szczuraz

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. szczuraz

Kupię dwie zużyte baterie od laptopa. Cena do dogadania.
  2. szczuraz

Spot jutro o godzinie 17:00 pod mostem milenijnym.
  3. szczuraz

Pozdrowienia dla kolegi z domku obok w Skorochowie. Upolowany na VagNysa.
  4. szczuraz

Gdyby ktoś był na VagNysa dajcie znać gdzie stoicie. Bedę cały weekend od jutrzejszego poranka.
  5. szczuraz

Kupię przepływomierz AWX/AVF
  6. szczuraz

Żeby nie było niedomówień... Aktualne info o spotach idzie tu -> https://www.facebook.com/Spotywroclawskieaudi/ Profil powierzyłem z miesiąc temu Pawłowi (Pi-Jay) z Audi Klub Polska. Nie mam chwilowo możliwości zajmowania się tym tematem z powodu braku czasu. Z tego samego powodu nie wrzucam na forum info o spotach. Jeżeli chodzi o FB info co do spotu idzie zawsze po godzinie 12. Domyślnie ustawiamy się pod milenijnym co niedzielę o 17:00.
  7. szczuraz

Las rąk.
  8. szczuraz

Większość w terenie. Nie było z kim gadać.
  9. szczuraz

Można je wymienić z pozycji leżącej. Potrzebujesz krawężnik pod blokiem i latarkę. Nic skomplikowanego.
  10. szczuraz

Wydaje mi się że w dziale technicznym jest to wystarczająco opisane. Wystarczy użyć szukajki. Mocowanie czujników w sedanie i avancie jest takie same.
  11. szczuraz

Nasz Grzesiu dorabia na spotach w niedzielę w rozsądnej cenie piloty.
  12. szczuraz

Ją się dewastuje i masz dostęp do języka zamka. Ciągniesz i otwiera się tak jak z kluczyka.
  13. szczuraz

Szukaj nowej blendy do klapy jak chcesz najmniej inwazyjnie. Po odgięciu drzwi nie otworzysz za klamkę wewnętrzną np. drutem.
  14. szczuraz

Dlatego według mnie najlepsze są ukryte dotykacze spięte z ecu czy pompą. Zostaje delikwentowi lawetowanie. O ile na mieście nie ma z tym problemu o tyle w podziemiach blokowisk rzadko kiedy się zmieszczą. Gps zagłuszyć czy firmową blokadę wyłamać to teraz żaden problem. Nie chodzi o to żeby uniemożliwić, ale żeby maksymalnie utrudnić kradzież. Wiadomo że czasu mało a towar gorący.