Kosmita

3,476 profile views
  1. Kosmita

B9 Fellows

W polskim konfiguratorze masz oddzielnie s-line zewnętrzny oraz oddzielnie pakiet czerń oraz oddzielnie czarne lusterka, a ostatnio w modelach rs też oddzielnie czarne oznaczenia. Naklejka z tyłu to opcja w akcesoriach na samym końcu konfiguratora.
  2. Pewnie, że jest ultra w dieslu. Nie było w okresie przejściowym. Teraz A4 poza RS nie wychodzi z normalnym quattro (nie wiem tylko jak przy silniku, który nie występuje u nas czyli 3.0 tdi)
  3. Też to zauważyłem.. i też zaczynam wątpić już jednak.
  4. Dopinam zamówienie. Wreszcie wczoraj miałem potwierdzenie oficjalne o przyznanym rabacie dla firmy i dziś ma zostać wygenerowane zamówienie. W poniedziałek podpis i przelew i już się zacznie. Z Audi Sport oficjalne info mam, że na samochód czeka się 3 miesiące. Ale z uwagi na kolor exclusive mają mi to wydłużyć do 2 kolejnych miesięcy.. więc podejrzewam, że odbiór jakoś w sierpniu. Wnętrze takie jak w A4 będę miał na 100%. Lift miał zostać zaprezentowany w wakacje czyli zamówienia dopiero w 4 kwartale można składać. Pierwsze odbiory początek 2020. To tak IMO. Ale to A4. A5 wejdzie później, a RSy jeszcze później. Przez wydech RS6/7 oraz nowych RS4/5 nie widać zawieszenia. Widzisz jak do końcówki wchodzą dwie rury, a na jednej jest klapa. Wszystko połączone. Nie rozumiem do końca o co Ci chodzi z tym wydechem..
  5. Wracając do tematu. Muł testowy A5 po lifcie ma tablet.. pytanie czy to doklejają specjalnie na muły aby ludzie się nie domyślali czy faktycznie w końcu nie zdecydowali się aż tak zmienić wnętrza a4/5.. https://audiclubna.org/updated-b9-5-audi-a5-cabriolet-spied-testing?sfns=mo
  6. No, bo jemu odpisywałem a to faktycznie Twoje pytanie bylo
  7. Warszawa leci: Ja, @black4, @kordziuk, @Wojtek Ludew, @salmore, @S1NNER, @TaysoN_Wwa, @magda1990, @decybelll i Ziomek :), @trybus1819, @Norbert94, @Suli, @musti, @loczek4343, @adrian998998, @Michaelsd,
  8. ohohoho.. Z 17 aut leci z Warszawy więc sporo ludu :)
  9. Sorry, ale dla mnie układ wydechowy spełnia w 100% Twoje założenia. To, że potem jest to pakowane w jedną końcówkę to tylko rozwiązanie stylistyczne. Ale cały wydech jest zrobiony zgodnie ze sztuką.
  10. Zaraz zaraz. Uważasz, że wydech performance z RS6 czy RS4 nie jest normalnym wydechem bo tam są śmieszne rurki ? Przecież na tym to polega, że masz klapy i zamykasz jedną stronę - wtedy cisza. Jak otworzysz wtedy ładnie mruczy. Na ttym to polega w RS-ach. A końcówki w każdym samochodzi są ozdobą. Nienormalny wydech jest w nowym S6/7 gdzie końcówki nie stykają się z układem wydechowym, który z kolei jest skierowany w dół. Na Twoim zdjęciu działa wszystko w 100% zgodnie ze sztuką.
  11. Wiesz co. My zrobiliśmy taki mocniejszy przelot ekipą Audi Warsaw Elite. Mogliśmy niby wpaść ale już padnięci byliśmy bo niepotrzebnie połączyliśmy latanie po mieście z trasą. Więc jak tam dobiliśmy to potem po jedzonku szybciutko przez Radom powrót, bo już dosyć późno było..
  12. Tak jeździliśmy w niedzielę sporo. Nawet w bidzie k. Lublina byliśmy