-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
Daj mi sie ogarnąć bo nie ma czasu taczek załadować jak coś to paczka przyjdzie do Ciebie wprost od Wandej-a
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
Eh czemu nie czerwone ? PW
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
Zestaw z zaciskami na linkę i jarzmami ?
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
No i skonczyło się na swap-ie na zaciski 4t od macana. Ktoś wie czy to wchodzi pod ori felge 18x7,5 ET49 (Austin)? Podejrzewam że pod BBS CH 18x8 ET43 powinno się zmieścić
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
@Dev nie masz czegoś na stanie? bo te co mialem na oku podobno mialy wżery nie na tłoczku tylko na zacisku
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
zanim zamówię tarcze, muszę jeszcze ogarnąć wcześniej zaciski na tył z jarzmami do 310x22, tylko muszą być na linkę, więc szukam z Cupry, Octavii RS albo GTI USA PP. bo te co mialem okazały się szrotami
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
ok to pójdzie gładki OZ, dzięki za pomoc
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
ok znalazłem tyły: FDS4697
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
A jakie tarcze do tych DS-ów? Gładkie czy wiercone? Brembo czy Zimmermann ? Btw. sa DS-y na tył ?
-
pete007 obserwuje zawartość Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
-
Golf VII GTI jakie klocki i tarcze
Muszę zmienić hamulce. w moim GTI-ku i zastanawiam się nad takim zestawem: * przód: 340x30mm - tarcze Brembo Xtra 09.C306.1x lub Zimmermann Sport , klocki Ferodo DS Performance * tył: 310x20mm - tarcze Brembo Xtra 09.A200.1X, klocki ??? Doradzi ktoś jakie klocki wrzucić na tył ewentualnie czy zakładać coś innego? Docelowo golf będzie miał 300KM więc potrzebuje też żeby na autostradzie dało się go wyhamować
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Domyślam sie że żarówki nie dają błędu na FIS-ie? Możesz podrzucić linka gdzie kupowałeś ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Czy do A5 sportback 2.0TFSI Q przed liftem wejda hamulce od S5 pod felge: 7,5x17 ET28 8T0071497 ?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Rotor zostaje tylko w oryginale ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140428_001129_zpseadc6fcc.jpg http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140428_001203_zps31bf51c8.jpg A tak dmucha hybryda http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/Hybryda_zpse7074e7c.png Co to za hybryde założyłes?
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
Odpusc sobie to, przy glebie rozwalisz ICka przy którymś z rzędu podjezdzie na kraweznik. Miałem i szału nie robił
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Kowi podepnij to ze zdjeciem
pete007
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta