Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4Arturr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4Arturr

  1. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Idę właśnie tym tropem. Po sprawdzeniu ezektora okazało się że jest niedrożna cienka końcówka. Całkowicie zatkana. Udało mi się to przedmuchać ale postanowiłem kupić nowy ( ASO 126zł) i jak później okazało się w nowym lżej puszcza powietrze. Na chwilę obecną jeżdżę jeszcze na starym ezektorze bo przy okazji chciałem na ślepo wymienić właśnie ten zawór w trójniku tzw śrubę odpowietrzającą skrzynie korbową. Wiem że jest tam kiepski dostęp bo wyciągałem kiedyś ta rurkę metalową odmy i może jednak odpuszczę tą wymianę . Pytanie czy można sprawdzić ten zawór odpowietrzający bez demontażu ? Kiedy ma puszczac dmuchając czy przy zasysaniu? Czy ezektor może mieć wpływ na obroty? Jeśli będzie dzirura w dolocie to chyba objawy byłyby nieprzerwanie .a tutaj jest też prawidłowa praca,
  2. A4Arturr opublikował(a) temat w 1.8T
    A co to tym razem za usterka. Po wysprzęgleniu obroty zawieszaja się i po chwili opadają. Nie jest tak za każdym razem ale często. Sprawdzałem czujnik pedału sprzęgła pracuje dobrze rozbierałem go też wszysko jak na oko jest ok. Przepustnica raczej czysta bo zagladałem tam miesiąc temu. Może jakieś lewe powietrze lub niewłaściwy sygnał z pedału gazu do przepustnicy?
  3. Jutro się zabieram za te lusterka czekałem na spadek temp myślałem że zaskoczy poniżej 5 stopni a tu lipa
  4. To je amelinium to chyba będzie drogie
  5. Założyłem początkiem miesiąca LPG Stag i myślę podobnie że ważny jest montaż jak ktoś spartoli to najlepsze graty nie pomogą.
  6. U mnie też paruje jak z czajnika a płyn w normie .
  7. Poczekam na ochłodzenie i sprawdzę czy działają bo szkło chyba ciężko się ściąga żeby tam zerknąć czy wogóle są maty
  8. Więc wiem już do czego jest ten przycisk i już daje się go wciskać Może podeszło jakiegoś kurzu i po prostu się zacinał. Rozruszałem go i jest git. Gdzieś czytałem że po lifcie podgrzewanie lusterek włącza się z automatu poniżej określonej temperatury . W przypadku mat musiałyby spalic się dwie . A jest jakiś bezpiecznik do tych lusterek?
  9. Mam pytanie jak włączyć ogrzewanie lusterek bo z tylną szybą nie działają no i do czego ten przycisk nie da się go wcisnąć raz mi się udało nie wiem jak
  10. Założyłem Lpg wszystko ok mam tylko takie pytanie . Jak auto jest ciepłe pali od razu na gazie czy tak ma być ?W trakcie przekręcenia kluczykiemi pracy rozrusznika słychać jak puszcza zawór >? W drugim aucie po odpaleniu po kilku sekunadch przełącza dopiero na lpg
  11. A4Arturr odpowiedział(a) na Świstak. temat w Audi A4 B5
    Mam uszkodzoną sonde za kat z VAG nieaktywna lub bład nr 2 za duża rezystancja Jest założony emulator prosty Czy przed założeniem LPG wskazana jest wymiana sondy? Nie wiem też czy wogóle mam kat czy pozostała tylko obudowa sprawdzić można tylko odkręcając ?
  12. A4Arturr odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Grube strzałki wskazują poprawny przepływ
  13. Mam do sprzedania środkowy szwedzkiej firmy SIMONS
  14. Czy tak jest w orginale czy ktoś tu dłubał Do wtyki podłączone są cztery przewody piąty wystaje z wiązki luźny przepływomierz na 5 pinów
  15. A4Arturr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Jak jest zimny samochód ciężko chodzi lewarek czy to jakaś usterka może olej do wymiany?
  16. 16 stalowe z takim ET to chyba ciężko kupić
  17. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w Audi A4 B5
    Pomimo że wiatrak można było zatrzymać wisko okazało się uszkodzone - blaszka od strony chłodnicy była skorodowana i cały czas lekko sprzęgało. Po wymianie wiatrak pracuje jak należy. Przy okazji wymieniłem pasek pompy wody bo był wytarty
  18. Witam Chciałem kupić koła zimowe najlepiej na zwykłych stalowych felgach. Obenie mam 215/45Z/R17 Czy może ktoś podać mi dokładne parametry felg i opon tak aby nie zmienić wyskości auta ? Dla felg 15 i 16 jakie ET i jakie opony do tych felg
  19. A4Arturr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam zesutą sonde za kat Jak dobrać nową sondę jest na cztery przewody silnik ANB 1.8t 99r Czy wymiana tej sondy jest konieczna czy można potraktować ją jak spaloną żarówkę w bagażniku. Dodam że niebawem mam zamiar założyć LPG
  20. A4Arturr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Zastanawiam się czy mam zepsute wisko wydaj mie się że tak. No bo po jaki dzwon obroty wiatraka rosną wraz z dodawaniem gazu od zimnego silinka po 90°C pod maską wichura a chłodnica zimna . Czy nie powinna najpierw nagrzać się chłodnica aby wentylator miał co chłodzić. Wiatrak można zakręcić ręką robi obrót
  21. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w Audi A4 B5
    Jutro zrobię dokładnie ma byc to log 003?
  22. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w Audi A4 B5
    Ok ale przy jakich obrotach pobiera się wskazanie przepływomierza które potem mnożymy x 1.2 ?
  23. A4Arturr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy można na podsatwie logów z VAG określic moc auta czy pozostaje wizyta w hamowni? Kupiłem auto z wgranym programem i chciałem się dowiedzieć ile jest w stanie wycisnąć
  24. Miałem ten sam problem możliwe że masz nieorginalne radio odłącz je całkiem nie bezpiecznik tylko kostki i powinno być ok. Czytałem też że nieraz trzeba odłączyć abs
  25. A4Arturr odpowiedział(a) na A4Arturr temat w 1.8T
    Problem rozwiązany Podsumowując auto nie miało mocy z powodu odpietego przewodu łączącego kolektor z zaworem n249 został usunięty błąd 17964 P1556 Silink dostał mocy ale dalej szarpał problem się nasilał. Po podpieciu pod VAG z początku było wszysko ok brak błedów Dopiero jak problem się nasilił wyskoczyły błędy P0300 P0303 P0302 Świece w aucie Denso IK20 przebieg ok 1000km czyli jak nowe okazało się że coś jest z nimi nie tak .Po założeniu starych na 2 i 3 cylinder usterka usunięta samochód równo przyśpiesza Pytanie teraz dlaczego tak szybko padły świece czy może być to początek końca cewek? Jakie świece najlepiej założyć wcześniej były NGK w przyszłości założe LPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.