Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MaTb8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ma ktoś pomysł co tu może się dziać ? Chodzi o dziwny dźwięk , dzieje się tak na wciśniętym sprzęgle , głównie przy ruszaniu , no i nie zawsze pojawia się ten dźwięk. Mechanicy jak i stacje nic nie znalazły obecnie , sprzęgło nie ślizga się itp było sprawdzane . Może ktoś się wypowie o tym . Dźwięk od 4 do 6 sekundy Messenger_creation_FA361BAF-AEB9-43E4-8B22-C56BB46FE607.mp4
  2. MaTb8 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich, pytanie do ludzi co zmieniali imbus pompy oleju . Mam 2.0 TDI CAGA ,2008, moc podniesiona do 170 . Czy zmienić ten imbus na nowy taki sam , czy macie inny lepszy pomysł żeby włożyć tam coś innego ?
  3. Na przyszłość już będę wiedział że nie ma co szukać winy na siłę 😅
  4. Co tutaj mogło się stać ???? Wyjmowałem bezpieczniki i nagle choinka na zegarach 😂. Warning Fault in brake system
  5. Temat rozwiązany, ręcznie przekręciłem za pomocą imbusa i dach śmiga jak powinien 😁. Edit : Po złożeniu wszystkiego brak reakcji , zero totalne , lampki się świecą i reszta , ale szyberdach ani rusz 😶
  6. A niby po co ? Nie ma tam żadnych nowych błędów odnośnie tego tematu . Szyberdach wyczuwa jakąś przeszkodę ewidentnie jak widać na filmie , błąd regulatora i przycisku jako przerwa w obwodzie , ręcznie nie da się pchnąć, nic to nie daje ...
  7. Może ktoś się wypowie o tym ? Tak jakby dach wyczuwał jakąś przeszkodę? Messenger_creation_084EF51C-F01A-46F8-9455-7C7F3720FFE5.mp4
  8. Podczas temperatury -10 itp mmi wskazuje poziom akumulatora jak chce czasem 50 , 60 , 70 nie ma różnicy czy w dzień czy wieczorem . Przy innej temperaturze zawsze 100 nawet minusowej . Odpala bez problemu nawet przy większych mrozach . Raz padło aku do zera przez żarówkę zapaloną ale po naładowaniu zero problemów. Ma ktoś pomysł , czy po prostu olać temat ?
  9. No dobra, zrobię scan jeszcze raz i go skasuje , zobaczymy co wróci . Te punkty to rozumiem pod maską tam gdzie taka puszka plus i minus do ładowania , terminal 30 poszukam spojrzę na wszystko i będzie się szukać dalej przyczyny tego , no ale przed wyładowaniem Aku błędów nie było więc to dziwi troszkę mnie .
  10. No odkąd naładowałem bo było całkiem zero , to żadnych problemów , codziennie odpala bez kłopotu , mni pokazuje 100 , wszystko w sumie działa mimo tych błędów , no tylko ten fotel coś nie działa
  11. Czyli multimetr w rękę i szukać ? Jakieś konkrety co dokładniej spojrzeć ? Typu Aku , alternator ?
  12. Acha , no raz padło Aku bo miałem żarówkę zapaloną, musiałem naładować w domu i wydaje się że od tego momentu błędy w napięciu się pojawiły. To teraz temat od czego tu zacząć z tym za niskim napięciem ?
  13. Wypowie się ktoś na temat tych owych błędów ? I dodatkowo czy któryś z nich jest związany z grzaniem fotela ? Oparcie w kierowcy grzeje , siedzisko zimne , może jakaś porada od czego zacząć ? Widzę 3 kable , u pasażera są 4 troszkę dziwne się to wydaje . Log-EKU EV73-WAUZZZ8K89N007993-312380km-1.txt
  14. Dalej nic w tym temacie 😬. Błędy widocznie są stałe skoro wracają, myślałem bezpiecznik blokuje ale jest cały jako 20 według rozpiski . Więc już nie wiem co , wymieniać na oślep to bez sensu więc szukam kogoś kto ma doświadczenie w naprawie szyberdachów. Wszystko wygląda na sprawne a jednak nie działa jak powinno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.