Treść opublikowana przez Tomekqwerty
-
Plamy na lakierze nie do zmycia
Gdzie to kupić ?
-
Plamy na lakierze nie do zmycia
A znasz/możesz polecić jakiś dobry sprawdzony cleaner ?
-
Plamy na lakierze nie do zmycia
Ok dzięki Griffe myślisz że jakiś cleaner sobie poradzi ?? Mam nadzieję polerka nie będzie wymagana bo już ja robiłem i jeszcze nalozylem kwarc...
-
Plamy na lakierze nie do zmycia
Roznica w tym sensie że tam gdzie lakier jest powierzchnia śliska a gdzie plama już nie jest taka Gorzej jak i to nie pomoże
-
Plamy na lakierze nie do zmycia
Witam Mam jak dla mnie poważny problem z plamami na lakierze których nie jestem w stanie zmyć nawet szamponem Otóż sprawa wygląda następująco Ostatnio mylem auto i nalozylem na niego aktywna piane ale nagle zaczęło padac więc musiałem się poddać Oplukalem dokładnie całe auto nie wycierajac go jak zawsze do sucha i wstawilem do garażu Na drugi dzień otwieram garaż a całe auto jest w takich plamach pomyślałem że to nic innego jak woda bo nie wycieralem go Teraz znów mylem auto i o dziwo nie mogę tych plam zmyć.... nie są białe czy coś ale je widać Jak przyjadę palcem to czuć różnicę tam gdzie plama a normalny lakier Dodam że mam na aucie powłokę kwarcowa więc woda się nie rozlewa po nim tylko kropelkuje więc możliwe jest to że choć oplukalem dokładnie całe auto to coś z tej aktywnej piany na aucie zostało w tych kroplach i wysychajac coś takiego mi się zrobiło ?? Myślę że w miarę zrozumiale to Wam wytlumaczylem Co z tym zrobić ? Pomóżcie Z góry dzięki
-
B6 1.8T problemy z nową instalacją lpg (kontrolka silnika)
edekxpzgadzam się
-
lpg 1.8 T
Stag 4 qbox
-
Kupno auta z LPG
Ja szukałem auta bez gazu...
-
1.8T +Q B6 Sedan - Ile kucy najlepsze pod LPG
Właśnie, w praktyce różnie to bywa...
-
Jaka instalacja do 1.8T AVJ na sterydach. Propozycje firm. Gdzie dolnośląskie?
aiwerZgadza się
-
A4 b6 avj 230-240 km - ocena instalacji
Ja osobiście mam hany niebieskie przejechałem już mnóstwo km i nie narzekam
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Nie martw się znajomy ma tak samo i jest git
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
Jak to mówią jak chcesz oszczędzić na gazie nie oszczędzaj na instalacji
-
1.8 t BEX instalacja opinia
Ja mam czerwony i zero problemów
-
Instalacja BRC do bex'a?
Stag reduktor do 250 km 2400 zł
-
Gaz do 1.8t a4 b7 bardzo proszę o opinię tego zestawu
Dokładnie tak
-
Szarpnięcie przy przyśpieszaniu
Tak jak mówi tomekp94
-
Jaki gaz do 1.8 T 163km
DOkładnie
-
Jaki silnik do gazu lepszy ?
Wg. mnie najlepszy bex 190 km
-
Pytanie o Instalację LPG
Ja mam w bex stag 4 qbox Zbiornik 55 l równo z podłogą Reduktor AC 250 km Wtryskiwacze hana niebieskie Wlew pod klapką Instalacja w autoryzowanym punkcie staga 2400
-
jakie ciśnienie LPG na parowniku
Tak jak mówi kosmo.a3trzeba dopasowac
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Stag 4 qbox, jeśli miałbym zakładac jeszcze raz wybrałbym to samo
-
Stag - gdzie podłączyć się w ecu
ganjaqZgadza się
-
Instalacja LPG a wskaźnik paliwa.
Zgadzam się
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Ja mam instalację Staga 4 qbox średnie spalanie 11 l