Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xifedi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Wczoraj padło mi zamykanie drzwi przednich - obu. Szyby i podświetlenie działa. Błędy : 01331 - door control module driver side (J386). 80-00 single-wire operation 01811 - supply voltage for door controller. Driver's side (J386). 37-00 faulty 01812 - supply voltage for door controller. Passenger side (J387). 37-00 faulty Przeglądałem wiązkę od kierowcy i wygląda ok. Ciekawe że padły oba drzwi na raz. Jest jakoś tak że któreś drzwi są nadrzędne ? Wiązki pasażera nie oglądałem jeszcze. Edit : wlasnie zdurnialem. Poleciałem sprawdzić bezpieczniki 22 i 23. Wyjąłem je i wsadziłem spowrotem. Są ok. Teraz spróbowałem zamknąć auto i działa. Co tu się dzieje ???
  2. Ja używam poorboys natural world look - chyba się to tak zwie. Niebieskie mleczko mega wydajne. Takie do lekkiego czyszczenia i konserwacji odrazu
  3. Trochę odgrzewane no ale może się komuś przyda. Po pierwsze - jak się odkleja to się odklei bardziej. Pozostaje tylko wymiana. Winę ponosi sparciała gąbka. Po drugie nic nie naklejać na stary materiał/gąbkę. Odleci na bank a poza tym ciężko będzie zamontować podsufitkę. Gąbka schodzi łatwo. Najpierw zdzieramy materiał a potem za pomocą szczotki drucianej zdzieramy gąbkę. Schodzi ładnie. Polecam klej bonaterm a+ na pędzel. Klei momentalnie i trzyma jak zły Największa zabawa jest z naciąganiem materiału wokół konsoli że światłami z przodu. Na szczęście mój materiał był na tyle elastyczny że wyszło miodzio. Efekt jak dla mnie lepszy niż fabryka. Kolor trochę ciemniejszy od oryginału ale nieźle się wstrzeliłem z faktura materiału i jest cudnie. Po pół roku dalej idealnie Pozdrawiam
  4. xifedi odpowiedział(a) na xifedi temat w 1.8T
    dobra - dzieki. powiem chlopakom
  5. xifedi odpowiedział(a) na xifedi temat w 1.8T
    brzeknal pare razy przy odpalaniu ale tak rzadko ze nie zaalarmowalo mnie to :/ co sie rozsypalo to bede wiedzial na dniach.
  6. xifedi odpowiedział(a) na xifedi temat w 1.8T
    wysypal sie napinacz lancucha. wstepna diagnoza wszystkie zawory wydechowe do wymiany. na szczescie to te tansze. chlopaki z mobil techa na samozwaniec w Krakowie ogarniaja. jak bede wiedzial wiecej to napisze
  7. xifedi odpowiedział(a) na xifedi temat w 1.8T
    odpialem obudowe paska i byl normalnie napiety. dokladniej nie dalem rady sprawdzic bo auto stoi pod jakims zajazdem 80 km od domu i leje jak z cebra. duze szkody w silniku moga powstac jesli to jednak rozrzad ? rozrzad ma moze z 50k km
  8. xifedi opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć. Wczoraj żona wracała moim BEX i staneła na światłach na mijance. Mówi że obroty zaczęły falować przez kilkanaście sekund i auto zgasło i już nie odpaliło ;/ Byłem dzisiaj przy aucie i przy próbie kręcenia rozrusznikiem kręci się wszystko oprócz silnika. Jakby na luźno kręcił. Pasek rozrządu raczej na swoim miejscu jest. Jutro laweta i do mechanika. Obstawiałbym rozrusznik ale dziwi mnie to że auto samo zgasło. Macie jakieś pomysły ? Bo przez wujka google zaczynam sie obawiać o rozrząd :/ Pozdrawiam.
  9. Słów mi brak żeby się odpowiednio nadziekowac za to fotostory. Odkleja mi się materiał z sline i właśnie w 2h wywloklem podsufitkę. Zabieram się za klejenie ! Dzięki ! <edit> No i lipa. Odkleiło się wszystko kompletnie. Liczyłem się co prawda z tym bo starałem się przykleić stary materiał do starej gąbki i nie wyszło. Pytanie - czy da się jakoś odratować stary materiał żeby pozostać w oryginale ? A jeśli nie to moze ktoś wie jaki dokładnie materiał i od kogo kupić aby był jak najbardziej zbliżony do oryginału? Podsufitka oczywiście S-line czarna. Sprawa dość pilna bo za miesiąc w planach Węgry a już powoli mi podsufitka zaczyna wycierać łysine w resztkach włosów. Pozdrawiam <edit 2> Mam nadzieję że moderator nie wywali mi linka Który będzie najbardziej podobny do s-line z tej aukcji ? : http://allegro.pl/tkanina-samochodowa-na-podsufitke-17-kolorow-i6865269639.html
  10. xifedi odpowiedział(a) na xifedi temat w 1.8T
    No ale dolałoby się aż do tyłu? <edit> nie śmiać się wylał mi się płyn chłodniczy z butelki w bagażniku i pociekło pod auto - stąd ta plama mozna zamknąć </edit>
  11. xifedi opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć Wchodzę rano do garażu a przy tylnym kole od strony pasażera plama czerwonego oleju. Oglądałem spod auta i wszystko suchutkie oprócz.... Uwaga... Tuleji zawieszenia. Amortyzator suchy, rurki suche, most suchy. Nie miałem pojęcia w jakim dziale umieścić post i zaryzykowałem tu. Ktoś ma jakieś pojęcie co to może być? Na parkingu pod pracą sucho..
  12. Ja również polecam w 100%. Zajmowali się moją A6 C4 2.5TDi AEL (zaślepienie EGR, układ paliwowy, reanimacja turbinki) a teraz byłem u nich z moją A4. Naprawy obgadane są we wszystkie strony. Godni zaufania i naprawde PRO. ps: a i naklejkę mi firmową przykleili na tylną szybkę ładnie się zgrywa z niebieskim lakierem
  13. Wiem że nie za darmo felgi na bank są krzywe bo na letnich też bije. Aż myślałem że nowa mogilska jest w falach Dunaju
  14. Doczytałem po forach że ma być podobnie na lpg i Pb na FIS. Jestem jeszcze przed ponowną kalibracja po 1000 km więc w następnym tygodniu poprawia. Z tym burczeniem to jakoś tak jakby pierdzieć w rurkę ustami. Nie wiem jak to opisać. Taki głuchy dźwięk trochę. Jak się na gaz przyłączy to zanika stopniowo w ciągu 2-3s.
  15. Orany whodzę w wątek poczytać o spotkaniach krakowskich a tu polityka... bueee Panowie kto to jest Czaja i gdzie go zdybać ? Kolesie mi nakleili tyle ołowiu na felgach (na jednej nawet 110g) ze stwierdzeniem że krzywe w cholere... Tyle że będzie wyzwanie bo mi dieńgów brakło po zakupie auta na zimówki i założyłem bieżnikowane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.