Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

MOBIL-TECH

ul. Magdaleny Samozwaniec 16

31-311 Kraków

Nip: 6782892291

tel: 660-566-999

mail: [email protected]

Dojazd: http://www.mobil-tech.pl/gdzie-jestesmy/

Podczas czasu jaki posiadam Audi (B4 80-tka oraz obejcnej A4-rki) odwiedziłem już kilku Krakowskich mechaników i szczerze to co inny to lepszy. Co znalazłem innego i patrzył co zrobił inny to się za głowę łapali - oczywiście sam chrzaniąc kolejne rzeczy.

Znajomy w końcu polecił mi serwis Mobil-Tech i autko w końcu jest robione jak należy. Miałem tam robione sporo rzeczy i nie wiem czy wszystko spamiętam ale generalnie nikomu innemu już nie oddaję auta. Generalnie cen nie mają z kosmosu - nawet powiedział bym ze tanio i solidnie. Dodatkowo bardzo miła obsługa :-)

Na duży plus jak dla mnie jest fakt ze generalnie auto można zawieźć i odebrać nawet w nocy o północy bo robią chyba 24h ;-)

Robione w moim aucie:

- wymiana wszystkich tarcz, klocków,

- wymiana płynu hamulcowego,

- wymiana płynu wspomagania,

- wymiana osłon przegubów,

- kompleksowa wymiana amorów, kompletu wahaczy, wszystkich gum zawieszenia,

- wymiana oleju, filtrów,

- wymieniona uszczelka pod deklem zaworów,

- wymieniony czujnik temperatury,

- wymienione gumy stabilizatora,

- wymienione silentblocki,

- wymiana płynu chłodzącego,

- wymiana uszczelki pod kolektorem ssącym,

- wymiana wężyków podciśnienia

- zaślepienie egr’a,

- zaślepienie odmy, dorobienie catch oil-tanka,

- wymiana prawej przedniej zwrotnicy,

Zakres prac generalnie mają dużo większy (poniżej lista ze stronki) ale właściciel śmiga Golfem 1.8T zrobiony przez siebie na 280KM, a swojej żonce właśnie skończył robić Corsę B z silnikiem 2.0 16V 170KM :-) Niedawno zrobili nową stronkę i wszystkich projektów i zdjęć jeszcze nie ma ale można podejrzeć zarys: http://www.mobil-tech.pl/nasze-projekty/

Ogólny zakres prac:

- mechanika ogólna wszystkich marek samochodów,

- naprawy główne silników,

- wymiana rozrządów, oleju, filtrów (pełna obsługa),

- ustawienie pomp wtryskowych,

- naprawa zawieszenia,

- wymiana tarcz i klocków,

- wymiana układu wydechowego,

- naprawy bieżące,

- spawanie aluminium (miski olejowe, kartery, płyty pod silnik),

- elektronika i elektryka pojazdowa (patrz dział diagnostyka).

- modyfikacje sterowników,

- sportowe układy wydechowe,

- modyfikacje oprogramowania sterowników silnikowych benzynowych oraz diesla,

- oprogramowanie indywidualne pod modyfikacje BIG-TURBO,

- montaż oraz konfiguracja sterowników Stand-Alone,

- kalibracja sterowników Me3.8, ME7.x , EDC15, EDC16,

- tuning mechaniczny silników grupy VW/AUDI,

- montaż układów dolotowych – FMIC,

- SWAP’Y.

- pełna diagnostyka komputerowa wszystkich podzespołów,

- elektronika i elektryka pojazdowa,

- naprawa elektroniki w skrzyniach automatycznych,

- naprawa sterowników,

- naprawy Diesli (TDI, CRDI, JTD, HDI, D4D i pozostałe),

- diagnostyka komputerowa nowej generacji diesli,

- diagnostyka układów elektroniki w samochodach grupy VAG – autoelektronika,

- naprawa układów napędowych Haldex,

- doposażanie pojazdów w dodatkowe wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam Mobil Tech, gość zna się na rzeczy, dobrze się z nim gada, zawsze wytłumaczy co i dlaczego powinno lub trzeba zrobić przy aucie także klient zawsze wie na czym stoi, wybór części zawsze pozostawia klientowi polecając tylko to co warto włożyć do auta (żadnego chińskiego szajsu).

Zrobiłem kilka rzeczy przy aucie u niego i ceny zawsze były dobre zarówno na części jak i "robocizne". Polecam każdemu kto miał już problemy z pseudo-mechanikami !

Lista rzeczy które były zrobione przy moim aucie przez Mobil Tech:

* osłony przegubu zewnętrznego

* świece żarowe

* wężyki podciśnienia (po 9 latach stare były tak sparciałe, że łamały się w rękach)

* paski wielorowkowe

* zaślepienie i czyszczenie EGR

* czyszczenie kolektora ssącego

* dorobienie flanszy i wymiana kolektora ssącego na AWX

* oil catch tank zamiast filtra odmy (w koncu czysty dolot)

* regeneracja kompletu zacisków, swap przodu na 312mm, malowanie zacisków, płukanie układu hamulcowego (auto rewelacyjnie teraz hamuje !! )

* montaż intercooler-a z Alfy

Polecam kazdemu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś powiedzieć JAK TAM DOJECHAĆ :wallbash: byłem 3 razy pod adresem ze strony i ni chu chu nie ma żadnego warsztatu..... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd jest przez bramę domu tak w dół. Najlepiej przedzwoń wcześniej do niego pod numer: 660-566-999

Tutaj masz mapkę i jak sobie powiększysz to nawet ten ostatni budynek widać: http://www.mobil-tech.pl/gdzie-jestesmy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wdziałem że pojawiły się tam szyldy więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reklamie firmy przez Ogra postanowiłem umówić się na kilka wymian części w MOBIL-TECHU, zobaczymy co z tego będzie :) Jak na razie, po rozmowie telefonicznej - bardzo miła obsługa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam chipa ;) Wiesz może jakie koszta? Jak tam idzie im chipowanie 1.9TDI? Myślałem jechać do Dynosoftu, ale jak tutaj na miejscu też Panowie znaliby się na rzeczy to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program pisany jest pod auto więc nie jest to gotowiec. Pytaj na miejscu, myślę że nie będzie z tym problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawiozłem i odebrałem auto, bardzo miła obsługa, profesjonaliści godni polecenia :) Na pewno już nie będę szukał innego serwisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem padniętą turbinę. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem że dobrze trafiłem.

Diagnoza awarii, wyczerpująca informacja odnośnie różnych możliwości co dalej z tym fantem zrobić, decyzja, naprawa :)

Profesjonalnie, szybko i za rozsądną cenę, pełen kosztorys. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Zdecydowanie Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odnosnie chipowania maja hamownie w tym mobil techu pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu nie, jeździ do zaprzyjaźnionego serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze po opiniach to mozna u nich chipowac ,takze mam dylemat bo myslalem o compsporcie ewentualnie v-tech cos doradzicie hmm:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Aligatora w Dynosofcie, 40 minut do Katowic i profi robota, w Krakowie po zamknięciu TTC nie ma dobrego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mobil-Techu koleś pisze program pod auto i nie wgrywa żadnych gotowców. A pojedziesz gdzie będziesz chciał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Aligatora w Dynosofcie, 40 minut do Katowic i profi robota, w Krakowie po zamknięciu TTC nie ma dobrego tunera.

witam przy jakim przebiegu robiles chip i ile juz jezdzisz po :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze po opiniach to mozna u nich chipowac ,takze mam dylemat bo myslalem o compsporcie ewentualnie v-tech cos doradzicie hmm:facepalm:

raczej compsport slyszalem o nich troche dobrego i zaproponowali mi na poczatek u mnie 166km na chipie za 1300zl wiec chyba ok bo vtech i godule to nie polecam robia fuszere a pozniej ci sie do tego nie przynaja!!! i do tego maja k**ewskie ceny wejdz na ich strone i zobacz bo to jest polew!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tan warsztat byłem przejazdem w Krakowie i po drodze miałem drobna awarie nic poważnego ale trochę mnie kontrolka zaniepokoiła zadzwoniłem powiedziałem ze jestem z forum mechanik odrazu zebym przyjechał zobaczymy czy to nie coś poważnego i czy można dalej z tym jechać. Pełen profesjonalizm szybka diagnoza kompletna i fachowa porada mechanik wiedzacy o czym mówi naprawdę wam zazdroszczę jak dotąd w warszawie nie znalazłem takiego fachowca

BARDZO GORACO POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...