Treść opublikowana przez A4Arturr
-
Wolno schodzi z obrotów
Idę właśnie tym tropem. Po sprawdzeniu ezektora okazało się że jest niedrożna cienka końcówka. Całkowicie zatkana. Udało mi się to przedmuchać ale postanowiłem kupić nowy ( ASO 126zł) i jak później okazało się w nowym lżej puszcza powietrze. Na chwilę obecną jeżdżę jeszcze na starym ezektorze bo przy okazji chciałem na ślepo wymienić właśnie ten zawór w trójniku tzw śrubę odpowietrzającą skrzynie korbową. Wiem że jest tam kiepski dostęp bo wyciągałem kiedyś ta rurkę metalową odmy i może jednak odpuszczę tą wymianę . Pytanie czy można sprawdzić ten zawór odpowietrzający bez demontażu ? Kiedy ma puszczac dmuchając czy przy zasysaniu? Czy ezektor może mieć wpływ na obroty? Jeśli będzie dzirura w dolocie to chyba objawy byłyby nieprzerwanie .a tutaj jest też prawidłowa praca,
-
Wolno schodzi z obrotów
A co to tym razem za usterka. Po wysprzęgleniu obroty zawieszaja się i po chwili opadają. Nie jest tak za każdym razem ale często. Sprawdzałem czujnik pedału sprzęgła pracuje dobrze rozbierałem go też wszysko jak na oko jest ok. Przepustnica raczej czysta bo zagladałem tam miesiąc temu. Może jakieś lewe powietrze lub niewłaściwy sygnał z pedału gazu do przepustnicy?
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Jutro się zabieram za te lusterka czekałem na spadek temp myślałem że zaskoczy poniżej 5 stopni a tu lipa
-
Felgi wycena
To je amelinium to chyba będzie drogie
-
Jaki gaz do 1.8 T 163km
Założyłem początkiem miesiąca LPG Stag i myślę podobnie że ważny jest montaż jak ktoś spartoli to najlepsze graty nie pomogą.
-
Pobiera płyn chlodniczy
U mnie też paruje jak z czajnika a płyn w normie .
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Poczekam na ochłodzenie i sprawdzę czy działają bo szkło chyba ciężko się ściąga żeby tam zerknąć czy wogóle są maty
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Więc wiem już do czego jest ten przycisk i już daje się go wciskać Może podeszło jakiegoś kurzu i po prostu się zacinał. Rozruszałem go i jest git. Gdzieś czytałem że po lifcie podgrzewanie lusterek włącza się z automatu poniżej określonej temperatury . W przypadku mat musiałyby spalic się dwie . A jest jakiś bezpiecznik do tych lusterek?
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Mam pytanie jak włączyć ogrzewanie lusterek bo z tylną szybą nie działają no i do czego ten przycisk nie da się go wcisnąć raz mi się udało nie wiem jak
-
Pali na gazie
Założyłem Lpg wszystko ok mam tylko takie pytanie . Jak auto jest ciepłe pali od razu na gazie czy tak ma być ?W trakcie przekręcenia kluczykiemi pracy rozrusznika słychać jak puszcza zawór >? W drugim aucie po odpaleniu po kilku sekunadch przełącza dopiero na lpg
-
Wycięcie katów a gaz
Mam uszkodzoną sonde za kat z VAG nieaktywna lub bład nr 2 za duża rezystancja Jest założony emulator prosty Czy przed założeniem LPG wskazana jest wymiana sondy? Nie wiem też czy wogóle mam kat czy pozostała tylko obudowa sprawdzić można tylko odkręcając ?
-
Ezektor poprawna praca.
Grube strzałki wskazują poprawny przepływ
-
Gdzie kupić porządny wydech z kwasówy za rozsądną kasę?
Mam do sprzedania środkowy szwedzkiej firmy SIMONS
-
Wtyczka do przepływomierza
Czy tak jest w orginale czy ktoś tu dłubał Do wtyki podłączone są cztery przewody piąty wystaje z wiązki luźny przepływomierz na 5 pinów
-
Ciężko chodzi lewarek
Jak jest zimny samochód ciężko chodzi lewarek czy to jakaś usterka może olej do wymiany?
-
B5 99r koła zimowe
16 stalowe z takim ET to chyba ciężko kupić
-
Wisko czy do wymiany?
Pomimo że wiatrak można było zatrzymać wisko okazało się uszkodzone - blaszka od strony chłodnicy była skorodowana i cały czas lekko sprzęgało. Po wymianie wiatrak pracuje jak należy. Przy okazji wymieniłem pasek pompy wody bo był wytarty
-
B5 99r koła zimowe
Witam Chciałem kupić koła zimowe najlepiej na zwykłych stalowych felgach. Obenie mam 215/45Z/R17 Czy może ktoś podać mi dokładne parametry felg i opon tak aby nie zmienić wyskości auta ? Dla felg 15 i 16 jakie ET i jakie opony do tych felg
-
Sonda za katalizatorem
Mam zesutą sonde za kat Jak dobrać nową sondę jest na cztery przewody silnik ANB 1.8t 99r Czy wymiana tej sondy jest konieczna czy można potraktować ją jak spaloną żarówkę w bagażniku. Dodam że niebawem mam zamiar założyć LPG
-
Wisko czy do wymiany?
Witam Zastanawiam się czy mam zepsute wisko wydaj mie się że tak. No bo po jaki dzwon obroty wiatraka rosną wraz z dodawaniem gazu od zimnego silinka po 90°C pod maską wichura a chłodnica zimna . Czy nie powinna najpierw nagrzać się chłodnica aby wentylator miał co chłodzić. Wiatrak można zakręcić ręką robi obrót
-
B5 1.8T jaka moc
Jutro zrobię dokładnie ma byc to log 003?
-
B5 1.8T jaka moc
Ok ale przy jakich obrotach pobiera się wskazanie przepływomierza które potem mnożymy x 1.2 ?
-
B5 1.8T jaka moc
Czy można na podsatwie logów z VAG określic moc auta czy pozostaje wizyta w hamowni? Kupiłem auto z wgranym programem i chciałem się dowiedzieć ile jest w stanie wycisnąć
-
Brak Połączenia Z Komputerem Pokładowym Audi A4
Miałem ten sam problem możliwe że masz nieorginalne radio odłącz je całkiem nie bezpiecznik tylko kostki i powinno być ok. Czytałem też że nieraz trzeba odłączyć abs
-
Logi do oceny A4B5 1.8T ANB
Problem rozwiązany Podsumowując auto nie miało mocy z powodu odpietego przewodu łączącego kolektor z zaworem n249 został usunięty błąd 17964 P1556 Silink dostał mocy ale dalej szarpał problem się nasilał. Po podpieciu pod VAG z początku było wszysko ok brak błedów Dopiero jak problem się nasilił wyskoczyły błędy P0300 P0303 P0302 Świece w aucie Denso IK20 przebieg ok 1000km czyli jak nowe okazało się że coś jest z nimi nie tak .Po założeniu starych na 2 i 3 cylinder usterka usunięta samochód równo przyśpiesza Pytanie teraz dlaczego tak szybko padły świece czy może być to początek końca cewek? Jakie świece najlepiej założyć wcześniej były NGK w przyszłości założe LPG