-
Wymiana Turbo (własnoreczna)
Jakieś śruby szpliki trzeba dawac nowe???
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Też wpadło mi to w oko bo szukam rur do przepustnicy tutaj nie ma wejścia na czujnik i na DV też nie Ten zestaw jest lepszy tylko też brakuje kawałka do przepustnicy zostałby ori http://www.aliexpress.com/item/Turbo-Aluminum-Intercooler-Piping-Pipe-Kit-For-A4-1-8T-Quattro-B5-1-8L-BLUE-size53/32424315001.html?spm=2114.01020208.3.10.yK1lg8&ws_ab_test=201407_2,201444_6,201409_4 tylko te chincole mają duże koszty wysyłki większych rzeczy
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Powiedz mi kolego sympatyczny czy w nowym zestawie gruszka w kpl z turbiną jest wyregulowana czy trzeba samemu to zrobić
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Czy warto kupić chiński zamiennik? Dużo regenerowanych jest na chińskich częściach
-
ANB zmiana turbospręzarki K03 n K04
Witam Ponieważ przymierzam się do wymiany turbosprężarki (obecna sporo puszcza oleju) proszę o podpowiedź czy K04 spasuje plug & play w miejsce obecnej K03
-
[1.8T AEB] Grzechotanie przy schodzeniu z obrotów oraz buczenie przy przyśpieszaniu.
DV masz sprawne?
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Mam 1.8T ANB po programie ma niezłą moc. Założyłem LPG spalanie 11-13
-
Przy podpiętej odmie łyka olej
Co to może być jeśli mam podpiętą odmę muszę często dolewać olej i puszcza dymek po jej odpięciu brak ubytku (oczywiście wejście wtedy zaślepiam)
-
[A4 B5 1.8T AEB] Po wrzuceniu na luz trzyma obroty
Miałem podobnie okazała się zepsuta przepustnica Kupiłem używaną jest zdecydowana poprawa ale nie do końca możliwe że trafiłem na podobną
-
Błąd P0507
Znalazłem przyczynę - zespsuta przepustnica - pęknięty wężyk podciśnienia do DV
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Kupiłem już takie auto Tego błędu wcześniej nie było Dzisiaj auto odzyskało moc znalazłem odłączony weżyk podciśnienia od dv już zapomniałem że moje auto ma taką moc:) Może błąd zniknie
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Ok tylko ja mam podniesiną moc
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
Jak wogóle wygląda wymiana. Po jakim kodzie szukać nowego i co dalej
-
Błąd P1640 konńczy się sterownik?
internal control module eeprom error p1640 Co może oznaczać ten błąd ?? Wyczytałem że coś ze sterownikiem.. mam problem z obrotami wolno spadają zawieszają się
-
Błąd P0507
Raczej jest ok auto ma moc Dziwne jest to że jak sinik jest zimny to jest ok Na postoju bez dotykania pedału gazu też ok