gazu co 10 tys. Sprawdzenie ,korekty,wymiana filtrów lotny i ciekły . Za wszystko 140 zł . To chyba nie majątek a spokojna głowa i święty spokój.

Opublikowano

Ale jak mozesz zrobic sam, to zaboli Cie 100zl w kieszeni? Bo 40 wydasz na filtry.

Opublikowano

Jeżeli umiesz to czemu nie . Ja mam dobrego speca od gazu który daje gwarancje.

Opublikowano

Jak tylko nie będziesz żydził na części to będziesz z gazu zadowolony bo silnik świetnie sobie z nim radzi.

A czy brc czy inne marki to jeden kij, ważne żeby gazownik wiedział co robi.

Jeżeli robisz sporo km lub auto ma być na dłużej to zakładaj LPG jak najszybciej :wink:

Opublikowano

BRC jest dobre tylko drogie w serwisie, i ewentualnej awarii tu cały myk...

Polskie Sterowniki są równie dobre,a nawet niektóre i lepsze

Grunt to kumaty gaziarz, jak ma pojęcie to ogarnie większość , "poprawnie zamontuje i wystroi" i o gazie będziesz pamiętał tylko przy tankowaniu

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

tak się utarło,że jak instalacja gazowa to BRC,Lovato,Prins

a polskie są również dobre jak nie lepsze od wymienionych,

sterownik Stag GoFast,Stag QBox,Tech

reduktor AC R01

wtryski AC W01,Barracuda wszystko jest polskie i jest naprawdę dobre

ale jak już wyżej pisali,najważniejszy jest monter z głową,który wie co robi

Opublikowano

Założyłem początkiem miesiąca LPG Stag i myślę podobnie że ważny jest montaż jak ktoś spartoli to najlepsze graty nie pomogą.

Opublikowano

Nie proponujcie wtryskowe w01 bo to następca walteka i tylko jak zakladasz budżet opcje to możesz je wrzucac. Dobre wtrysku to barracudy, dragony,regfasty,prins, hana, magicjet

Opublikowano

A ja mam wtryski w01 i nie narzekam . Zero problemów , dają radę więc po co przepłacać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.