Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas-audi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pytanie macie kogoś wśród znajomych kto ma dostęp do ogrodzeń panelowych?
  2. Dziękuję bardzo za pomoc w zeszłym roku, bardzo proszę kto może niech wspomoże czy to 1% z podatku czy jakaś drobna zrzutka https://zrzutka.pl/592web Dziękuję bardzo za pomoc w zeszłym roku, bardzo proszę kto może niech wspomoże czy to 1% z podatku czy jakaś drobna zrzutka https://zrzutka.pl/592web
  3. W zderzaku tylnym jest takie wycięcie duże w które wczepia się hak, czy jest zaślepka tego jeśli tak jaki numer?
  4. Czy ktoś z Poznania miałby czas w środę na oglądnięcie, podpięcie do kompa i pomoc w zakupie w Poznaniu samochodu Audi a3 ?? Nie za darmo oczywiscie
  5. Panowie co myślicie o tym silniku jest on już poprawiony czy występują z nim jakieś większe problemy?
  6. Sprawdzi mi ktoś VIN?
  7. Panowie kto może niech pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365688-zrzutka-zbiorka-pieniedzy-na-rehabilitacje-mojego-taty/
  8. Panowie, kto może, niech pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365688-zrzutka-zbiorka-pieniedzy-na-rehabilitacje-mojego-taty/
  9. Dzieki Wielkie walczymy cały czas !!
  10. https://zrzutka.pl/ecrusj Wszystkim którzy pomogą z góry Dziękuję. Tato miał wypadek w grudniu 2014 roku, nie dawali mu praktycznie szans, aktualnie Tato sam je, podnosi sie, chodzi z pomocą, pozbył się wszystkich rurek (tracheostomijnej, tzw pega czyli dokarmiania dojelitowego) kontaktuje, rozmawia czasem wiecej czasem mniej, nie pamieta wszystkiego, ale z kazdym dniem jest coraz lepiej. Codzienna rehabilitacja ( po 2 h dziennie) i to nie ruszanie nogami rekami tylko powazne terapie, chodzenie po schodach, drabinach, i inne cuda . Niestety rehabilitacja jest dosyc kosztowna, trwa juz ponad rok i troszke pieniazkow pochłonela, dlatego zwracam sie z prośbą o pomoc, kto moze niech dorzuci, jest nas tu trochę osób, jak każdy wyślę 1 czy 2 zł to już będzie coś !! Link do zrzutki - taka strona która informuje ile zostalo zebrane i mozna zorganizować zbiórki . Kto nie ufa to jest na zdjęciu podany numer konta do fundacji DOLFROZ we Wrocławiu gdzie Tato ma subkonto. Dziękuję z góry, i pamiętajcie walczcie o swoich bliskich i nie słuchajcie do końca lekarzy i innych "wszechwiedzących" bo nie zawsze tak jest !!
  11. Potrzebny dobry tapicer z wolnym czasem do zrobienia paru rzeczy w go jump we Wrocławiu, macie kogoś?
  12. Sprawdziłem stan oleju było ok dojechałem do mechanika i prawie wszystko zeszło, turbo do wymiany Juz po wymanie, i czyszczeniu + nowy olej + filtry, śmiga jak należy
  13. Da się sprawdzić vagiem? Na co zwracać uwagę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.