vvalery

quattro
    S-Tronic
    PB

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Generalnie to radio jest do d*py i nie wiem dlaczego w Polsce się tak dzieje, a na zagranicznych stacjach jak już wspomniano jest inaczej. Przestałem słuchać radia i słucham płyt bo tylko w aucie jest na to czas :-)
  2. Wszystko jest na auto dzienne i mijania w zależności od oświetlenia zewnętrznego. Zero to tylko dzienne.
  3. Zobacz w ustawieniach klimatyzacji na mmi. Tam są jakieś ustawienia i może coś się przestawiło. Możesz zresetować mmi.
  4. Proszę bardzo: Kontakt – PP Auto Center PPAUTOCENTER.PL
  5. Mój ma 135 kkm i jeździ. Ja tam się nie boję. Silnik jeden z najlepszych a o skrzynie trzeba dbać tzn wymieniać olej co 60 k km i powinno być wszystko Ok. Ja tego samochodu nie zamieniłbym na żaden inny. 😎
  6. Haka doczytałem choć nie znam niemieckiego ale B&O nie dostrzegłem. Kamery ma i wszystkie systemy bezpieczeństwa wraz z samodzielnym parkowaniem. Jak faktycznie jest B&O to jest OK.😎
  7. Dobrze wyposażona wersja, ale …. brak: S line wewnętrznego, Head up, B&O i haka elektrycznego do pełnej opcji. Rok temu za ten sam rocznik z powyższymi dodatkami oprócz haka zapłaciłem 26400EUR więc auto miało 3 lata i było lepiej wyposażone. Z drugiej strony miało dwukrotnie większy przebieg. No nie wiem czy nie za drogo troszkę. Ja bym chyba łyknął to : Audi A4 Gebruikt Benzine in VELP van € 34.900,- WWW.AUTOSCOUT24.NL Audi van € 34.900,- op autoscout24.
  8. vvalery

B9 Fellows

Poczytaj w odpowiednim dziale, a dowiesz się coś o stukaniu, szarpaniu dziwnych odgłosach kolegi Kosmita (nie wiadomo co to było, bo Audi olało sprawę, a samochód został oddany leasingodawcy)….. np. tu:
  9. Za taką bidę z nędzą nawet tyle bym nie dał.
  10. vvalery

B9 Fellows

Też tak mi odpowiedział gość który to demontował, ze w upalne dni jest lepsze chłodzenie. Tomek, była okazja usunąć liście :-)
  11. Normalne przecież ten na VC to temperatura oleju, a ten cieczy chłodzącej.
  12. Zapytaj w Sierakowie Śląskim. Patryk Palęga 😜 Z Gliwic bliżej niż do Rzeszowa.
  13. W serwisie po VIN Ci powinni powiedzieć.
  14. O to chodzi, że ta usługa nie działa w każdym aucie. Zależy od pakietu z jakim auto było fabrycznie kupione. Kumpel kupił tan klucz ale u niego nie można było nadać głównego użytkownika, dlatego lepiej to sprawdzić przed zakupem. koszt 260 zł. 😜