Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz do 1.8 T 163km


karol 488

Rekomendowane odpowiedzi

No bo masz kolego racje, pisalem o tym pare postow wczesniej, czasami lepiej samemu przetestowac i wyciagnac wnioski, niz kierowac sie opiniami z neta.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo masz kolego racje, pisalem o tym pare postow wczesniej, czasami lepiej samemu przetestowac i wyciagnac wnioski, niz kierowac sie opiniami z neta.

DOkładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2015 o 15:39, kukiz18 napisał:

No to teraz zostanę zamordowany opiniami na temat wtryskiwaczy Valtek :D

Otóż, w swojej A4 BFB 163KM założyłem niedawno gaz... budżetowo :) Byłem kiedyś instalatorem, graty skompletowane używane za ok 250zł wyjęte z jakiegoś BMW :)

Sterownik Stag4

Reduktor KME Silver

Wtryskiwacze Valtek czerwone :)

Silnik ten ma najniższe czasy na pb ok 3,5ms. Przy dobrze dobranych dyszach można uzyskać czasy na lpg ok 4,5ms przy czasach pb 3,5 bez zapętlania na wysokich obrotach. Valtek skalibrowany na 0,4 radzi sobie z tym wyśmienicie :)

Z ciekawości zerknę na skok po jakichś 5 tys, zobaczę czy się nie rozkalibrowały, jak się rozkalibrują poprawię i jeżdżę dalej :)

Pozdrawiam.

Witam panowie co do valteka też nie miałem z nimi problemu aż do teraz w sumie to nie problem zaczęły nie domagać więc podkręcilem im na reduktorze ciśnienie do 1,5 i jeszcze dają radę ale to już chyba końcówka dodam że nalatalem na nich jakieś 180 tys więc chyba w miarę. Ale mam już w zapisie barracudy 115 nl reduktor kme silwer auto a4b6 163km bfb pozdrawiam 

Edytowane przez grzes791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...