Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WYSKUN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rakieta.
  2. zrobilem tak: zapłon i coś tam sobie bzyczała przepustnica tylko nie przez 30s (jak np w moim a4 b6 ) tylko bzyczała cały czas i coś tam sobie "chrobotała" ale tależ w przepustnicy się nie ruszał. Ruszał się tylko jak dodawałem gazy na wyłączonym silniku. Więc albo przepustnica zepsuta albo nie wiem co.... tylko jak to sprawdzic...
  3. Część ? Mazda 2 2009r 1.3 benzyna. Problem jest taki, że auto ma mega czuły pedał gazu. Dotknie się minimalnie i obroty wskakują na 3000 obr. Nie da się płynnie ruszać . Błędów w ECU brak. Przepustnica przeczyszczona. Przy wciskaniu powoli gazu, pozycja przepustnicy w aplikacji przez OBD otwiera się płynnie ale duzo dużo szybciej rosną % otwarcia niż w innych autach w mojej rodzinie. Dodam, że obroty biegu jałowego to 650. Jedyne co mi przychodzi do głowy to potencjometr pedału gazu lub TPS który jest zintegrowany z przepustnicą. Ale jak to sprawdzic bo już mi ręce opadają...
  4. Lepiej bym tego nie ujął
  5. serio?? Ale mówisz że w a4 b6 1.8t są różne wydechy??? rozwiń temat jak możesz bo pierwsze słyszę:) u mnie po wstawieniu Dp drze jape jak na filmiku który wstawiłem ze swoim autem
  6. jakim cudem u Was po wstawieniu DP dzwięk się nie zmienił? Jak delikatnie jeżdżę to faktycznie nic nie jest głośniej natomiast jak depne na maxa to dzwięk jest bardzo inny niż z katem. Po wstaiwniu DP i bez czipa totalnie się dzwięk zmienił, a stage 2 tylko go minimalnie wzmocnił.
  7. No właśnie gdzieś ktoś pisał że jest lipny dostęp i trzeba specjalny wygięty klucz 38 chyba bo inaczej się nie da?
  8. Końcówki drążków to wiem co i jak. Chodzi o drążki kierownicze
  9. Witam Ktoś odkręcał w a4 b6 takim kluczem lub podobnym drążki kierownicze?
  10. Przepływka mierzy ok 145 g/s to na bfb coś dużo. Ale jak łukasz13 mówi że jest ok to jest ok. Rób jak on mówi
  11. WYSKUN odpowiedział(a) na Petro1010 temat w Audi A4 B6/B7
    Wykonaj logi dynamiczne bo bez tego nic. Wszytsko jest tu opisane
  12. WYSKUN odpowiedział(a) na Petro1010 temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli auto teraz wogóle prawie nie przyspiesza to tuner Cię kłamie. Skoro auto nie jedzie i po zgaszeniu i ponownych uruchomieniu odzyskuje moc to coś jest nie tak i nie jest to wina kulera zwłaszcza że w BEX siedzi DSMIC seryjnie
  13. Jak sie czlowiek przyzwyczai te te ~ 250koni nie jedzie. Jesli chodzi o cofki to u mnie (jak dobrze pamietam) przy 6000 obr jest 1.1 boost i cofki w okolicach "3" na pb98. Zwiekszenie boostu do 1.2 przy 6000obr juz robilo cf "5"
  14. no jak z k03s idzie zrobic ok 330Nm a hybryda ok 350-360Nm no to dla 10% procent bym swojej zregenerowanej ktorą masz nie przerabiał na hybryde. róznica jest taka że k03s na wysokich obrotach nie potrafi utrzymac takiego doładowania więc moment obr spadnie a co za tym idzie również i moc. Jeżeli z k03s ludzie maja średnio po czipie i DP ok 230 kunia a na hybrydzie masz 250-260 kuni to sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy dla 10% osiągów warto zregenerowane k03s przerabiać na hybryde. Od razu Ci też mówie że jak masz hybryde to dolicz jeszcze wydajniejsze wtryski i seryjne sprzęgło pewnie też nie wytrzyma
  15. zostaw sobie k03s roznica jest taka że hybryda lepiej ciągnie powyżej 5tys obr. ponizej podobnie jadą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.