Kamyk

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Kamyk

Jurgen jak zawsze, bije rekordy uwielbienia
    2. Kamyk

jasne nie wiem czy jest sens, mówiąc szczerze albo to rozbij na dwie części i do Albanii dorzuć Chorwację i Czarnogórę, a Włochy na kolejny wypad chociaż (to tylko moja opinia) te całe ex demo ludy to bym odpuszczał musieliby się wypowiedzieć ci co tam byli ja mam wrażenie że poza Kotorem i Św Stefanem, na kogo mało stać bo tam ceny kosmos, to nie ma czego oglądać ale - może się mylę
    3. Kamyk

z dżwiękiem !!!
    4. Kamyk

Narcos - Mexico skończony rewelacja, równie dobry jak poprzednie polecam !
    5. Kamyk

yebaniutki .....
    6. Kamyk

drapali trawę pazuramY
    7. Kamyk

ot takie przemyślenia mnie dopadły dzisiejszy mecz Portugalia Polska 1) nie będzie do obejrzenia na trzeźwo 2) nie będzie do obejrzenia nawet na bani 3) 1 i 2 są błędne, gdyż w ogóle nie da się tego oglądać ..... jak myślicie? ryzykujemy?
    8. Kamyk

to nie był film, a nie wiadomo co doprawdy, ciekawe to było niewiarygodnie poza tym - na stronie nr 2 wątku masz takie coś jak "You Tube - filmy warte obejrzenia" więc jak uważasz że to takie dzieło że warto to obejrzeć, to wrzuć tam i nie zaśmiecaj
    9. Kamyk

rzeczywiście, zapiera dech w piersiach, pasjonujące kino .... widziałem w weekend kilka filmów najnowsze Mission Impossible to jakaś żenada, więc nie polecam natomiast w miarę się oglądało The Outlaw King dość ciekawe, Anglia w czasach Braveheart i Wallace'a a poza tym, w miarę fajny wojenny film 12 człowiek i tyle tego jakoś coś ostatnio nic ciekawego nie mogę trafić - posucha czy cóś ????
    10. Kamyk

obejrzałem ostatni sezon House of Cards opinia króciutka - całe szczęście że był ostatni porażka
    11. Kamyk

Kris może od doopy strony, ale IMHO - fatalnie zaplanowane nie będziesz nic robil tylko jechał i siedział za kółkiem to ma być wycieczka i urlop czy jakiś racing? zdecydowanie wyrzuć z trasy całą tą albanię po jaką cholerę tam chcesz jechać, to pojęcia nie mam syf brud i azja tak patrząc na chłodno: pomysł na budapeszt jest super (minimum 3 dni) neapol to piękne miasto (minimum 4 dni, jeśli dorzucisz sorrento, positano, amalfi, no i pompeje) rzym - na moje tydzień, jest cudowny wenecja - może 2, max 3 dni wychodzi na to, że za mało to po co Ci jeszcze te dzikusy w albanii? co Cie tam ciągnie? z czystej ciekawości rzecz jasna pozdrufka t.
    12. Kamyk

Kuba sorry że to piszę, ale jak tak masz pisać, to lepiej po prostu wykorzystaj okazję i milcz
    13. Kamyk

wczoraj w koñcu byøem na Klerze mam wrażenie, ze Drogówka jest najlepszym filmem Smarzowskiego tutaj jakby lekko reżysera poniosła wyobraźnia a może się mylę i tak jest w rzeczywistości ... Braciak zagrał genialnie, zimnego wyrafinowanego sukinkota był absolutnie najlepszy z całej trójki