Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomekqwerty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomekqwerty

  1. A znasz/możesz polecić jakiś dobry sprawdzony cleaner ?
  2. Ok dzięki Griffe myślisz że jakiś cleaner sobie poradzi ?? Mam nadzieję polerka nie będzie wymagana bo już ja robiłem i jeszcze nalozylem kwarc...
  3. Roznica w tym sensie że tam gdzie lakier jest powierzchnia śliska a gdzie plama już nie jest taka Gorzej jak i to nie pomoże
  4. Witam Mam jak dla mnie poważny problem z plamami na lakierze których nie jestem w stanie zmyć nawet szamponem Otóż sprawa wygląda następująco Ostatnio mylem auto i nalozylem na niego aktywna piane ale nagle zaczęło padac więc musiałem się poddać Oplukalem dokładnie całe auto nie wycierajac go jak zawsze do sucha i wstawilem do garażu Na drugi dzień otwieram garaż a całe auto jest w takich plamach pomyślałem że to nic innego jak woda bo nie wycieralem go Teraz znów mylem auto i o dziwo nie mogę tych plam zmyć.... nie są białe czy coś ale je widać Jak przyjadę palcem to czuć różnicę tam gdzie plama a normalny lakier Dodam że mam na aucie powłokę kwarcowa więc woda się nie rozlewa po nim tylko kropelkuje więc możliwe jest to że choć oplukalem dokładnie całe auto to coś z tej aktywnej piany na aucie zostało w tych kroplach i wysychajac coś takiego mi się zrobiło ?? Myślę że w miarę zrozumiale to Wam wytlumaczylem Co z tym zrobić ? Pomóżcie Z góry dzięki
  5. Ja szukałem auta bez gazu...
  6. Właśnie, w praktyce różnie to bywa...
  7. Ja osobiście mam hany niebieskie przejechałem już mnóstwo km i nie narzekam
  8. Nie martw się znajomy ma tak samo i jest git
  9. Jak to mówią jak chcesz oszczędzić na gazie nie oszczędzaj na instalacji
  10. Ja mam czerwony i zero problemów
  11. Stag reduktor do 250 km 2400 zł
  12. Wg. mnie najlepszy bex 190 km
  13. Ja mam w bex stag 4 qbox Zbiornik 55 l równo z podłogą Reduktor AC 250 km Wtryskiwacze hana niebieskie Wlew pod klapką Instalacja w autoryzowanym punkcie staga 2400
  14. Tak jak mówi kosmo.a3trzeba dopasowac
  15. Stag 4 qbox, jeśli miałbym zakładac jeszcze raz wybrałbym to samo
  16. Ja mam instalację Staga 4 qbox średnie spalanie 11 l

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.