Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wbrew opiniom niektórych znawców z podkarpacia, nie jest problemem spokojne bezdymne zestrojenie AFN/AVG z BRD i .230 ale na pompie 10 i bez FMIC-a, na jakieś jeżdżące konie. A nazywa się to: wiedza , doświadczenie i sprzęt. Jak to ktoś mądrze napisał: "Chipować każdy może, ale nie każdy powinien..."

kulfon170a.jpg

Acha jeszcze jedno (znowu mitologia się kłania): Powered by Bioester

Opublikowano

co moge powiedzieć

moje gratki dla Witka i dla Ciebie , że pokazałeś, że mozna :good:

Opublikowano

no no 170 KM w Audi B5 to juz lata ładnie

Opublikowano

A jednak można... :):good: ... Gratulacje !

heh ciekawe kto teraz da radę z taką b5 :)

Opublikowano

pompa 10 ?

nie wstyd Ci na takim setupie ? :)

Opublikowano
  • Autor

>Kamil, budżet niestety się kłania, mając do wyboru: wtryski , turbinę , program , pompę , (temat przereklamowanych i przerośniętych IC pominę) stać mnie było tylko na 3 z 4 , wybrałem te najbardziej efektywne. Tak a propos: to u Ciebie ile wyszło na tej 11 ?

Opublikowano

na wtryskach 0.216 i fmicu - 166 KM

co ważne to turbo seryjne

na tym setupie który Ty masz + pompa 11mm i fmic spokojnie 190+

Opublikowano

gratuluję , szybko i bezpiecznie :good:

Opublikowano

Bez fimica ta moc bedzie dostepna w zimie.

Opublikowano

Bez fimica ta moc bedzie dostepna w zimie.

Zuważ , że moc mierzona przy 26 stopniach , więc nie było zimno :>

Cóż, rtocki ładnie :good:

Opublikowano

Pogratulowac :good:

Opublikowano
  • Autor

Bez fimica ta moc bedzie dostepna w zimie.

Zuważ , że moc mierzona przy 26 stopniach , więc nie było zimno :>

Cóż, rtocki ładnie :good:

Dokładnie, a auto było mocno zgrzane i wielokrotnie hamowane, już wspominałem rola FMIC-a przy tych mocach jest ostatnio często przesadzana (moda?), jest większy SMIC, nadkole z eS-y i wystarczy jak dla mnie, dla paru koni osłabiać belkę i tysiaka wydawać , nie ma sensu, za te pieniądze wolę poprawić tylne hamulce

Opublikowano

Wbrew opiniom niektórych znawców z podkarpacia,

o których tunerach z Podkarpacia piszesz - mało ich tu mamy, malo

Opublikowano
  • Autor

>SID nie chcę wywoływać OT dyskusji, zresztą Twojego potwora też zdaje się wolisz robić u ludzi z konkretnym doświadczeniem i sprzętem, potrafiących zrealizować Twoje koncepcje za rozsądne pieniądze.

Opublikowano

a ten SMIC to od czego wsadziłeś??

Opublikowano
  • Autor

A taki o (porównanie z ori):

ic641.jpg

Opublikowano

a możesz napisać dokładnie od jakiego silnika??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A taki o (porównanie z ori):

ic641.jpg

napisz od czego ten IC-ek i jak zes go tam upchnal ....

p.s wykresik momentu sliczniutki .. ile dmucha suszarka ?

Opublikowano

podobno wchodzi bez wiekszych przeróbek :naughty:

a jaki coolerek to ja nic nie będę mówił :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.