Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4Arturr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jakieś śruby szpliki trzeba dawac nowe???
  2. Też wpadło mi to w oko bo szukam rur do przepustnicy tutaj nie ma wejścia na czujnik i na DV też nie Ten zestaw jest lepszy tylko też brakuje kawałka do przepustnicy zostałby ori http://www.aliexpress.com/item/Turbo-Aluminum-Intercooler-Piping-Pipe-Kit-For-A4-1-8T-Quattro-B5-1-8L-BLUE-size53/32424315001.html?spm=2114.01020208.3.10.yK1lg8&ws_ab_test=201407_2,201444_6,201409_4 tylko te chincole mają duże koszty wysyłki większych rzeczy
  3. Powiedz mi kolego sympatyczny czy w nowym zestawie gruszka w kpl z turbiną jest wyregulowana czy trzeba samemu to zrobić
  4. Czy warto kupić chiński zamiennik? Dużo regenerowanych jest na chińskich częściach
  5. Witam Ponieważ przymierzam się do wymiany turbosprężarki (obecna sporo puszcza oleju) proszę o podpowiedź czy K04 spasuje plug & play w miejsce obecnej K03
  6. Mam 1.8T ANB po programie ma niezłą moc. Założyłem LPG spalanie 11-13
  7. Co to może być jeśli mam podpiętą odmę muszę często dolewać olej i puszcza dymek po jej odpięciu brak ubytku (oczywiście wejście wtedy zaślepiam)
  8. Miałem podobnie okazała się zepsuta przepustnica Kupiłem używaną jest zdecydowana poprawa ale nie do końca możliwe że trafiłem na podobną
  9. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Znalazłem przyczynę - zespsuta przepustnica - pęknięty wężyk podciśnienia do DV
  10. Kupiłem już takie auto Tego błędu wcześniej nie było Dzisiaj auto odzyskało moc znalazłem odłączony weżyk podciśnienia od dv już zapomniałem że moje auto ma taką moc:) Może błąd zniknie
  11. Ok tylko ja mam podniesiną moc
  12. Jak wogóle wygląda wymiana. Po jakim kodzie szukać nowego i co dalej
  13. internal control module eeprom error p1640 Co może oznaczać ten błąd ?? Wyczytałem że coś ze sterownikiem.. mam problem z obrotami wolno spadają zawieszają się
  14. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Raczej jest ok auto ma moc Dziwne jest to że jak sinik jest zimny to jest ok Na postoju bez dotykania pedału gazu też ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.