-
wyłączająca się nawigacja GoogleMaps w A4 B9 MIB3 MHI3
Niestety nie, przyzwyczaiłem się do tego bo on sam po kilku minutach laczy się ponownie.
-
wyłączająca się nawigacja GoogleMaps w A4 B9 MIB3 MHI3
Mam dokładnie to samo u siebie, a mam jednostkę bez konwersji z USA. Występuje bezprzewodowo i przewodowo.
-
-
Audi S5 F5 3.0 TFSI
No i po roku użytkowania pierwsza awaria. Cieknie płyn chłodniczy z przodu silnika, typowa usterka tych silników. Wymiana pomy wody, kola pasowego pompy wody, termostatu i zaworu. Bardzo prosta robota, jakieś 5h czasu i fura śmiga ponownie idealnie.
-
Choinka na zegarach po wyjęciu bezpieczników w Audi A4 B8 2.0 TDI
Przejedź się kilkadziesiąt metrów zgaśnie
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B9 2.0 TFSI CYRB
W swoim poprzednim aucie 2.0tfsi miałem tak że 2 dni po zrobieniu stage 1 podczas przyspieszania mi właśnie wypadał zapłon i tryb awaryjny. Podmiana cewki na inną i problem zniknął. Tuner mówił że już kilka razy tak miał ze klient kilka dni po sofcie wracał i się okazywało ze któraś cewka się poddawała. Potem wymieniłem wszystkie i zrobiłem ponad 100k km na tym samym sofcie. Możliwe ze Twoje cewki dokonują żywota. Lub tak jak kolega pisze, niedokręcona masa na cewce. Póki jest dobrze to jeździć, jak wróci to cewki do zmiany jako pierwsze
-
Audi S5 F5 3.0 TFSI
Dokładnie tak, quantum grey.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B9 2.0 TFSI CYRB
Zrób dokładnie tak jak kolega wyżej mówi. Podmień cewki, jak nadal będzie na cylindrze 1 to podmień świece. Z historii swojej mogę powiedzieć tyle ze w a3 8v 2.0tfsi kupiłem świece ngk i po 1500km zaczął mi tak tak samo zapłon wypadać. Te świecie kupiłem i założyłem prewencyjnie bo 50k km na poprzednich zrobiłem. Na szczęście tych poprzednich nie wyrzuciłem do śmieci, założyłem stare świece i problem zniknął. Od teraz tylko OEM świece (co śmieszne też NGK ale z serwisu) i problem z glowy. Wydaje mi się ze zapchany dolot nie sprawiłby że auto by weszło w tryb awaryjny
-
Audi S5 F5 3.0 TFSI
Trasa z dziadkową jazdą przez wioski 50-90 to raz udało mi się zrobić 6.7l/100km przy trasie 80km, ale to tylko przy muskaniu gazem. Spokojna trasa to okolice 8-10 natomiast w mieście to bliżej 13-16. Wcześniej miałem a3 8v 2.0tfsi 300km to tamto paliło jakieś 2-3l mniej wiec tragedii nie ma patrząc na to że tutaj jest 3 litry, quattro stale i cięższa buda. A co do mocy to jej nigdy nie za dużo :D Walczę z myślami czy nie robić hybrydy turbo i atakować 500km ale na razie jeszcze jestem w stanie się temu oprzeć
-
Audi S5 F5 3.0 TFSI
Cześć, to i ja pokaże moją zabawkę. Audi S5 2021 rok 3.0tfsi, osobiście ściągnięta z USA na moje zamówienie. Bardzo bogate wyposażenie PRESTIGE z dodatkowymi pakietami takimi jak sportowy aktywny dyfer, pakiet carbon, sportowy rezonator. Posiada lampy LED MATRIX LASER, head up, aktywny tempomat czy autonomiczne parkowanie. Po roku użytkowania śmiało polecam, dało dużo radości Jeżeli chodzi o mody to: Wagner intercooler, downpipe z katem 200 cpi, dolot APR, końcówki wydechu 100mm oraz stage 1+ soft, wypluło około 420koni i 650 niuta. Kolejne mody jakie chodzą mi po głowie to lampy z wersji EU RS z czarnym środkiem oraz obszycie i spłaszczenie kierownicy.