Treść opublikowana przez A4Arturr
-
Wymiana Turbo (własnoreczna)
Jakieś śruby szpliki trzeba dawac nowe???
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Też wpadło mi to w oko bo szukam rur do przepustnicy tutaj nie ma wejścia na czujnik i na DV też nie Ten zestaw jest lepszy tylko też brakuje kawałka do przepustnicy zostałby ori http://www.aliexpress.com/item/Turbo-Aluminum-Intercooler-Piping-Pipe-Kit-For-A4-1-8T-Quattro-B5-1-8L-BLUE-size53/32424315001.html?spm=2114.01020208.3.10.yK1lg8&ws_ab_test=201407_2,201444_6,201409_4 tylko te chincole mają duże koszty wysyłki większych rzeczy
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Powiedz mi kolego sympatyczny czy w nowym zestawie gruszka w kpl z turbiną jest wyregulowana czy trzeba samemu to zrobić
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Czy warto kupić chiński zamiennik? Dużo regenerowanych jest na chińskich częściach
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Witam Ponieważ przymierzam się do wymiany turbosprężarki (obecna sporo puszcza oleju) proszę o podpowiedź czy K04 spasuje plug & play w miejsce obecnej K03
-
[1.8T AEB] Grzechotanie przy schodzeniu z obrotów oraz buczenie przy przyśpieszaniu.
DV masz sprawne?
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Mam 1.8T ANB po programie ma niezłą moc. Założyłem LPG spalanie 11-13
-
Przy podpiętej odmie łyka olej
Co to może być jeśli mam podpiętą odmę muszę często dolewać olej i puszcza dymek po jej odpięciu brak ubytku (oczywiście wejście wtedy zaślepiam)
-
[A4 B5 1.8T AEB] Po wrzuceniu na luz trzyma obroty
Miałem podobnie okazała się zepsuta przepustnica Kupiłem używaną jest zdecydowana poprawa ale nie do końca możliwe że trafiłem na podobną
-
Błąd P0507
Znalazłem przyczynę - zespsuta przepustnica - pęknięty wężyk podciśnienia do DV
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Kupiłem już takie auto Tego błędu wcześniej nie było Dzisiaj auto odzyskało moc znalazłem odłączony weżyk podciśnienia od dv już zapomniałem że moje auto ma taką moc:) Może błąd zniknie
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Ok tylko ja mam podniesiną moc
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Jak wogóle wygląda wymiana. Po jakim kodzie szukać nowego i co dalej
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
internal control module eeprom error p1640 Co może oznaczać ten błąd ?? Wyczytałem że coś ze sterownikiem.. mam problem z obrotami wolno spadają zawieszają się
-
Błąd P0507
Raczej jest ok auto ma moc Dziwne jest to że jak sinik jest zimny to jest ok Na postoju bez dotykania pedału gazu też ok
-
Błąd P0507
Nie mogę się z tym uporac zawieszają się obroty po czasie opadają odczytałem błąd P0507 Jak zimny jest ok Przepustnica wyczyszczona
-
Wysokie obroty
ściągałem wąż i niby jest czysta widoczny olej chyba turbo się kończy
-
Wymiana paska alternatora
Zrobiłem było zabawy bo nie mam kanału. Do wymany tego paska trzeba ściągnąć też pasek od sprężarki klimatyzacji (przy okazji wymieniłem też rolkę napinającą pasek sprężarki klimatyzacji)
-
Wysokie obroty
Zauważyłem że auto "zawiesza się " na wyższych obrotach które po chwili opadają nie zawsze ale często przy agesywnej jeździe Jednkowe są objawy na LPG Sprawdzałem czujnik przy pedale sprzegła i wygląda na sprawny . Gdzie jest w tym silniku krokowy i czy to może być tego wina?
-
Wymiana paska alternatora
Witam Czy da sie wymieniś pasek klinowy m.in. alternatora bez ściągania wentylatora? O ile dobrze pamiętam wystarczy odkręcić napinacz bo chcę go też zmienić. Pasek jest pęknięty wzdłuż rowka i boję się tak jeździć.
-
Pali na gazie
Czyli mam napewno włączoną opcję ciepły start ogólnie mi to nie przeszkadza a nie wiedziałem że coś takiego jest.
-
Szarpanie i falujące obroty w Audi A4 B5 1.8T
no i co z tego już chwilę na nich jeździł Ja też wymieniłem na nowe po tys km padły dwie świece i z początku na Vag-u żadnych błedów szukałem jak głupi bo przecież świece nowe dopiero jak chyba całkiem padły wyskoczyły błędy
-
Szarpanie i falujące obroty w Audi A4 B5 1.8T
Odwróciłem zawór N75 i wszystko było w normie, ostatnio wymieniłem oringi pod wtryskami oraz odpowietrzenie silnika pod kolektorem ssącym oraz płyn chłodzący . Auto chodziło bez zastrzeżeń . Od ostatnich paru dni auto słabe , gaśnie, falują obroty, czasem po wciśnięciu gazu auto nie może wkręcić się na obroty aż w końcu gaśnie . Vag-com nie pokazuje błędów . Adaptacja przepustnicy przeprowadzona . Może ktoś wie gdzie szukać ? Proponuję sprawdzić świece.
-
klej do lotki s4
Klej do szyb bardzo dobrze trzyma takie elementy ostatnio używałem do mocowania listw progowych. Ważne jest aby dobrze odtłuścić powierzchnie łączone
-
Polecane opony zimowe
Kupiłem Continental TS850 bardzo miękka guma chyba będą git.