Jump to content

vvalery

Pasjonat
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65

1 Follower

About vvalery

Informacje

 • First name
  Jacek
 • Location
  RZ

Car

 • Car model
  A4 B9
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2016
 • Engine
  2.0 TFSI
 • Engine code
  1B
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  S-Tronic
 • Fuel
  PB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pod siedzenie to można dokupić uchwyt na gaśnicę i tam sobie ją trzymać. To jedyne zastosowanie foteli oprócz siedzenia.
 2. U nie jest to wykazane jako wyposażenie seryjne. Ze dwa razy uratowało :-)
 3. Bardo rozsądny i mądry komentarz. Kupując Oled każdy powinien być świadomy zalet i wad tej technologii oraz jakiegoś w pewnym sensie ryzyka. Jakość obrazu wymiata i założyłem, że wart jest wszystkich ryzyk, choć osobiście nie znam nikogo, ależ to nikogo z posiadaczy oled, któremu wypaliła się matryca. 😜
 4. Prawie 140k nalatane i żadne problemu z olejem. Od wymiany do wymiany max.😉
 5. vvalery

  Plan zakupu

  3.0 quattro będzie droższy od 2.0 TFSi quattro. Koszt utrzymania tj. serwisu, części będzie niższy w 2.0, ale na benzynę (tankowanie) wydasz z kolei więcej. Wszystko zależy ile bedziesz robił rocznie kilometrów. Ja miałem diesla i teraz mam benzynę i jestem bardzo zadowolony. :-)
 6. Dziwna, bo nie jest możliwe, że parują w nowym aucie przez miesiąc a potem się naprawiają. Tak to zrozumiałem. To zjawisko istnieje zawsze w większym bądź mniejszym stopniu. U siebie nie zauważyłem ale nie było jakiś ekstremalnych warunków.
 7. Bardzo dziwna teoria. To co zatkały się same ? Dodam, że u siebie nigdy nie widziałem zaparowanych reflektorów.
 8. Chodzi o to że komputer analizuje ostatnie spalania i oblicza dla nich zasięg, czyli od ostatniego stylu jazdy.
 9. vvalery

  B9 Fellows

  Masz rację. Dlatego na amerykańskim forum pisali o rocznikach 2018 w górę bez touch pada, że dostaną Sat view od jakiejś tam firmy zamiast Google. Tak więc mamy z tym tematem pozamiatane. No chyba, ze przez carplaya na centralnym wyswietlaczu. W każdym razie przekazywanie celów z Google Maps działa dalej. Dzięki za info. pozdrawiam
 10. vvalery

  B9 Fellows

  Grzesiek, nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale np. w moim roczniku istnieje szansa aktualizacji oprogramowania i posiadania satalite view zamiast google. Koszt w ASO pokrywa klient jak tam gdzieś było napisane :-) Czy tak ?
 11. vvalery

  B9 Fellows

  Temat google maps dotyczy roczników poniżej 2018 więc nie dziwne , że 2020 je ma :-)
 12. Święta racja. Długo szukałem swojego, ale mam wszystko i mam w d... takie operacje. :-) Warto przeczekać i poszukać wersji, która nas zadowoli z lekką dopłatą, tak jak kolega pisze wyżej ....
 13. Wczoraj nastawiłem na sync 3 strefy, bo nikt z tyłu nie siedział. Przy wyłączonej klimie i nastawie auto na 19 stopni (na zewnątrz było z jeden) ciepło leciało z tylnego nawiewu jak przykładałem rękę w czasie jazdy. To tyle w kwestii, czy leci ciepłe, czy nie, z mojej strony.
 14. vvalery

  B9 Fellows

  No trochę przeżyliśmy z tymi licencjami. Rok już minął i czekam na odnowienie. Pewnie znowu będzie batalia jak rok temu. :-) Kartę SIM wkładasz swoją, choć nie wiem jak jest w nowych modelach, może jest jakaś preinstalowana. Sprawdź jak pisze Krystian, bo ta zdrapka to de fakto potrzebna jest do łączenia się z telefonem i sprawdzania różnych dupereli jak poziom oleju, przebieg, stan samochodu (otwarty, szyby) otwieranie, zamykanie, lokalizacja itp. P.S. Licencja dzisiaj przedłużona o kolejny rok. 😎 Niestety Google Maps are dead 😢
 15. Co najmniej dziwne, bo u mnie leci ciepłe w klimatyzacji 3 strefowej. Jakiś urban legend powielany przez zasłyszenie.
×
×
 • Create New...