szczuraz

Klubowicze
 • Zawartość

  1584
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

3

O szczuraz

  Informacje

  • Imię
   Maciek
  • Lokalizacja
   WrocLove

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2001
  • Silnik
   1.9 TDI PD
  • Kod silnika
   AWX
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. szczuraz

   1. Wyjmij starą lampke. 2. Włóż nową z logiem S-Line 3. Gotowe.
  2. szczuraz

   Pokaż co tam masz.
  3. szczuraz

   Moja audi szuka właściciela.
  4. szczuraz

   Moja audi jest wystawiona w dziale giełda. Auto z przejrzystą historią, bez ukrywania niedojebek.
  5. szczuraz

   https://photos.app.goo.gl/D85XnMmu6L7ctDRd9 Aktualne zdjęcia.
  6. szczuraz

   Zobacz ofertę A4B6 1.9 AWX avant Moja a4 idzie pod młotek. Z ważniejszych rzeczy: wymiana silnika i konwersja na manual w2017r Regeneracja turbiny maj 2018, regeneracja kompresora klimy lipiec 2018. Zalany motulem pełny syntetyk. Mam ją trzy lata. Z wypasu: jasna skóra z drewnem pakiet światło (klamki, stopy, dekory itp) Lampy p+t USA przód bixenon (D4S przetwornice koito, żarniki mają 2 miesiące) Czujniki parkowania tył, dwa wydechy końcówki z A6C6 proste Radio rns-D DX + cyfrowa zmieniarka (usb, SD, AUX) odblokowany licznik (przewietrzanie wnętrza itp) tempomat kierownica multifunkcyjna BOSE w bagażniku DRL+CLH Czujnik zmierzchu, włącznik auto, samopoziom Kupa innych udogodnień typu podłokietnik itp. Teraz minusy: Lewe drzwi przerysowane pod listwą wgniota na środku maski i na prawym błotniku (wszystko zabezpieczone ale jak dla mnie do malowania) było maziane klarem przed przyjazdem do Polski i w dwóch miejscach są odpryski przy następnej wymianie rozrządu trzeba wymienić uszczelniacz na wale bo się poci. Nie leje się, ale raz na parę dni małą kropkę zostawi. Po założeniu osłony silnika problem nie występuje. EGR wywalony ale nie wycięty programowo na obecnym ecu. Mam drugie ecu do założenia. Generalnie auto jest do poprawek lakierniczych, technicznie sprawne. Lata codziennie ok 40-50 km autostradą i nigdy nie zawiodło. Przebieg obecnego silnika wg ecu ok 240k. Przeglad do lipca 2019 OC na pół roku. Możliwa zamiana na Terracana po lifcie, Pajero czy tam innego land cruisera. Cena 14.500,00 zł Dodający szczuraz Wysłano 20.09.2018 Kategoria Audi A4 B6
  7. szczuraz

   A4B6 1.9 AWX avant

   Moja a4 idzie pod młotek. Z ważniejszych rzeczy: wymiana silnika i konwersja na manual w2017r Regeneracja turbiny maj 2018, regeneracja kompresora klimy lipiec 2018. Zalany motulem pełny syntetyk. Mam ją trzy lata. Z wypasu: jasna skóra z drewnem pakiet światło (klamki, stopy, dekory itp) Lampy p+t USA przód bixenon (D4S przetwornice koito, żarniki mają 2 miesiące) Czujniki parkowania tył, dwa wydechy końcówki z A6C6 proste Radio rns-D DX + cyfrowa zmieniarka (usb, SD, AUX) odblokowany licznik (przewietrzanie wnętrza itp) tempomat kierownica multifunkcyjna BOSE w bagażniku DRL+CLH Czujnik zmierzchu, włącznik auto, samopoziom Kupa innych udogodnień typu podłokietnik itp. Teraz minusy: Lewe drzwi przerysowane pod listwą wgniota na środku maski i na prawym błotniku (wszystko zabezpieczone ale jak dla mnie do malowania) było maziane klarem przed przyjazdem do Polski i w dwóch miejscach są odpryski przy następnej wymianie rozrządu trzeba wymienić uszczelniacz na wale bo się poci. Nie leje się, ale raz na parę dni małą kropkę zostawi. Po założeniu osłony silnika problem nie występuje. EGR wywalony ale nie wycięty programowo na obecnym ecu. Mam drugie ecu do założenia. Generalnie auto jest do poprawek lakierniczych, technicznie sprawne. Lata codziennie ok 40-50 km autostradą i nigdy nie zawiodło. Przebieg obecnego silnika wg ecu ok 240k. Przeglad do lipca 2019 OC na pół roku. Możliwa zamiana na Terracana po lifcie, Pajero czy tam innego land cruisera.
  8. szczuraz

   Leć do Kaja.
  9. szczuraz

   Temat we Wro jest tak przesrany że sam musiałem robić wszystko. Kompresor, oleje, pasek i inne napinacze. Znajomy mi tylko czynnik wpuścił. Klimiarze się pozamieniali na głowy z fallusem. Wyceny miałem od 1300-1900 pln a własną robotą ogarnąłem za ok 450pln. Przeliczyłem że dzień urlopu mniej mnie bedzie kosztował.
  10. szczuraz

   Pod górkę sobie robicie... Yatour czy inny NVOX kosztuje koło 180 pln. Ładuje sie pendrive, kartę SD, Aux po kablu a jak ktoś w aucie pochleje to i wyjście na mikrofon jest co by karaoke zrobić. Ja jestem zwolennikiem prostych rozwiązań.
  11. szczuraz

   Micro przez adapter łatwiej dostać
  12. szczuraz

   Odkopałeś jakiś aparat z czasów miecza i tarczy?!
  13. Xiaomi redmi note 5 4/64 bije konkurencję na łeb.
  14. szczuraz

   Spot dzisiaj o godz. 17:00 przy pętli tramwajowej na stadionie miejskim.
  15. szczuraz

   Obojętnie. Rozbieram je dla ogniw.